השקר בית ליסין - כרטיסים, הנחות, ביקורת, לוח הצגות 2019

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-26/08/2019, 09:43

הצגת התיאטרון השקר בתיאטרון בית ליסין ממשיכה להיות מוצגת עם השחקנים אבי קושניר ולילאן ברטו. המחזה מאת גאון הקומדיה הצרפתית פלוריאן זלר, תורגם לעברית וזכה בפרס התיאטרון. מהו לוח ההצגות של השקר? איך תרכשו כרטיסים? כל הפרטים על ההצגה המתורגמת הטובה של השנה כולל הזמנת כרטיסים בהנחה.

תקציר השקר של תיאטרון בית ליסין

הפקה החדשה של תיאטרון בית ליסין "השקר", המבוססת על סיפורו של הסופר והמחזאי הצרפתי פלוריאן זלר, בוחן את האמת ואת השקרים שבבסיס היחסים מנקודת מבט קומית, שתורגמה מהצרפתים על ידי דורי פרנס.

השחקן ומעכשיו הבמאי ליאור אשכנזי בוחן את הנושאים במגע קל, בקצב מהיר ובביצוע חכם, משופר על ידי המשחק המצויין של אבי קושניר.

השקר כרטיסים ולוח הצגות 2019

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!

מחירי הכרטיסים נעים בין מאות שקלים, אבל גולשי האתר מקבלים הנחה על כרטיסים ומשלמים החל מ-71 ש"ח לכרטיס! הזמנת הכרטיסים דרך האתר הבא.

לוח הצגות השקר מתקיים ברחבי הארץ מצפון ועד דרום וכמובן במרכז. ההצגות הקרובות של השקר יתקיימו בתיאטרון חיפה ובבית החייל תל אביב. משך ההצגה השקר: שעה וחצי. רשימת שחקנים: ליליאן ברטו, עדי גילת, חי מאור, אבי קושניר.

מבצעים וכרטיסים בהנחה: אנחנו ממשיכים להביא לכם המבצעים וההנחות השוות ביותר על כרטיסים 1+1. המשיכו לעקוב אחרינו ותקבלו עדכונים חמים!

השנה המחזה זכה בפרס תיאטרון השנה בקטגוריית המחזה המתורגם. תוכלו ליהנות מעוד מבחר של הצגות תיאטרון באתר: המלך ליר בכיכובה של השחקנית ליא קניג, אמא מאוהבת עם חנה לסלאו ואקי אבני, אותלו בכיכובו של עמוס תמם, והצגה חדשה רודף העפיפונים - תרגום לספר המקורי.

צפו בסרטון עם הצצה להצגה הכוללת רשימת ביקורות משבחות:

עלילת הצגה השקר

עלית השקר הצגה של תיאטרון בית ליסין מתמקדת בסוגיה אם לחברה הכי טובה שלך יש תספורת חדשה זה נראה פשוט נורא, היית אומר לה? או שתנסה לחסוך ממנה את רגשותיה, ולומר לה שהיא נראית טוב?

כולנו היינו שם, השקרים הקטנים שחלקו על המדבקות הגסות יותר, שקרים שגורמים לאדם אחר להרגיש טוב יותר, שקרים שגורמים לנו להרגיש טוב יותר. אבל האם באמת לחברה הכי טובה שלך לא כדאי להגיד לה את האמת?

השקר הצגה - שחקנים

ההצגה עוסקת בשני זוגות חברים, העומדים לסעוד בארוחת ערב משותפת. אליס (ליליאן ברטו) ופול (אבי קושניר) מגיעים ראשונים למסעדה, ואליס מספרת לפול שראתה את בעלה של הזוג החברים השני - מישל (חי מאור) בוגד באשתו לורנס (עדי גילת). רגע לפני שמישל ולורנס מגיעים למסעדה, אליס מתלבטת רבות אם לספר ללורנס על המקרה או שלשקר ולעמיד פנים שהכל בסדר.

אם כולם היו אומרים את האמת - לא היה נשאר זוג אחד על פני האדמה. לא אומרים את האמת לאשתך, כל על-פי ההצגה, אבל מה קורה שהשקרים מתגלים? מכאן מתחיל להיות מעניין. עלילת המחזה היא מבריקה, משבלת קומדיה רומנטית שנונה עם מבחר של רגשות מהתהפכות וסיפורים בלתי צפויים.

ראו גם: הצגות מומלצות

השקר בית ליסין ביקורת

השקר של בית ליסין ביקורת על אף שההצגה המקורית מתמקדת בזוג צרפתי בורגני, הרגשות, המכניקה והמניפולציות של היחסים מתורגמים בצורה חלקה לתרבות הישראלית.

התכנון הקבוע של אורנה סמורגונסקי הוא פשוט מבריק, הקווים המודרניים המעוקלים שלו מעוצבים בפאר המינימליסטי שלהם, תוך התייחסות לנושאים של המשחק, מהדהדים חזותית את הדיבור החמקמק של הדיאלוג.

מה שמתחיל כוויכוח בין פול לאליס על המעלות היחסית של עימות עם ידידה עם האמת או חסך את רגשותיה עם הסתרה, מתרחב לדיון פילוסופי כללי יותר, שיש לו גוונים אישיים יותר ויותר. מישל ולורנס מגיעים, ואליס, בהתייחסויות דקיקות מאוד, שואפת לחשוף את האמת, בעוד שפול משתמש בכל האמצעים האפשריים כדי להימנע מכך.

אבי קושניר בהצגה

כישרונותיו הקומיים של קושניר מעידים היטב כאן, על ההבעה, האינטונציה, התזמון, ואת היכולת של הומור פיזי נינוח הם מאוד משעשע. זיקתו על הבמה עם ליליאן בארטו מקשרת בין פול לאליס מאוד ואמינה, כאשר בארטו משחק את "האיש הישר" להומור המופנם יותר של קושניר.

יש כמה רצפי תנועה מסודרים ויפים, של כוראוגרפיה של קים גורדון, המתפקדים כמעברים במחזה, כמו הגעתם של האורחים, מישל ולורנס, ועזיבתם. הרגעים הכוריאוגרפיים האלה, בליווי מוסיקה, תורמים לתחושה הקלילה של המחזה, אך גם להדהוד רחב יותר. 

לסיכום, כמו הסט, התנועה מהדהדת את הנושאים העומדים בבסיסה, ומציעה שהרבה מהאינטראקציה החברתית, כמו הריקודים הקטנים האלה, מנוסחת ומסוגננת היטב.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!