חומות של תקווה תיאטרון גשר 2023 - כרטיסים מוזלים, הנחות ולוח הצגות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-28/11/2023, 02:53
חומות של תקווה כרטיסים.jpg
צילום: אלכסנדר חנין

חומות של תקווה ההצגה המועלה כעת בתיאטרון גשר, היא עיבוד מרתק לנובלה רבת המכר של סטיבן קינג. הפקה עוצמתית זו לוקחת את הקהל לרכבת הרים רגשית דרך חוויותיהם המצמררות של אנדי ורד, שיוצרים קשר חזק בזמן שהם כלואים בכלא שושנק. לגלות את התקווה מאחורי הסורגים - כל הפרטים:

חומות של תקווה כרטיסים ולוח הצגות 2023

כרטיסים במחירים מוזלים לכל גולשי האתר, עם מקומות ישיבה מעולים באולם: כרטיסים מ-115 ש"ח במקום 260 ש"ח מחיר רגיל בתיאטרון. ההזמנה מתבצעת בצורה מקוונת ממשרד כרטיסים רשמי, באמצעות לוח ההצגות:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון גשר תל אביב - אולם נגה
לרכישה
כרטיסים: 19 120₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון גשר תל אביב - אולם נגה

חשוב לדעת

משך זמן ההצגה: שעתיים, כולל הפקה. יש תרגום לרוסית. בירושלים יוקרנו כתוביות באנגלית וברוסית, בתיאטרון גשר יש תרגום לרוסית, הצופים שרכשו כרטיסים לפני שורה 6, לא יוכלו לקרוא את הכתוביות.
שימו לב: המאחרים יפונו למקומות פנויים בעליית האולם.

חומות של תקווה הנחות, כרטיסים מוזלים, הנחות

כרטיסים מוזלים בהנחה במחירים משתנים החל מ-115 ש"ח בלבד. בתיאטרון מחיר רגיל 260 ש"ח, מחיר לגימלאים 130 ש"ח (50% לפי החוק).

חומות של תקווה - העלילה

במרכז עלילת חומות של תקווה עומד אנדי, בנקאי צעיר, מורשע שלא בצדק ברצח כפול של אשתו והמאהב שלה. למרות טענותיו לחפותו, הוא מוצא את עצמו נידון למאסר עולם בכלא שושנק. שם, הוא פוגש את רד, אסיר ותיק ומקושר היטב שהופך במהרה לחברו הקרוב ביותר. יחד הם מנווטים בעולם האכזר מאחורי הסורגים, שבו התקווה נראית לעתים קרובות חמקמקה.

עם זאת, נחישותו הבלתי מעורערת של אנדי וכוחו השקט מעוררים השראה בסובבים אותו, כולל רד, למצוא משמעות ומטרה בחייהם למרות המציאות הקשה של הכלא.

הכיוון המומחה של נועם שמואל

הבמאי המוערך נועם שמואל, הידוע בעיבודיו המוצלחים ל"רודף העפיפונים" ו"אלף שמשות זוהרות" של חאלד חוסייני, מביא את הטאץ' הייחודי שלו לחומות של תקווה. בעזרת צוות ההפקה, שמואל יוצר תיאור ויזואלי מרהיב ומרגש של סיפורו האהוב של קינג, שמהדהד עמוק בקרב הקהל הישראלי. הצגת הבכורה של המחזה בישראל מהווה אבן דרך משמעותית הן עבור ההפקה והן עבור סצנת התיאטרון המקומית.

המסר מעורר ההשראה של תקווה

בבסיסו, חומות של תקווה בוחן את כוחה הטרנספורמטיבי של תקווה מול ייאוש. באמצעות האינטליגנציה, השנינות והרוח הבלתי מתפשרת שלו, אנדי מצליח לא רק לשרוד אלא גם לשגשג בתוך גבולותיו של שושנק. יכולתו להתעלות מעל מצוקות ולשמור על תקווה כנגד כל הסיכויים מעניקה בסופו של דבר לחבריו האסירים, ובמיוחד לרד, תחושה חדשה של מטרה ואפשרות. בדרך זו, המחזה משמש תזכורת נוקבת לכך שגם בנסיבות החשוכות ביותר, תקווה יכולה להיות מגדלור של אור המנחה אותנו לעבר עתיד בהיר יותר.

חומות של תקווה שחקנים וצוות ההפקה

שחקני ההצגה: אורי יניב, יובל ינאי, אלכסנדר סנדרוביץ', מיקי לאון, אלי מנשה, שלומי ברטונוב, אבי אזולאי, עמנואל רוזנבאום, דניאל טגאו, תום אפלבאום, נועם טל, שיר סייג.

תרגום: רועי חן, בימוי: נועם שמואל.

חוות דעת וחיבור לקהל הישראלי

סיפורו של חומות של תקווה מהדהד חזק בקרב הקהל הישראלי, שאינו זר למצוקות ולחשיבות השמירה על התקווה. על ידי הבאת הסיפור האיקוני הזה לבמה בישראל, שמואל וצוות השחקנים מספקים לצופי התיאטרון המקומיים הזדמנות להתחבר לנושאים אוניברסליים של חוסן, חברות וכוחה של תקווה. בעשותם כן, הם סוללים את הדרך לשיחות משמעותיות ולהרהורים על האופן שבו נושאים אלה חלים על חייהם וחוויותיהם.

ראו גם: הצגות מומלצות

הצצה רשמית להצגה

שורה תחתונה

חומות של תקווה היא הפקה שובת לב ומעוררת מחשבה המזמינה את הצופים לצאת למסע של גילוי עצמי ותקווה מחודשת. עם הבימוי המהמם, ההופעות הבלתי נשכחות והמסר המתוזמן, אסור להחמיץ את המחזה הזה. בואו לחוות את הקסם של חומות התקווה בתיאטרון ברידג', ותנו לעצמכם להיסחף עם ההשפעה העמוקה של הסיפור הבלתי נשכח של אנדי ורד.

כל הצגות התיאטרון באתר

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!