סאלח שבתי הצגה 2024 - כרטיסים, הנחות, שחקנים ולוח הופעות עדכני

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-26/06/2024, 00:45
(צילום: עדי ברק)

סאלח שבתי בהפקה חדשה בכיכובו של איציק כהן. המחזה נחשב מהמצליחים ביותר בכל הזמנים ועכשיו עולה מחדש על הבמה בבימויו של צדי צרפתי. כל הפרטים על ההצגה, כרטיסים, הנחות ולוח הצגות לימים הקרובים לכל רחבי הארץ.

סאלח שבתי לוח הצגות 2024

לוח ההופעות של סאלח שבתי מתקיים ברחבי הארץ מצפון ועד דרום. גולשי האתר מקבלים הנחה מיוחדת ויכולים לרכוש כרטיסים במחיר מוזל בצורה קלה ומאובטחת, דרך לוח ההופעות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
נס ציונה
נס ציונה, היכל התרבות נס ציונה
לרכישה
22 כרטיסים מחיר: 99₪
באר שבע
באר שבע, משכן אמנויות הבמה באר שבע - אולם 1
לרכישה
49 כרטיסים מחיר: 99₪
חולון
חולון, תיאטרון חולון
לרכישה
13 כרטיסים מחיר: 99₪
נתניה
נתניה, היכל התרבות העירוני נתניה - האודיטוריום
לרכישה
30 כרטיסים מחיר: 99₪

ההצגה תגיע לערים: היכל התרבות אור עקיבא, היכל התרבות כפר סבא, היכל התרבות יבנה, בית החייל תל אביב, היכל התרבות אור יהודה, היכל התרבות נהריה, היכל התרבות איירפוט סיטי, היכל התרבות נתניה, תיאטרון חולון, היכל התרבות פתח תקווה, המשכן לאמנויות הבמה אשדוד, היכל התרבות כרמיאל.

סאלח שבתי כרטיסים, הנחות, מחירים מוזלים

מכירתה כרטיסים לסאלח שבתי החלה. הזמנת הכרטיסים מתבצעת בצורה קלה ומאובטחת אונליין דרך הקישור הבא.

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים נוספים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

עלילת סאלח שבתי ההצגה

עלילת ההצגה מתמקדת בשנות ה-50 של ישראל, מעט אחרי הקמת המדינה עם הגעתם של משפחות רבות מארצות ערב. סאלח שבתי עולה יחד עם משפחתו הכוללת את אשתו וחמשת ילדיו לארץ הקודש המובטחת.

סאלח מתרגל במהירות לחיי המקום ומצליח להנהיג קהילה שלמה. כשהבחירות מתקרבות, נציגים ממפלגות שונות מציעים לו הצעות מפתות במיוחד כדי שדיברן את אנשי המעברה להצביע עבורם.

סאלח, שהוא ידוע כאדם ישיר ותמים מטבעו, מתמודד עם הלחצים, מצליח לנצל את חלושות הביורוקרטיה הישראלית החדשה ומצליח לנצח כשהוא זוכה בדירת שיכון חדשה.

סאלח שבתי 2024 - שחקנים

לצד איציק כהן, משתתפים נופר סלמאן, עומר דרור, עדי אלון ועוד 20 שחקנים, זמרים ורקדנים על במה אחת. בחלק מההצגות יתכנו שחקנים מחליפים.

אודות המחזה סאלח שבאתי 2024

המחזה סאלח שבתי עלה לראשונה כסרט קולנוע ישראלי בכיכוב של חיים טופול, הזכה בפרס הסרט הזר הטוב ביותר בגלובוס הזהב העולמי ואפילו היה הסרט הישראלי הראשון אשר היה מעומד לפרס האוסקר בקטגוריית לסרט הסרט.

הצלחתו העצומה, הפכה את "סאלח שבתי" למחזמר הישראלי המצליח ביותר בכל הזמנים בתיאטרון הבימה בכיכובו של זאב רווח וירד לאחר מספר שנים בהם רץ בהצלחה יתרה. היום, המחזמר עולה מחדש.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!