יהונתן גפן במילותיו הקאמרי - כרטיסים למופע מחווה ליהונתן גפן

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-29/02/2024, 12:22
(צילום: ראובן קסטרו באדיבות ארכיון מעריב)

יהונתן גפן במילותיו הוא מופע מחווה לציון שנה מפטירתו, בהשתתפות שחקני הקאמרי וזמרים אורחים. גפן, הידוע בתרומתו העמוקה לתרבות הישראלית באמצעות מוזיקה וסיפורים, הותיר אחריו אוצר של שירים שנגעו ללבבות רבים. מופע המחווה מציג רפרטואר שנבחר בקפידה מתוך האוסף העצום שלו. ערב של נוסטלגיה, אהבה וכבוד, הכל דרך עדשת המילים והמנגינות של גפן.

יהונתן גפן במילותיו כרטיסים ולוח הופעות 2024

הזמנת כרטיסים אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, באמצעות לוח ההופעות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!

הנחות ומחירים מוזלים

כרגע מוצעים כרטיסים ב-171 ש"ח לכרטיס.

פרטי האירוע ומידע שימושי

יהונתן גפן במילותיו - מחווה ליהונתן גפן צפוי להתקיים מ-7 באפריל עד 8 באפריל 2024 בערים: תל אביב. מיקום: אולם תיאטרון הקאמרי החדש 1. משך זמן המופע הוא שעה וחצי.

השירים במופע

מופע המחווה ליונתן גפן צפויה לכלול שורה משיריו האהובים ביותר, כל אחד נושא סיפור או רגש שהותיר חותם בל יימחה על כולנו. ביניהם, "הנסיך הקטן", "שיר לשירה", "אבא סיפור", "יהיה טוב", "פחות אבל עוד כואב", "מקום לדאגה", "לוקח תזמן", "הילדה הכי יפה בגן" ועוד..

מבחר זה, בין היתר, מבטיח לעורר זיכרונות ורגשות, ולאפשר לקהל להתחבר שוב למורשתו של גפן.

המחווה: שנה לפטירתו

שנה חלפה במהירות מאז מותו של יהונתן גפן, אך השפעתו עדיין מורגשת. ההשפעה המתמשכת היא זו שהמופע שואף לכבד ומתוכנן כיותר מאירוע מוזיקלי: יגשר על הפער בין היעדרו של גפן לבין נוכחותו המתמשכת בלבבות רבים.

עם איחוד שחקני הקאמרי וזמרים אורחים לביצוע יצירותיו, האירוע הוא גם הנצחה וגם חגיגה. הוא מאפשר לאחד את כולם לחוות את מורשתו של גפן בצורה אינטימית וקהילתית כאחד, תוך התבוננות בסימן שהותיר על התרבות הישראלית ועל החיים האישיים.

יהונתן גפן: האיש מאחורי המילים

יהונתן גפן, היה דמות אייקונית בנוף התרבותי הישראלי, הותיר חותם בל יימחה דרך יצירותיו הליריות והספרותיות. יכולתו לארוג רגשות מורכבים ונרטיבים חברתיים לתוך מילים פשוטות אך עמוקות, בידלה אותו בסצנת המוזיקה. תרומותיו של גפן חורגות משירים בודדים; הן מקיפות את החוויות והרגשות הקולקטיביים של הישראלים. יצירתו, המאופיינת בעומקה, באמפתיה ובאלגנטיות פואטית, השפיעה על דורות של מוזיקאים וסופרים. קולו הייחודי של גפן בסיפור סיפורים דרך מוזיקה ממשיך להדהד, מה שהופך את מורשתו לאבן יסוד בתרבות הישראלית ולמקור השראה מתמשך.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!