מרציפנים עם ליא קניג הבימה 2023 - כרטיסים מוזלים ולוח הצגות עדכני

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-24/11/2023, 17:19
(צילום: רדיי רובינשטיין)

מרציפנים הצגת קומדיה מרה חדשה בכיכובה של ליא קניג עולה בתיאטרון הבימה. עלילת ההצגה סובבת סביב אירוע זיכרון לאיש תיאטרון נערץ, שמואל המרשלג, והסערה הרגשית והכלכלית שאלמנתו, עדה, מתמודדת בעת תכנונו. רחל בלוך, כוכבת במה לשעבר ומאהבת קודמת של המנוח, מציעה לממן את האירוע במלואו, אך בתנאי אחד – היא חייבת להיות במרכזו. עדה נקרעת בין רצונה לקיים את האירוע החשוב לבין התיעוב שלה כלפי יריבתה הנצחית. שתי הנשים יוצאות לתחרות לזכרו של המת, ובדרך מתעמתות עם כל השדים שלהן מהעבר.

מרציפנים כרטיסים ולוח הצגות 2023

לוח ההצגות של מרציפנים מתקיים בימים אלה בתיאטרון הבימה. מחירים: 100 ש"ח לכרטיס - מחיר מוזל לגולשי האתר במקום 220 ש"ל מחיר בתיאטרון. הזמנת כרטיסים אונליין דרך משרד הכרטיסים הרשמי, באמצעות לוח ההופעות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה תל אביב - אולם מסקין
לרכישה
כרטיסים: 8 100₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה תל אביב - אולם מסקין
לרכישה
כרטיסים: 16 100₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה תל אביב - אולם מסקין
לרכישה
כרטיסים: 3 100₪

מרציפנים כרטיסים מוזלים, הנחות והטבות

כרטיסים מוזלים בהנחה: 100 ש"ח במקום 220 ש"ח מחיר רגיל בתיאטרון. מלאי הכרטיסים מוגבל.

משך זמן הצגה

שעה וחצי.

היריבות העזה

עדה מוצאת את עצמה נקרעת בין רצונה לקיים את האירוע הנוצץ, לבין התיעוב שלה כלפי אויבתה הנצחית, רחל. בעוד התמיכה הכספית יכולה להציל את האירוע, עדה נאבקת עם הרעיון לאפשר לרחל לקחת את אור הזרקורים. זהו תחילתו של קרב אכזרי בין שתי הדיוות, כאשר הן נלחמות על זכרו של המנוח ועל ההזדמנות לכבד אותו בדרכן שלהן.

חושפים את העבר

עם התפתחות הסיפור, הקהל נלקח למסע דרך ההיסטוריה השזורה של עדה, רחל ושמואל המרשלג. ככל שהיריבות בין עדה לרחל מתעצמת, המסך נסוג אל שדי העבר המשותף שלהן. סודות שהוסתרו זמן רב נחשפים, וטבעם האמיתי של היחסים בין שלוש הדמויות מתחיל לעלות על פני השטח.

המחזה בוחן במיומנות נושאים של אהבה, בגידה וגאולה כאשר הדמויות מתעמתות עם עברן ועם הבחירות שעשו. ככל שעדה ורחל ממשיכות במאבקן, מתברר שמאבקן הוא יותר מאשר רק לכבד את שמואל; מדובר בהשלמה עם החרטות שלהם, עם הטעויות שלהם ועם הנתיבים שהם בחרו בחיים.

שחקנים ומשתתפים

את התפקיד הראשי כאמור משחקת ליא קניג (שמשחקת גם במניין נשים). את המחזה כתבה מאיה הפנר, בימוי מור פרנק.

ליא קניג: הגברת הראשונה של התיאטרון הישראלי

ליא קניג, המכונה לעתים קרובות הגברת הראשונה של התיאטרון הישראלי, מככבת בהצגה, ומביאה את כישרונה וניסיונה העצום להפקה. קניג, ילידת 1929 בפולין, ניהלה קריירה ארוכה ומפוארת, והופיעה ביותר מ-100 הצגות בתיאטרון הבימה ובתיאטראות אחרים. לאורך הקריירה שלה זכתה בפרסים ובשבחים רבים, בהם פרס ישראל היוקרתי ופרס התיאטרון הישראלי.

במרציפנים, גילום דמותה של עדה על ידי קניג מציג את יכולות המשחק המדהימות שלה ואת ההבנה העמוקה של מאבקי הדמות. בעוד עדה מתמודדת עם רגשותיה הסותרים, קניג מתארת במומחיות את ייסוריה של הדמות, ומביאה את הקהל למסע הרגשי שלה.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!