• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-07/03/2024, 16:13

תיאטרון הקאמרי עם ההצגה כל הדברים הטובים בכיכובו של דביר בנדק. הצגת יחיד בדרמה כובשת לב! כל הפרטים על העלילה של ההצגה כל הדברים הטובים כולל כרטיסים מוזלים החל מ99 ש"ח במקום 220 ש"ח מחיר רגיל, לוח הצגות מעודכן לימים הקרובים ועוד באתר.

כל הדברים הטובים כרטיסים ולוח הצגות הקאמרי 2024

כרטיסים מוזלים לכל גולשי האתר: החל מ-99 ש"ח לכרטיס במקום 220 ש"ח מחיר רגיל בתיאטרון. הרכישה מתבצעת בצורה מקוונת ממשרד כרטיסים רשמי, באמצעות לוח ההצגות:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 3
לרכישה
17 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 3
לרכישה
14 כרטיסים מחיר: 99₪

לוח ההצגות של כל הדברים הטובים בתיאטרון הקאמרי מתקיים בימים אלה ממש במועדים שונים לפי הלוח שמתעדכן כאן בעמוד על-פי משרד בראבו.

משך זמן ההצגה: 90 דקות

כל הדברים הטובים הנחות, כרטיסים מוזלים, הטבות

רכישת כרטיסים מוזלים ל"כל הדברים הטובים" זמינים עכשיו לרכישה בהזמנה אונליין דרך הקישור הבא.

מחיר כרטיס רגיל עולה 220 ש"ח, אבל למזמינים דרך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו יקבלו הנחה משמעותית וישלמו החל מ-99 ש"ח בלבד לכרטיס למזמינים אונליין. מלאי הכרטיסים מוגבל.

בקצרה על כל הדברים הטובים הקאמרי

כל הדברים הטובים בתיאטרון הקאמרי היא הצגת יחיד עם דביר בנדק המביאה את סיפורו של ילד בן 7, שמכין רשימת דברים כדי להציל את אימו ומגלה עם השנים איך הרשימה הצילה אותו. מה שמתחיל כניסיון תמים להתמודד עם אירוע טראומטי, הופך לדרך מופלאה להביט על העולם.

סיפור מלא חיים, הומור ופיוט, שכבש את לב הקהל בלונדון וכעת, לראשונה, על במה ישראלית. עוד פרטים על העלילה בהמשך העמוד.

אודות כל הדברים הטובים הקאמרי

המחזה עשה עלייה מלונדון, שם הצליח בצורה ענקית וזכה לשבחים רבים. המחזה מאת דנקן מקמילן הצליח לכבוש את הבמות ולגעת ברבבות אנשים ברחבי העולם.

עכשיו, ההצגה מגיע לתיאטרון הקאמרי בכיכובו של דביר בנדק שמצליח לרגש ולגעת באמצעות עלילת המחזה מופלאה.

כל הדברים הטובים - העלילה

אני בן 7, אמא נמצאת בבית חולים, אבא אומר שהיא עשתה משהו מטומטם, שהיא לא מוצאת סיבה להמשיך לחיות, אז אני לוקח דף וטוש וכותב לה רשימה - רשימה של כל הדברים הטובים, כל הדברים ששווה לחיות בשבילם:
1. גלידה
2. מלחמת מים
3. שמרשים לך להישאר עד מאוחר
4. הצבע הצהוב
5. דברים עם פסים
6. רכבת הרים
7. אנשים נופלים

דביר בנדק (שממשחק גם בהצגה לא לריב) מגלם את דמותו של ילד שמכין רשימה כדי להציל את אימו ומגלה עם השנים איך הרשימה הצילה אותו. מה שמתחיל כניסיון תמים להתמודד עם אירוע טראומטי, הופך לדרך מופלאה להביט על העולם. 
 

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!