יוליה בתיאטרון גשר לוח הצגות 2024 - כרטיסים, הנחות וכל הפרטים!

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-09/12/2023, 02:14
(צילום: תיאטרון גשר)

העיבוד המודרני של תיאטרון גשר למחזה הקלאסי של אוגוסט סטרינדברג, "העלמה ז'ולי", מציג דמות חדשה ונושאים עכשוויים שמהדהדים לקהל של היום. עיבוד זה, הכתוב בשפה חושנית, בוחן את המורכבות של יחסי מעמדות ויחסים אינטימיים בעולם הנשלט על ידי טכנולוגיה. כל הפרטים

במחזה המקורי, תומס, ארוסה הנבגד של יוליה, מוזכר רק כבדרך אגב. העיבוד הנוכחי מביא אותו לקדמת הבמה, ומציע נקודת מבט רעננה על הסיפור. תומס מוסיף עומק לעלילה, שכן נוכחותו מסבכת את הדינמיקה בין יוליה לשני משרתיה. דמותו גם מדגישה את נושאי הבגידה והשלכותיה במערכות יחסים אינטימיות, מה שהופך את המחזה למזוהה יותר עם הקהל העכשווי.

יוליה כרטיסים ולוח הצגות 2024

מחירים: 156 ש"ח לכרטיס. הזמנת כרטיסין און ליין דרך משרד כרטיסים רשמי באמצעות לוח ההצגות המתעדכן לפי תאריכים, מיקום ומחיר:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון גשר תל אביב - אולם נגה

יוליה הנחות והטבות

כרגע מוצעים כרטיסים ב-156 ש"ח.

חשוב לדעת

  • משך זמן ההצגה: שעה וחצי.
  • בתיאטרון גשר יש תרגום לרוסית, הצופים שרכשו כרטיסים לפני שורה 6, לא יוכלו לקרוא את הכתוביות על המסך.
  • לאחר תחילת ההצגה יופנו המאחרים למקומות פנויים בעליית האולם בלבד.

העלילה בעיבוד החדש

ההצגה יוליה בעיבוד של תיאטרון גשר הוא השתקפות של התקופה בה אנו חיים. הוא מתעמק בנושאים של בדידות, אנוכיות, חמדנות ובגידה – רגשות ופעולות שמהדהדים חזק בקרב הקהל העכשווי. המחזה בוחן את הנושאים הללו בעולם שבו כולם מחוברים באמצעות טכנולוגיה, אך איכשהו, מערכות יחסים אינטימיות נראות מאתגרות יותר מאי פעם.

כדי ללכוד את מהותה של החברה המודרנית, העיבוד של תיאטרון גשר כתוב בשפה חושנית ומודרנית. בנוסף, ההחלטה להציג את דמותו של תומס, ארוסה הנבגד של יוליה, היא צעד נועז נוסף שמוסיף עומק ותככים לסיפור.

חשיבות דמותו של תומס

תומס ממלא תפקיד מרכזי ביוליה ההצגה, ומציע נקודת מבט ייחודית על הסיפור שלעתים קרובות מתעלמים ממנה בגרסאות מסורתיות של המחזה. נוכחותו על הבמה מאתגרת את הקהל לשקול מחדש את הנרטיב מזווית אחרת, ושופכת אור חדש על מורכבות האהבה ושברון הלב.

הכללתו בעיבוד מדגישה את הניואנסים של אהבה, בגידה ואת ההשלכות של מעשינו ומדגישה גם את הרלוונטיות של נושאי בדידות, אנוכיות, חמדנות ובגידה בחברה של ימינו. כארוס נבגד, הוא מגלם את ההשלכות של חיים בעולם שבו קשה יותר ויותר לשמור על אמון.

שחקנים ומשתתפים

שחקני ההצגה הם: תומס - מיקי לאון, יוליה - רוני עינב, יאן - פיראס נסאר, כריסטינה - טלי אוסדצ'י. בבימוי מאת: טימופיי קוליאבין.

ראו גם: לוח הצגות תיאטרון גשר - כל ההצגות עם כרטיסים מוזלים!

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!