• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-21/09/2023, 17:16

סאלח שבתי עולה בהפקה חדשה בכיכובו של איציק כהן. המחזה נחשב מהמצליחים ביותר בכל הזמנים ועכשיו עולה מחדש על הבמה בבימויו של צדי צרפתי. כל הפרטים על ההצגה, כרטיסים, הנחות ולוח הצגות לימים הקרובים לכל רחבי הארץ.

סאלח שבתי לוח הצגות 2023

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
קרית מוצקין
קרית מוצקין, היכל התיאטרון קריית מוצקין
לרכישה
כרטיסים: 61 99₪
מודיעין
מודיעין, היכל התרבות מודיעין מכבים רעות
לרכישה
כרטיסים: 42 99₪
נתניה
נתניה, היכל התרבות העירוני נתניה - האודיטוריום
לרכישה
כרטיסים: 37 99₪
באר שבע
באר שבע, משכן אמנויות הבמה באר שבע - אולם 1
לרכישה
כרטיסים: 55 99₪
כרמיאל
כרמיאל, היכל התרבות ע''ש נרקן כרמיאל
לרכישה
כרטיסים: 62 99₪
רחובות
רחובות, בית העם רחובות - היכל התרבות רחובות
לרכישה
כרטיסים: 57 99₪
חולון
חולון, תיאטרון חולון
לרכישה
כרטיסים: 44 99₪
פתח תקווה
פתח תקווה, היכל התרבות פתח תקווה
לרכישה
כרטיסים: 40 99₪
קיבוץ יגור
קיבוץ יגור, יד למגינים יגור
לרכישה
כרטיסים: 29 99₪

לוח ההופעות של סאלח שבתי מתקיים ברחבי הארץ מצפון ועד דרום. גולשי האתר מקבלים הנחה מיוחדת ויכולים לרכוש כרטיסים במחיר מוזל בצורה קלה ומאובטחת.

ההצגה תגיע לערים: היכל התרבות אור עקיבא, היכל התרבות כפר סבא, היכל התרבות יבנה, בית החייל תל אביב, היכל התרבות אור יהודה, היכל התרבות נהריה, היכל התרבות איירפוט סיטי, היכל התרבות נתניה, תיאטרון חולון, היכל התרבות פתח תקווה, המשכן לאמנויות הבמה אשדוד, היכל התרבות כרמיאל.

סאלח שבתי כרטיסים, הנחות, מחירים מוזלים

מכירתה כרטיסים לסאלח שבתי החלה. הזמנת הכרטיסים מתבצעת בצורה קלה ומאובטחת אונליין דרך הקישור הבא.

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים נוספים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

עלילת סאלח שבתי ההצגה

עלילת ההצגה מתמקדת בשנות ה-50 של ישראל, מעט אחרי הקמת המדינה עם הגעתם של משפחות רבות מארצות ערב. סאלח שבתי עולה יחד עם משפחתו הכוללת את אשתו וחמשת ילדיו לארץ הקודש המובטחת.

סאלח מתרגל במהירות לחיי המקום ומצליח להנהיג קהילה שלמה. כשהבחירות מתקרבות, נציגים ממפלגות שונות מציעים לו הצעות מפתות במיוחד כדי שדיברן את אנשי המעברה להצביע עבורם.

סאלח, שהוא ידוע כאדם ישיר ותמים מטבעו, מתמודד עם הלחצים, מצליח לנצל את חלושות הביורוקרטיה הישראלית החדשה ומצליח לנצח כשהוא זוכה בדירת שיכון חדשה.

סאלח שבתי 2023 - שחקנים

לצד איציק כהן, משתתפים נופר סלמאן, עומר דרור, עדי אלון ועוד 20 שחקנים, זמרים ורקדנים על במה אחת.

אודות המחזה סאלח שבאתי 2023

המחזה סאלח שבתי עלה לראשונה כסרט קולנוע ישראלי בכיכוב של חיים טופול, הזכה בפרס הסרט הזר הטוב ביותר בגלובוס הזהב העולמי ואפילו היה הסרט הישראלי הראשון אשר היה מעומד לפרס האוסקר בקטגוריית לסרט הסרט.

הצלחתו העצומה, הפכה את "סאלח שבתי" למחזמר הישראלי המצליח ביותר בכל הזמנים בתיאטרון הבימה בכיכובו של זאב רווח וירד לאחר מספר שנים בהם רץ בהצלחה יתרה. היום, המחזמר עולה מחדש.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!