נרות יום הולדת הקאמרי 2024 - כרטיסים מוזלים ב-99 ש"ח ולוח הצגות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-26/06/2024, 01:17
נרות יום הולדת כרטיסים.jpg
(צילום: סטודיו שי חיון)

תיאטרון הקאמרי מציג את "נרות יום הולדת", דרמה-קומית נוגעת ללב שתגרום לכם לצחוק רגע אחד ולנגב את הדמעות ברגע הבא. יצירת מופת רב-דורית שעוקבת אחר מסע חייה של ארנסטין ארנשטיין מיום הולדתה ה-7 עד ה-107. מחזה מלא בצחוק, דמעות והתבוננות פנימית.

נרות יום הולדת כרטיסים ולוח הצגות 2024

כרטיסים מוזלים לגולשי האתר: 99 ש"ח לכרטיס במקום 220 ש"ח מחיר רגיל בתיאטרון. הרכישה מתבצעת בצורה מקוונת, באמצעות לוח ההצגות:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
6 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
4 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
9 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
26 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
24 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
25 כרטיסים מחיר: 99₪

משך זמן

90 דקות.

הנחות, הטבות וכרטיסים מוזלים

כאמור, כרטיסים מוזלים בהנחה לכל גולשי האתר ללא יוצא מן הכלל: 99 שקלים בלבד לכרטיס. מלאי הכרטיסים מוגבל.

העלילה - מסע חייה של ארנסטין ארנשטיין

האודיסיאה הרגשית של ארנסטין משתרעת מיום הולדתה ה-7, כשהיא ילדה סקרנית, ועד יום הולדתה ה-107, כסבתא-רבתא חכמה. במהלך חייה, העלילה לוקחת אותנו לשינויים כשהיא עוברת ולוקחת על עצמה תפקידים שונים: כילדה, נערה מאוהבת, רעיה, אם, דודה, חמות, אלמנה, אישה שנישאה מחדש, סבתא וסבתא רבתא.

סמליות עוגת יום ההולדת

מסורת אחת נשארת קבועה לאורך כל המחזה: ארנסטין אופה את אותה עוגה שאימה לימדה אותה, באותו מתכון, בכל חגיגת יום הולדת. העוגה הופכת לסמל של תקווה והמשכיות, ובעצם זה הדבר היחידי נשאר יציב בחייה, מתכון פשוט של קמח, ביצים, חמאה וסוכר שהם עולם במלואו בחייה.

שחקנים

שחקני ההצגה הם: אולה שור-סלקטר (שמשחקת גם בהצגה "גרושים"), ערן מור, כינרת לימוני, נעמה שטרית, אלון סנדלר, ישי גולן (שמשחק גם בגאון בכלוב).

מחזה מאת נח היידל, תרגום: אלי ביז'אווי, בימוי: רוני ברודצקי.

ביקורות הקהל

נרות יום הולדת עורר תהודה בקרב הקהל, שמוצא את עצמו שקוע במסעו של ארנסטין ומהרהר בחייו שלו. המחזה מתאר במיומנות רגשות וחוויות מעוררי הזדהות, ומאפשר לצופים להתחבר לדמויות ולהזדהות עם מאבקיהן. צחוק ודמעות משותפים כשהקהל עד לשמחות, כאבי הלב והניצחונות של ארנסטין ואהוביה. הנושאים העולים בנרות יום הולדת משאירים חותם מתמשך, ומעודדים את צופי התיאטרון להביט על חלומותיהם וחלוף הזמן.

ראו גם: הצגות מומלצות

טריילר הצצה להצגה

שורה תחתונה

לסיכום, נרות יום הולדת הוא מחזה חובה שמשלב במומחיות קומדיה ודרמה, ולוקח את הקהל לרכבת הרים רגשית דרך מסע חייו המדהים של ארנסטין. עם צוות שחקנים מהמם, נושאים מעוררי הזדהות וסיפור מחמם לב, הצגה זו זו מובטחת להדהד בקרב צופים בכל הגילאים. אל תחמיצו את ההזדמנות לחזות בהפקה שובת לב ומעוררת מחשבה זו בתיאטרון הקאמרי. הזמינו כרטיסים עכשיו והתכוננו לצחוק, לבכות ולהרהר במשמעות החיים – כל זאת תוך כדי שאתם נהנים מפרוסת עוגת יום הולדת!

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!