סוס אחד נכנס לבר הקאמרי 2024 - כרטיסים מוזלים ב-99 ש"ח ולוח הצגות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-07/03/2024, 16:17

One-horse-entered-the-bar

סוס אחד נכנס לבר עם דרור קרן מתקיים בימים אלה על בימת תיאטרון הקאמרי. בעמוד הבא את כל הפרטים על סוס אחד נכנס לבר - כרטיסים מוזלים בהנחה, לוח הצגות קרובות, תקציר עלילה, ביקורת ועוד מידע רגע לפני שאתם צופים בהצגה. 

סוס אחד נכנס לבר כרטיסים ולוח הצגות 2024

מחירי הכרטיסים באתר הרשמי של הקאמרי עולה 220 ש"ח. הטבה מיוחדת לגולשי האתר - כרטיסים החל מ-99 ש"ח בלבד למזמינים אונליין באמצעות לוח ההצגות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 3
לרכישה
7 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 3
לרכישה
6 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 3
לרכישה
13 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 3
לרכישה
18 כרטיסים מחיר: 99₪

ההצגות הקרובות של סוס אחד נכנס לבר יתקיימו במהלך 2024 בתיאטרון הקאמרי.

סוס אחד נכנס לבר הנחות, כרטיסים מוזלים, הטבות

כאמור, לוח ההצגות של סוס אחד נכנס לבר בתיאטרון הקאמרי מתקיים בימים אלה ברחבי האתר. מחירי הכרטיסים החל מ-99 ש"ח בלבד לכרטיס! מחיר מבצע בהזמנה אונליין דרך משרד הכרטיסים הרשמי באתר הבא או לפי לוח ההצגות למעלה.

אנחנו ממשיכים לעדכן כל הזמן בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים! חוץ מסוס אחד נכנס לבר, תוכלו לקרוא על הצגות מומלצות שכדאי לדעת עליהם.

בקצרה על סוס אחד נכנס לבר דרור קרן

סוס אחד נכנס לבר של תיאטרון הקאמרי בכיכובו של דרור קרן בעיבוד מחודש לספרו של דויד גורסמן המתאר מופע סטנדאפ של קומיקאי בשם דב גרינשטיין הידוע כדובלה ג'י, אשר למופע שלו, שיהיה ככל האחרון והמתרחש ביום הולדתו ה-57, מוזמנים שניים מדמויות ילדותו. יחד עימם הוא מוביל את הקהל מן הצחוק אל הדמע, עד שלא נותרת עין יבשה בקהל.

סוס אחד נכנס לבר הצגה - עלילה

מופע הסטנדאפ של דובלה גִ'י במרתף באזור התעשייה בנתניה יוצא משליטה ותופס תפנית מצמררת, החושפת את הרגע הגורלי בחייו בו נאלץ לבחור בין שתי נפשות קרובות. כשלמולו ביום הולדתו ה-57 יושבים גם שני חברי ילדות.

מופע הסטנד אפ של דובל’ה ג’י

במרתף עלוב בנתניה מתחיל בוולגריות סטנדאפיסטית אופיינית עם בדיחות ופאנצ’ים, אך מהר מאוד תופס כיוון אחר ומפתיע כשהגיבור, דובלה ג'י, מתרסק על הבמה שעה שהוא מפליג אל מחוזות ילדותו, ואשר חייו השתנו ברגע אחד ללא הכר באמצע שבוע גדנ”ע אחד.

אל מופע הסטנד אפ מוזמן חבר ילדות שלו, השופט אבישי לזר המשוחק על ידי יגאל זקס. כמו כן מפתיעה את דובלה ג'י, פיץ השכנה אותה מגלמת איה גרניט שבא. שניהם מתחילים את תפקידם כשהם ישובים בין הקהל בהצגה סוס אחד נכנס לבר הקאמרי.

סוס אחד נכנס שחקנים ומשך זמן הצגה 

משך ההצגה: שעה וחצי. רשימת שחקנים: דרור קרן, איה גרניט- שבא, יגאל זקס, יוסי ירום.

סוס אחד נכנס לבר פרטים על ההצגה

סוס אחד נכנס לבר הצגה המבוסס על רומן מאת דויד גרוסמן שיצא לאור בשנת 2014 ואשר זכה בפרס מאן בוקר היוקרתי. הרומן סוס אחד נכנס לבר עובד להצגה על ידי מיכה לבינזון שהלך לעולמו שלושה שבועות מתחילתם של החזרות.

את זיכרונות הילדות של דובלה ג'י מלווה עבודת אנימציה פרי יצירתו של שריאל קסלסי, והמעברים בין העבר להווה מומחשים בין השאר בעזרת התאורה של עדי שימרוני. הבמה החשופה כמעט בעיצוב סווטלנה ברגר.

סוס אחד נכנס לבר הצגה ביקורת

הספר שעליו מבוססת ההצגה מסופר מנקודת מבטו של אבישי, אולם אחת מהחלטות הבימוי המשמעותיות בהצגה היא הפיכתו למופע סטנדאפ דבר המאפשר לדינאמיקה של המופע החי לעבוד ככוח מניע.

דרור קרן, שמככב גם במופע סטנדאפ "מצד שני", עושה שימוש בטקסט העוצמתי של גרוסמן, ומשאיר את הקהל פעור פה אבישי ופיץ היושבים בין הצופים באולם ומנהל הבמה יואב, הם הדמויות שאליהם הוא פונה ותגובותיהם אליו מחזקות את התחושה של אינטראקציה לא מבוימת.

כך הקהל הזוכה למעשה לחוויית צפייה כפולה: כי הוא נהנה מההוויה של מופע סטנדאפ, ובמקביל עד להתרחשות עצמה, ולדרמה האנושית שנוצרת בעקבות המפגש בין הדמויות.

ביקורת על דרור קרן בתור שחקן בהצגה

דרור קרן מיטיב לצקת עומק וגוונים לדמותו של הסטנדאפיסט, לצידו ניצבים יגאל זקס כאבישי מרוחק שבהדרגה מתרכך, ואף מתגייס לעזרתו של דובלה כדי לעשות תיקון לילדות; ואיה גרניט שבא כפיץ שברירית ושובת לב.

קישורים וביקורות נוספות:

וואלה - סוס אחד נכנס לבר ביקורת הצגה באתר וואלה תרבות.
כלכליסט - ביקורת על ההצגה סוס אחד נכנס לבר באתר כלכליסט.
דה מרקר קפה - סוס אחד נכנס לבר ביקורת בבלוג דה מרקר.
תיאטרון הקאמרי - העמוד הרשמי של סוס אחד נכנס לבר ההצגה.

לסיכום, סוס אחד נכנס לבר היא פנינה תיאטרונית; בה דיוק בימתי ודרמטי מעורר הערכה.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!