מלאכים באמריקה חלק א' הקאמרי - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-07/03/2024, 16:12
מלאכים באמריקה כרטיסים.jpg
צילום: אוהד רומנו

מלאכים באמריקה של טוני קושנר הכה גלים ברחבי העולם, וזכה בפרסים ובשבחים יוקרתיים רבים. כעת, החלק הראשון של המחזה פורץ הדרך המתרחש בימי השיא של מחלת האיידס בניו-יורק של סוף שנות ה-80, תופס את מרכז הבמה בתיאטרון הקאמרי בהפקה מרהיבה ובלוח הצגות מצומצם של חמישים הצגות בלבד, בשיתוף תזמורת המהפכה. כרטיסים מוזלים בהנחה לכולם ולמקומות ישיבה טובים, לוח הצגות עדכני וכל הפרטים שצריך לדעת באתר טיקטסי.

מלאכים באמריקה חלק א' כרטיסים ולוח הצגות 2024

מכירת הכרטיסים נמצאת בעיצומה. מחירים: כרטיסים מוזלים לכל גולשי האתר ב-169 ש"ח (במקום 350 ש"ח) לכרטיס כולל דמי טיפול ולכיסאות במיקומים מעולים באולם. הרכישה מתבצעת בצורה מקוונת ובצורה קלה, נוחה ומאובטחת ממשרד כרטיסים רשמי, באמצעות לוח ההצגות:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 1
לרכישה
9 כרטיסים מחיר: 169₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 1
לרכישה
14 כרטיסים מחיר: 169₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 1
לרכישה
33 כרטיסים מחיר: 169₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 1
לרכישה
27 כרטיסים מחיר: 169₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 1
לרכישה
31 כרטיסים מחיר: 169₪

חשוב לדעת

משך זמן ההצגה: שעתיים ו-20 דקות, כולל הפסקה. לא תותר כניסת מאחרים. ההצגה מומלצת לצפייה מגיל 16 ומעלה בתיאטרון הקאמרי.

מלאכים באמריקה חלק ב' - כרטיסים ולוח הצגות

מלאכים באמריקה הנחות, כרטיסים מוזלים והטבות

כרטיסים מוזלים בהנחה - החל מ-169 ש"ח כולל דמי טיפול, גם לגמילאים במקום 350 ש"ח במחיר רגיל לכרטיס בתיאטרון.

עלילת ההצגה ונושאיה

על רקע מגפת האיידס בניו יורק של סוף שנות ה-80, מלאכים באמריקה טווה פנטזיה טרגית-קומית מרגשת העוקבת אחר שמונה דמויות בחיפוש אחר הגאולה. אנשים אלה מוצאים את עצמם מנווטים במחוזות המורכבים שבין חיים ומוות, אהבה ומין, גן עדן וגיהנום, כשהם מתעמתים עם המוות שלהם ומחפשים נחמה בתוך הכאוס.

בבסיסו, מלאכים באמריקה בוחן נושאים של זהות, מיניות ורוחניות, ומאתגר את הצופים להטיל ספק בתפיסותיהם שלהם לגבי החברה והמצב האנושי. כל דמות מתמודדת עם השדים הפנימיים שלה, דעות קדומות חיצוניות והמציאות הקשה של חיים עם HIV / איידס, ומציירת דיוקן חי של החיים באחת התקופות הסוערות ביותר בהיסטוריה המודרנית.

מלאכים באמריקה עם תזמורת המהפכה

הפקה מרהיבה זו של מלאכים באמריקה עולה לבמה באמצעות שיתוף פעולה ייחודי עם תזמורת המהפכה והמנצח רועי אופנהיים. יחד, הם יוצרים חוויה תיאטרלית סוחפת באמת שמעבירה את הקהל אל לב הסיפור ומעצימה את התהודה הרגשית שלו.

עם חמישים הצגות מתוכננות בלבד, הזדמנות חד פעמית זו מבטיחה להיות אירוע בלתי נשכח לאוהבי תיאטרון בכל מקום. כדי להבטיח את מקומכם בקהל, הקפידו לרכוש את הכרטיסים מראש וסמנו את היומנים שלכם לתאריכי ההצגה.

מלאכים באמריקה - שחקנים ושחקניות

שחקנים ושחקניות ההצגה הם: נדב נייטס, עירית קפלן, שוהם שיינר, אביגיל הררי, אלעד אטרקצ'י, מיה לנדסמן, יואב לוי, מתן און ימי, דודו ניב. תרגום מחזה: אלי ביז'אווי, בימוי: גלעד קמחי.

חוות דעת וביקורת

מאז הצגת הבכורה שלו, מלאכים באמריקה זכה לשבחי ביקורת נרחבים, וביסס את מעמדו כיצירה מכוננת של התיאטרון האמריקאי. הניו יורק טיימס שיבח אותו כ"אחד המחזות האמריקאים המרתקים ביותר שנכתבו אי פעם", ואילו הניו יורקר הכריז עליו כ"יצירת מופת". "ואניטי פייר" הרחיק לכת עוד יותר, וכינה את המחזה "אחד המחזות הגדולים של המאה העשרים".

ביקורות זוהרות אלה נתמכות על ידי שלל הפרסים שהמחזה קיבל, כולל פרס פוליצר הנחשק ופרס טוני. באמצעות הסיפור העוצמתי והדמויות שובות הלב, מלאכים באמריקה ממשיך להשאיר חותם בל יימחה על הקהל והמבקרים כאחד.

ראו גם: הצגות מומלצות - כל הצגות התיאטרון הטובות של ישראל.

שורה תחתונה

זוהי ההזדמנות חד פעמית לחזות בקסם של מלאכים באמריקה כשהוא עולה על הבמה בתיאטרון הקאמרי בלוח הצגות מוצמצם. הפקה מעוררת מחשבה זו לא רק מבדרת, אלא גם משמשת תזכורת נוקבת לחוסן ולעוצמה של הרוח האנושית מול מצוקות. אז, שקעו בחוויה תיאטרלית בלתי נשכחת זו והתכוננו להתרגש, השראה והארה.

מאחורי הקלעים של מלאכים באמריקה

כל הצגות התיאטרון של אתר טיקטסי

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!