• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-25/12/2021, 11:52

ג'ודי גרלנד היא מיה דגן: ההצגה עד קצה הקשת של תיאטרון הקאמרי עולה לבמה ומביאה איתה את חייה הסוערים של ה-כוכבת ג'ודי גרלנד. מיה דגן בתפקיד ג'ודי גרלנד, איציק כהן מככב לצידה. כל הפרטים על ההצגה, איך תרכשו כרטיסים ב-99 ש"ח בלבד? איפה תקבלו הנחות ומחירים מוזלים ולוח ההצגות לימים הקרובים בעמוד הבא.

עד קצה הקשת לוח הצגות 2022

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!

לוח ההצגות של עד קצה הקשת עולה בתיאטרון הקאמרי החל מחודש אפריל 2021 ותרוץ במשך השבועות הבאים. מכירת הכרטיסים יצאה לדרך וקיימים מחירים מוזלים למזמינים און-ליין דרך משרד הכרטיסים בראבו דרך הקישור הבא.

עד קצה הקשת כרטיסים, הנחות, מחירים מוזלים

הנחות ומחירים מוזלים להצגה עד הקצה מגיעים עד ל-50 אחוז הנחה למזמינים דרך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו דרך הקישור הבא או לפי לוח ההצגות כאן מתחת.

כרטיסים החל מ-99 ש"ח בלבד - מלאי הכרטיסים מוגבל!

בקצרה על עד קצה הקשת ההצגה הקאמרי

עד קצה הקשת של תיאטרון הקאמרי מבוססת של חייה של ג'ודי גרלנד - אחת הכוכבת הגדולות ביותר בהוליווד ששיחקה בעשרות סרטים, כאשר ברובם מחזות זמר. בין היתר, שיחה את דורתי בסרט "הקוסם מארץ עוץ".

ההצגה חושפת בלי רחמים את חיי העצב שמאחורי הזוהר ואת נפשה האבודה של הכוכבת האגדית עם מיטב להיטיה. פרטים מלאים על עלילת ההצגה בהמשך העמוד.

עד קצה הקשת עלילה של ההצגה בקאמרי

עלילת עד קצה הקשת נפתחת בחורף 1968 בלונדון. אחד ממועדוני הקברט המפורסמים ביותר בלונדון גאים להציג לסדרת הופעות בת ששה שבועות בלבד את הקאמבק הגדול של הכוכבת הבלתי מעורערת ג'ודי גראלנד!

היא חוזרת, ועכשיו הכל מאחוריה: 4 מערכות יחסית לא מוצלחות, ניסיונות התאבדות, התמכרויות לסמים ולאלכוהול.

עכשיו זה נגמר - והיא נחושה יותר מתמיד כי בגיל 46, היא נמצאת במקום חדש עם ארוס חדש ורענן ורוצה להחזיר לעצמה את הכתר ואת הקהל.

במהלך הניסיון לחזור להופיע ותוך כדי סדרת ההופעות - אנחנו רואים אותה נאבקת בשדים שלה, באומץ, בהומור חד סכין, בנואשות, בתקווה, בלי תקווה, כשלצידה ולעיתים כנגדה - הארוס הצעיר החדש שלה והפסנתרן הוותיק הנאמן שלה.

עד קצה הקשת ביקורת

עד קצה הקשת של תיאטרון הקאמרי היא הצגה בלי רחמים שמראה לנו את האמת מאחורי הזוהר שמסתתר מאחורי כל השואו שעברה גרלנד. מיה דגן נכנסת לנעליה של בלהיט בינלאומי שאפילו עובד לסרט זוכה פרס האוסקר בשם "ג'ודי" ששם כיכבה רנה זלגוור.

המחזה מצליח להעביר את התחושות של ג'ודי לחזור לקידמת הבמה ולנצח את עצמה למרות חייה הלא פשוטים שעברה.

עד קצה הקשת שחקנים

בתפקיד ג'ודי גרלנד עומדת מיה דגן, לצידה משחקים: איציק כהן, ערן מור ואלה רוזנצוויג. תרגום: דורי פרנס, בימוי: עידו רוזנברג, מוזיקה: אמיר לקנר.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!