• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-23/05/2023, 23:51

קומדיה משפחתית ישראלית "לא לריב" ההצגה שמבויימת על ידי גלעד קימחי והומחזה על ידי המחזאי המוכשר גור קורן (שגם משחק במחזה), מככבת בתיאטרון הקאמרי בימים אלו ומרגשת את כל המי ומי. כרטיסים, הנחות, לוח הצגות מתעדכן ומידע על העלילה וביקורת בעמוד זה.

לא לריב לוח הצגות 2023

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!

לוח ההצגות של לא לריב מתקיים בימים אלה על בימת תיאטרון הקאמרי. ההצגות הקרובות יתקיימו במהלך הימים והחודשים הקרובים לפי הלוח כאן מעל.

משך זמן ההצגה: שעה ו-10 דקות.

כרטיסים ללא לריב, הנחות ומחירים מוזלים

רכישת כרטיסים ללא לריב ההצגה מתאפשרת בצורה נוחה און-ליין דרך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו, שבוא תמצאו הנחות ומחירים מוזלים: החל מ-99 ש"ח לכרטיס כולל דמי טיפול, בהזמנה אונליין דרך הקישור הבא.

מלאי הכרטיסים מוגבל!

הצגות תיאטרון מומלצות: משפט חוזר ההצגה, גבעת חלפון אינה עונה ההצגה, זה אני המחזמר

אודות ההצגה לא לריב הקאמרי

עלילת ההצגה עוסקת בשלושה אחים, שמצויים במצב לא פשוט לאחר מות אביהם. רובנו נוטים לריב עם בני משפחה, אך במצבים סוערים ולא פשוטים מעין אלו מאוד פשוט להצית אש וכאב, שיפגעו באחוות המשפחה. במקום לשמור על אחדות ולהתנחם יחד, פעמים רבות הצד הכלכלי בסיפור קורע את המשפחות, ובהצגה זו נושא זה מקבל דגש משמעותי.

השחקנים יוצאי הדופן דביר בנדק (שמשחק גם בהצגה כל הדברים הטובים), עירית קפלן וגור קורן רב האשכולות, חושפת אותנו למשבר המורכב שעמו מתמודדת כל משפחה, כאשר אחד ההורים הולך לעולמו.

לא לריב הקאמרי - העלילה של ההצגה

הקומדיה הדרמטית עוסקת בשלב לא קל בחייהם של שלושה אחים, לאחר שאביהם נפטר. כמובן שלאחר המוות, מגיעה הירושה ואכן, המחזה נפתח במשרד עורכי דין, בו שלושה אחים שמחכים לגלות מה ירשו מאביהם לאחר מותו. 

האח הבוגר, סלע, הוא בחור היפי וחופשי. איילת היא אישה לחוצה וקשה וגור, שמשחק אותו גור קורן, הוא האח הקטן והילדותי בסיפור. 

הישיבה במשרד עורכי הדין מאוד קשה עבור השלושה, ומעלה כעסים ומתחים שנצברו ביניהם עם השנים, כמו בין כל אחים שגדלו יחד ועברו מילדות לבגרות. ועם זאת, הם עדיין לא היו מוכנים להפתעה, שאביהם טמן להם בירושתם לאחר מותו. כיצד יתמודדו עם התגלית? האם מותו של האב יביא לפירוק המשפחה?

לא לריב - שחקנים 

רשימת השחקנים: דביר בנדק, עירית קפלן, גור קורן, ירדן ניקפהמה / מיכל עוזיאל, נדב אסולין, כנרת לימוני / אסנת בן יהודה.

לא לריב ביקורת ההצגה

ההצגה לא לריב מציגה תהליך שרבים מאיתנו נעבור במהלך חיינו: הורה נפטר, ולמרות הכאב והקושי, עלינו להרים את עצמנו ולמצוא את עצמנו במשרד עורכי דין, נלחמים עם האחים שלנו על כסף וממון. לפתע הטינה, תאוות הבצע והכעס משתלטים עלינו ולעיתים, נחשפים צדדים לא יפים ולא קלים, מכל אחד מהאחים.

השחקנים, ויש לציין במיוחד השחקניות, ממחיזים את ההצגה בצורה מרגשת ומלבבת. מדהים עד כמה אפשר לצחוק לרגע אחד, וברגע שלאחר מכן להזיל דמעה של הזדהות וכאב.  

זהו בדיוק מה שההצגה של גור קורן ממחיזה, בצורה קומית, אך מרגשת בו-זמנית. ההצגה המרשימה מעוררת הזדהות רבה והבנה עמוקה עם הקשיים של הדמויות.

קישורים וביקורות נוספים:

כלכליסט - לא לריב ההצגה ביקורת באתר כלכליסט.
וואלה - ביקורת על ההצגה לא לריב באתר וואלה.
יוטיוב - מאחורי הקלעים של ההצגה לא לריב.

בשורה התחתנה, כל מי שיש לו אחים יוכל להבין את הקונפליקטים של הדמויות, ואת המחשבות הקשות שעמן הם מתמודדים בתקופה לא פשוטה שכזו.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!