• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-25/12/2021, 12:04

תיאטרון הבימה בהצגה חדשה ראש המועצה (אדוני ראש המועצה) בכיכובו של נורמן עיסא העוסקת ביישוב יהודי שאליו מגיע לנהל ראש מועצה ערבי. מחזה מאת גיא מרוז. כל הפרטים על המחזה, לוח הצגות לימים הקרובים, כרטיסים במחירים מוזלים ועוד באתר.

ראש המועצה לוח הצגות הבימה 2022

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

לוח ההצגות של ראש המועצה מתקיים על בימת תיאטרון הבימה בימים ובתאריכים מגוונים לפי הלוח שתעדכן כאן למעלה.

ראש המועצה כרטיסים, הנחות, מחירים מוזלים

רכישת כרטיסים להצגה ראש המועצה מתבצעת בצורה קלה ופשוטה אונליין דרך משרד הכרטיסים בראבו, שמעניק הנחות ומחירים מוזלים למזמינים דרך הקישור הבא.

מלאי הכרטיסים בהנחה מוגבל.

בקצרה על ראש המועצה ההצגה הבימה

ההצגה "ראש המועצה" של תיאטרון הבימה היא קומדיה משוגעת על גזענות חולנית. מה קורה כשבאופן זמני מתמנה ראש מועצה ערבי ביישוב יהודי? מה שאנחנו יכולים לספר לכם (בלי יותר מידי ספויילרים) - שכבר בעשר דקות אחרי תחילת המחזה, הוא כבר יהיה חשוד ברצח ראש המועצה הקודם. עוד פרטים על העלילה ורשימת שחקנים בהמשך העמוד.

ראש המועצה - עלילה

עלילת המחזה כאמור עוסקת בראש מועצה ערבי ביישוב יהודי. האירוע הראשון בו ראש המועצה החדש אמור לנאום הוא טקס חניכת גשר על שם גנדי ובעיקר מתברר, שבגלל שחיתות, את הגשר בנו בזול מדי והוא יתמוטט כשעליו יהיו ראש הממשלה וכל ראשי המדינה שמגיעים לאירוע. אבל זה רק הפתיח!

כי אחרי יום העבודה הראשון שלו מתברר לראמי סאלם שאשתו השבדית הסתירה מהוריה שהיא התחתנה עם ערבי, והבת שלו הסתירה ממנו שהיא יוצאת עם בחור שפעיל בעמותת ״כהנא חי״. הכל מתפוצץ בחגיגת ליל הסדר המפוברק בביתם. כולנו גזענים. יהודים ערבים…כולם.

קומדיית טעויות פוליטית רלוונטית מצחיקה עד דמעות על הבוז לאחר בתוך החברה הישראלית.

בסוף המחזה, צר לי להודיע, כולם מתים על הגשר. מגזענות כמובן.

ראש המועצה רשימת שחקנים ומשתתפים

שחקני ההצגה: נורמן עיסא, יעל לבנטל, ספיר אזולאי, ניל משען, רבקה גור, אורי הוכמן, רוני דלומי, שמוליק כהן, שיפי אלוני, איתן כבל.

מחזה מאת גיא מרוז, בימוי: אלון אופיר, יונתן אסתרקין.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.