הרצל אמר ההצגה - כרטיסים, הנחות, לוח הצגות 2020

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-30/12/2019, 16:18

ההצגה הרצל אמר של תיאטרון גשר עולה על בימות ברחבי הארץ ומביאה את סיפורו של חזונו של הרצל לעומת העידן העכשווי ובודקת מה באמת קרה בפועל בישראל. זו לא עוד סתם הצגה, זו הצגת קומדיה מוסיקלית מרתקת. לוח ההופעות של הרצל אמר עדכני ורכישת כרטיסים מוזלים ללא מאמץ תוכלו למצוא בעמוד הבא.

תקציר הרצל אמר הצגה תיאטרון גשר

בסימן חגיגות 70 שנה לישראל, תיאטרון גשר עלה עם הצגה חדשה "הרצל אמר" אותתה כתבה רועי חן עם ההשראה של המשפט המפורסם ביותר של הרצל: "אם תרצו אין זו אגדה".

הרצל אמר - עלילה

חזונו של הרצל היא יתד ישראלי וציוני במדינה שלנו. עכשיו, בהצגה החדשה תתאפשר ההזדמנות להיזכר ולבדוק מה הרצל חלם שיהיה ומה באמת קורה במציאות של חיינו כיום. במסע פנטסטי ומצחיק במיוחד, ההצגה מגלה את המדינה.

הרצל אמר כרטיסים ולוח הצגות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

ההצגה של בית גשר תתקיים בתל אביב בתיאטרון גשר עצמו באולם נגה, ובנוסף בחלקים נוספים ברחבי הארץ.

ההצגה בשפה עברית עם כתוביות ברוסית. שימו לב שכדי לקרוא את הכתוביות על המסך, יש לרכוש כרטיסים לשורה מ-6 ומעלה.

הרצל אמר כרטיסים, הנחות, מבצעים

כרטיסים מוזלים לגולשי האתר: כרטיס החל מ-100 ש"ח כולל דמי טיפול במקום 250 ש"ח בהזמנה אונליין דרך האתר הבא.

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

כמה מילים על ההצגה הרצל אמר

"אם תרצו אין זו אגדה. אבל אם לא תרצו - כל מה שסיפרתי אגדה הוא, ואגדה יוסיף להיות". ההצגה נוצרה בהשראת 3 מקורות: אלטנוילנד, תולדותיה של המדינה וחלומות על עתיד טוב יותר. בהצגה משתתפים גלעד קלטנר, הנרי דוד, רות רסיוק, אורי יניב, אלי מנסה וזיו מאיר.

מבחר הצגות נוספות מחכות לכם עכשיו באתר, בניהם הזוג המוזר הגרסה הנשית בכיכובן של טלי אורן ומגי אזרזר על החברות הכי טובות אבל גם היריבות הכי טובות. הצגה מצליחה נוספת היא סבוטאז’ בכיכובו של שלמה בראבא על בית אבות תוסס במיוחד לקודמיה מרגשת ונוגעת.

ביקורות וקישורים נוספים:

תיאטרון גשר - העמוד הרשמי של ההצגה הרצל אמר באתר גשר.
Ynet - הרצל אמר ביקורת הצגה באתר וואינט.
מעריב - ביקורת על ההצגה הרצל אמר באתר מעריב.
timeout - ביקורת נוספת על ההצגה.

קבלו הצצה לטריילר מתוך ההצגה הרשמית, צפו:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.