סאלח שבתי - לוח הצגות 2019, כרטיסים, מחירים, הנחות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-03/02/2020, 14:43

תקציר מחזמר סאלח שבתי הצגה

המחזמר "סאלח שבתי" עולה בהפקה חדשה בשנת 2018 לכבוד חגיגות 70 שנה לישראל. המחזמר נחשב מהמצליחים ביותר בכל הזמנים ועכשיו עולה מחדש על הבמה בכיכובו של נתן דטנר.

לוח ההופעות של סאלח שבתי מתקיים ברחבי הארץ מצפון ועד דרום. גולשי האתר מקבלים הנחה מיוחדת ויכולים לרכוש כרטיסים במחיר מוזל בצורה קלה ומאובטחת. כל הפרטים על המחזמר הגדול של השנה.

סאלח שבתי כרטיסים ולוח הצגות 2019

לוח ההופעות של סאלח שבתי מתקיימות ברחבי הארץ מצפון ועד דרום. ההצגות הקרובות של סאלח שבתי יתקיימו ב-28.9 בתיאטרון הקאמרי בתל אביב ולאחר מכן בקריית מוצקין בחודש נובמבר בין התאריכים ה-9-11.11.2018 בהיכל התיאטרון קריית מוצקין.

גולשי האתר נהנים ממכירה מוקדמת וממחיר משתלם במיוחד לרוכשים הראשונים: כרטיס במחיר של 151 ש"ח בלבד. הזמנת הכרטיסים מתבצעת בצורה קלה ומאובטחת אונליין.

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

כמה מילים על סאלח שבתי

המחזמר "סאלח שבתי" בכיכובו של נתן דטנר הוא המחזמר הישראלי המצליח והאהוב ביותר בכל הזמנים ועולה עכשיו בהפקה חדשה לכבוד חגיגות 70 שנה לישראל. יחד עם עשרות שחקנים, זמרים, רקדנים ובליווי תזמורת חיה סאלח סבתי הוא נתן דטנר.

הצלחתו העצומה, הפכה את "סאלח שבתי" למחזמר הישראלי המצליח ביותר בכל הזמנים בתיאטרון הבימה בכיכובו של זאב רווח וירד לאחר מספר שנים בהם רץ בהצלחה יתרה. היום, המחזמר עולה מחדש לרגל חגיגות שבעים לישראל והפעם בכיכובו של נתן דטנר.

עלילת הצגה סאלח שבתי

עלילת המחזמר מתמקדת בשנות ה-50 של ישראל, מעט אחרי הקמת המדינה עם הגעתם של משפחות רבות מארצות ערב. סאלח שבתי עולה יחד עם משפחתו הכוללת את אשתו וחמשת ילדיו לארץ הקודש המובטחת.

סאלח מתרגל במהירות לחיי המקום ומצליח להנהיג קהילה שלמה. כשהבחירות מתקרבות, נציגים ממפלגות שונות מציעים לו הצעות מפתות במיוחד כדי שדיברן את אנשי המעברה להצביע עבורם.

סאלח, שהוא ידוע כאדם ישיר ותמים מטבעו, מתמודד עם הלחצים, מצליח לנצל את חלושות הביורוקרטיה הישראלית החדשה ומצליח לנצח כשהוא זוכה בדירת שיכון חדשה.

סאלח שבתי שחקנים

לצד דטנר, משתתפים השחקנים שרונה אלימלך, הראל מויאל, שמעון חאבה, גל אמיתי, מיטל נוטיק, רוני נדלר, אריה מוסקונה, יוסי סגל.

הצגה נוספת שתעלה לכבוד חגיגות שבעים שנה למדינת ישראל היא הרצל אמר המביאה את חזונו של בנימין זאב הרצל לעומת מה שבאמת קורה בפועל כיום בישראל.

המחזה עלה לראשונה כסרט קולנוע ישראלי בכיכוב של חיים טופול, הזכה בפרס הסרט הזר הטוב ביותר בגלובוס הזהב העולמי ואפילו היה הסרט הישראלי הראשון אשר היה מעומד לפרס האוסקר בקטגוריית לסרט הסרט.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.