סיפורי מקלט הבימה - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-01/05/2024, 01:14
(צילום: חנן אסור)

סיפורי מקלט של תיאטרון הבימה מאגד תשע סיפורים קצרים, כל אחד מהם נכתב על ידי מחזאי מוערך אחר, שמתרחשים בתוך מקלטים שונים ברחבי הארץ. כאשר האזעקה נשמעת, הסיפורים צוללים לחייהם של דמויות שונות, כל אחת מהן מייצגת חוט בגוון העשיר של החיים הישראליים. באמצעות שילוב תשעה סיפורים שונים, סיפורי מקלט מזמינה את הקהל למופע אינטימי אל תוך החוויות המשותפות שמבדילות ומאחדות כאחד את החברה הישראלית.

מחזאים ושחקנים משתתפים

מאת: איתי סגל, שחר פנקס, אורי אוריין, ארז דריגס,נעה שכטר, נעם גיל, שלומית ארנון ויואב בר לב, האחים שוורצברג והשחקנית מאיה מעוז.

שחקנים: נורמן עיסא, מירב גרובר, מאיה מעוז, אורי הוכמן, אלכס קרול, ניל משען,יובל שלומוביץ', הגר טישמן, ספיר אזולאי, ליר עיסא, רינת מטטוב.

סיפורי מקלט כרטיסים ולוח הופעות 2024

הזמנת הכרטיסים מתבצעת אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, לפי לוח התאריכים הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה - אולם הבימרתף ע''ש ברטונוב
לרכישה
22 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה - אולם הבימרתף ע''ש ברטונוב
לרכישה
16 כרטיסים מחיר: 99₪

מחירים והנחות

כרגע מוצעים כרטיסים מוזלים בהנחה ב-99 ש"ח.

משך זמן הצגה

שעה וחצי.

הרעיון מאחורי סיפורי מקלט

סיפורי מקלט היא הצגה מרגשת של תיאטרון הבימה, המשקפת את החיים בצל אי הוודאות. הרעיון המרכזי שלה הוא ללכוד רגעים גולמיים ומיידיים של אינטראקציה רגשית אנושית, כפי שהם מתרחשים במקלטים - תפאורה מוכרת היטב בישראל, וזהו רקע ייחודי לסיפורים שמתגלים בה, כל אחד מהם מתאר פן אחר של חוסן אנושי, פחד, חברות ותקווה.

מבנה המחזה

סיפורי מקלט בנוי בצורה מתוחכמת סביב תשעה מחזות קצרים, כל אחד מהם נמשך כעשר דקות ומתרחש מיד לאחר אזעקה. רצף מהיר של סיפורים, כל אחד מהם מספק תמונה של החיים תחת לחץ.

נקודות המבט המגוונות של המחזאים

ההרכב של המחזאים מאחורי סיפורי מקלט מביא קשת רחבה של נקודות מבט לבמה התיאטרלית.כל מחזאי מחדיר לסיפור שלו תובנות אישיות, השתקפויות תרבותיות וקול נרטיבי ייחודי. מסיפורים על אחדות וסולידריות ועד כאלה החוקרים את הניואנסים של פחד ותקווה, המחזאים מנווטים יחד את הנופים הרגשיים של הדמויות שלהם ברגישות ובעומק.

הצגות נוספות שעשויות לעניין אותך

מה שלומנו הקאמרי
בלוז לחופש הגדול בית ליסין
המחזמר מאפלה לאור גדול
ימים טובים פי אלף הקאמרי

מוזמנים לעבור לעמוד 10 הצגות מומלצות בתיאטרון

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!