פוטוגרף 51 הקאמרי 2024 - כרטיסים בהנחה ב-99 ש"ח ולוח הצגות עדכני

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-07/03/2024, 16:17
פוטוגרף 51 הקאמרי כרטיסים.jpg
צילום: גבריאל בהרליה

פוטוגרף 51 כבש את הקהל בסערה בלונדון ובניו יורק, וכעת, לראשונה בישראל הוא מוצג על בימת תיאטרון הקאמרי. מחזה זה חושף את סיפורה המרתק והפחות מוכר של ד"ר רוזלינד פרנקלין, מדענית מבריקה שעבודתה פורצת הדרך על הדנ"א נגזלה ממנה על-ידי עמיתיה הגברים.

פוטוגרף 51 כרטיסים ולוח הצגות 2024

מחירים: כרטיסים מוזלים ב-99 ש"ח בלבד לכרטיס לכולם (בלי התניות ובלי כוכביות) ולמקומות ישיבה טובים, במקום 222 ש"ח מחיר רגיל בתיאטרון. הרכישה מתבצעת בצורה נוחה וקלה אונליין ממשרד כרטיסים רשמי. לוח ההצגות למגוון תאריכים שונים:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!

מידע חיוני על ההצגה

משך זמן הצגה: שעה וחצי. שימו לב: לא תותר כניסת מאחרים בתיאטרון הקאמרי.

פוטוגרף 51 הנחות, מחירים מוזלים והטבות

כאמור, כרטיסים מוזלים בהנחה משמעותית של יותר מ-50 אחוז! 99 ש"ח לכרטיס כולל דמי טיפול, מלאי נכרטיסים מוגבל.

סיפורה המסקרן של ד"ר רוזלינד פרנקלין

בלב העלילה של פוטוגרף 51 עומד סיפורה של ד"ר פרנקלין, שגילתה תגלית מונומנטלית במעבדתה – סוד הדנ"א. עם זאת, במקום לקבל את ההכרה לה היא ראויה, ד"ר פרנקלין מצאה את עצמה נדחקת הצידה כאשר שני מדענים מתחרים זכו בפרס נובל על סמך ממצאיה. ככל שהמחזה מתפתח, אנו צוללים עמוק יותר לתוך עולם המחקר המדעי, חושפים את התשוקות והרגשות האפלים שאורבים לעתים קרובות מאחורי מבחנות ומיקרוסקופים.

ההשפעה והרלוונטיות של ההצגה כיום

פוטוגרף 51 אינו רק שיתוף היסטורי של חוויותיו של ד"ר פרנקלין; הוא גם מאלץ אותנו להתמודד עם המאבק המתמשך לשוויון מגדרי ולייצוג בתחומי המדע. על ידי שיתוף סיפורה של ד"ר פרנקלין, המחזה מאתגר נורמות חברתיות ומעלה את המודעות לחשיבות של הכרה וחגיגה של תרומתן של נשים במדע.

הפקה תיאטרלית רבת עוצמה זו מציעה תזכורת מתוזמנת לכך שהנושאים שעמדו בפני ד"ר פרנקלין לפני יותר משישים שנה עדיין מהדהדים היום. בעידן שבו נשים ממשיכות להיות בתת-ייצוג בתחומים רבים של המחקר המדעי, פוטוגרף 51 מאיר זרקור על הצורך לשבור מחסומים ולקדם שוויון לכולם.

פוטוגרף 51 - שחקנים וצוות הפקה

שחקני ההצגה הם: נטע גרטי, מיכה סלקטר, נדב אסולין, תום אבני, דויד בילנקה, אלון סנדלר/ יואל רוזנקיאר. מאת: אנה זיגלר. תרגום: אלי ביז'אווי. בימוי: מור פרנק.

ראו גם: לוח הצגות מומלצות

חווית הקהל וביקורות

מאז בכורתו, פוטוגרף 51 שבה את לב הקהל והמבקרים כאחד, ורבים שיבחו את ההופעות, הבימוי והסיפור. המחזה זכה לשבחים ופרסים רבים, מה שחיזק עוד יותר את מעמדו כהפקת חובה.

אנשים בקהל הביעו את הערצתם לאופן שבו המחזה בוחן את המורכבות של חייה של ד"ר פרנקלין (שמגלמת השחקנית נטע גרטי), ושופך אור על מסירותה, תשוקתה וחוסנה מול מצוקות. גם המבקרים התרשמו מיכולתו של התיאטרון הקאמרי להפיח חיים בסיפור המשמעותי הזה, ורבים ציינו את חשיבות הטיפול במורשתו הנשכחת של ד"ר פרנקלין.

שורה תחתונה

אם אתם חובבים תיאטרון או פשוט מישהו שמעריך סיפורים מעוררי השראה, פוטוגרף 51 הוא חוויה שאסור לפספס. בעודו תופס לראשונה את מרכז הבמה בישראל, המחזה הזה הוא עדות לכוחו של התיאטרון לעורר שינוי, לעורר שיחה ולהעצים גיבורים אלמונים כמו ד"ר רוזלינד פרנקלין. אל תחמיצו את ההזדמנות שלכם לחזות בהפקה פורצת דרך זו ולהצטרף למסעה של מדענית יוצאת דופן שההתמדה והגאונות שלה ממשיכות להוות השראה לדורות הבאים.

הצצה רשמית לפוטוגרף 51

כל הצגות התיאטרון באתר טיקטסי

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!