מעבר לדלת הבימה - כרטיסים מוזלים מ-99 ש"ח, הנחות ולוח הצגות 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-26/06/2024, 00:59
מעבר לדלת הצגה.jpg
(צילום: רדיי רובינשטיין)

מעבר לדלת היא דרמה רומנטית כובשת בהפקת תיאטרון הבימה המציגה את נינה, אישה שמכורה לניקיון ולקומדיות רומנטיות אבל גם לא יצאה מהבית 3 שנים. חייה משתנים כשבנה של בעלת הבית חוזר מחו"ל, ומבקש להוציא את נינה מהדירה. לפתע, היא מוצאת את עצמה גרה עם גבר זר שמבלגן את הבית ובעיקר את החיים. מסע מרתק ומרגש אחר נינה כשהיא מתעמתת עם פחדיה ויוצאת מאזור הנוחות שלה.  מהו לוח ההצגות? איך קונים כרטיסים? ואיפה תקבלו הנחות ומחירים מוזלים? כל הפרטים.

מעבר לדלת כרטיסים ולוח הצגות 2024

לוח ההצגות של מעבר לדלת מתקיים במגוון תאריכים שונים לאורך השנה. מחיר מוזל לכל גולשי האתר: החל מ-99 ש"ח לכרטיס במקום 220 ש"ח מחיר מחיר מלא בקופות. הזמנה אונליין דרך משרד כרטיסים רשמי בלחיצה על "לרכישה" בלוח הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה - אולם הבימרתף ע''ש ברטונוב
לרכישה
18 כרטיסים מחיר: 100₪

מעבר לדלת כרטיסים מוזלים, הנחות, הטבות

כרטיסים מוזלים לכל גולשי האתר החל מ-99 שקלים כולל דמי טיפול, גם לגימלאים. מלאי הכרטיסים מוגבל. למידע בלבד: בתיאטרון מחיר רגיל 220 שקלים, מחיר לגימלאים 110 שקלים (50% הנחה לפי החוק). רכישה אונליין באמצעות הקישור הבא או לפי לוח ההצגות למעלה.

ראו גם: לוח הצגות הבימה

הכירו את הדמויות: נינה

הסיפור שלנו סובב סביב נינה, אישה שחייה מוגדרים על ידי האובססיה שלה לניקיון ואהבתה לקומדיות רומנטיות. למרות תכונותיה החביבות, נינה נאבקת באגורפוביה קשה, מה שמוביל אותה להישאר מרותקת לבית במשך שלוש שנים ארוכות. ככל שאנו מתוודעים לנינה, אנו עדים למאבק הפנימי שלה בין הרצון שלה בקשר לבין הפחד שלה מהעולם החיצון.

בנה של בעלת הבית

בנה של בעלת הבית, צעיר נאה ומרושש מכסף שחוזר במפתיע מחו"ל. נחוש להבטיח את יציבותה הכלכלית של אמו, הוא דורש להוציא את נינה מהדירה כדי להתמודד עם העולם שממנו נמנעה בחריצות כה רבה. כשחייהם שזורים זה בזה, הוא משמש כזרז לא רצוי אך הכרחי לשינוי, ודוחף את נינה להתעמת עם פחדיה ולהיפתח לאפשרויות חדשות.

העלילה

הלב של מעבר לדלת טמון בחקירת פחד, פגיעות וצמיחה אישית. כאשר נינה נאלצת לחלוק את המרחב המקודש שלה עם אדם זר, היא נאלצת לנווט בין אתגרי החיים עם מישהו שלא רק משבש את ביתה המאורגן בקפידה, אלא גם משבש את המחסומים הרגשיים שנבנו בקפידה. ככל שהעלילה מתפתחת, אנו עדים למסעה של נינה לעבר גילוי עצמי, כשהיא מתחילה להתעמת עם פחדיה ולהשלים עם עברה.

הרומן הפורח

למרות האישיות ואורח החיים הבלתי תואמים לכאורה שלהם, מתחיל להיווצר קשר אמיתי בין שני הגיבורים שלנו. דרך סדרה של רגעים נוקבים, אי הבנות ושיחות לבביות, מערכת היחסים שלהם פורחת לרומן רך ואותנטי. כשהם לומדים לאמץ זה את הפגמים והחוזקות של זה, מתברר שאולי האהבה היא המפתח לפתיחת הדלת שהחזיקה את נינה בשבי כל כך הרבה זמן.

נושאים של גילוי עצמי ואהבה

אחד הנושאים החזקים ביותר השזורים במעבר לדלת הוא הרעיון של התגברות על מחסומים אישיים כדי לחוות אהבה אמיתית ואושר. גם נינה וגם בנה של בעלת הבית מתמודדים עם חוסר הביטחון והמטען הרגשי שלהם, שמאיימים להפריד ביניהם. עם זאת, דרך החוויות המשותפות שלהם והקשר המתהדק, הם לומדים את החשיבות של התמודדות עם הפחדים שלהם ואימוץ פגיעות כדי לצמוח כיחידים וכזוג.

נפתחים לאפשרויות חדשות

כאשר נינה סוף סוף פותחת את דלתה לעולם החיצון, היא עושה צעד מונומנטלי בפתיחת ליבה לאהבה ולאפשרויות חדשות. רגע מכונן זה משמש כמטאפורה לכוח הטרנספורמטיבי של אימוץ השינוי ויציאה מאזור הנוחות של האדם. בכך, נינה מגלה שהעולם שמעבר לדלת הכניסה שלה טומן בחובו אינסוף הזדמנויות לצמיחה, חיבור ובסופו של דבר, אושר.

מעבר לדלת - שחקנים

בלב ההצגה יוצאת הדופן הזו נמצא צוות השחקנים המוכשר שלה. יעל לבנטל מספקת הופעה שובת לב בתפקיד נינה, המתארת ללא מאמץ את המוזרויות והמורכבויות של דמותה. גיא אריאלי זוהר כבנה של בעלת הבית המקסים אך הבלתי צפויה, ומביא עומק וניואנסים לתפקידו. דוית גביש ואורי הוכמן/עמי סמולרצ'יק משלימים את צוות השחקנים ומוסיפים אנרגיה דינמית ומרתקת לבמה.

בשורה התחתונה

מעבר לדלת היא הצגה חובה. עם העלילה נוגעת, צוות שחקנים מצוין ונושאים המרגשים ביותר של גילוי עצמי ואהבה, הדרמה הרומנטית הזו תשאיר את הקהל מלא השראה ומרומם. אנו מעודדים אתכם לצאת למסע הזה לצד נינה כשהיא לומדת לפתוח את הדלת לליבה ולחבק את העולם שמעבר בתיאטרון הבימה.

ראו גם: הצגות מומלצות

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!