ריצ'רד השלישי תיאטרון גשר 2024 - כרטיסים מוזלים, הנחות ולוח הצגות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-26/06/2024, 01:04
(צילום: מיכל חלבין)

מחזהו של שייקספיר, "ריצ'רד השלישי", עולה בבכורה ישראלית בתיאטרון גשר, בעיבוד חדש מאת איתי טיראן ועם יבגניה דודינה בתפקיד הראשי. המחזה, שנותר אחת מיצירותיו הידועות ביותר של שייקספיר, מתעמק בעולמו האפל של דיקטטור אכזר, ומושך את הקהל פנימה עם העלילה המרתקת והנושאים הנצחיים שלו.

ריצ'רד השלישי כרטיסים ולוח הצגות 2024

מחירים: החל מ-136 ש"ח לכרטיס במקום 300 ש"ח מחיר רגיל בקופת תיאטרון גשר. הזמנה כרטיסים מתבצעת אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, דרך לוח ההופעות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון גשר תל אביב - אולם נגה
לרכישה
13 כרטיסים מחיר: 116₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון גשר תל אביב - אולם נגה
לרכישה
20 כרטיסים מחיר: 156₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון גשר תל אביב - אולם נגה
לרכישה
17 כרטיסים מחיר: 156₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון גשר תל אביב - אולם נגה
לרכישה
32 כרטיסים מחיר: 156₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון גשר תל אביב - אולם נגה
לרכישה
30 כרטיסים מחיר: 156₪

משך זמן הצגה ומידע חשוב

ההצגה נמשכת כשעתיים, כולל הפסקה. שימו לב: בתיאטרון גשר יש תרגום לרוסית, הצופים שרכשו כרטיסים לפני שורה 6, לא יוכלו לקרוא את הכתוביות על המסך. וגם: לאחר תחילת ההצגה יופנו המאחרים למקומות פנויים בעליית האולם בלבד.

ריצ'רד השלישי הנחות, הטבות וכרטיסים מוזלים

מחירים מוזלים לכל גולשי האתר: החל מ-136 שקלים בלבד לכרטיס במקום 300 מחיר מלא. מלאי הכרטיסים מוגבל.

העלילה ומשמעות המחזה

ריצ'רד השלישי הוא יצירת ספרות קלאסית המתעמקת בנבכי האמביציה האנושית, האכזריות וההשלכות של כוח בלתי מרוסן. העלילה סובבת סביב משפחת מלוכה כמרקחה, ובמרכזה נער דחוי ופצוע שהופך בסופו של דבר לדיקטטור אכזרי. הטרגדיה המשפחתית הופכת לקטסטרופה לאומית כאשר האלמנטים הפוליטיים והאישיים של המחזה משתלבים זה בזה באופן בל יינתק.

הרבה לפני שנטפליקס הציגה בפנינו רוצחים סדרתיים מודרניים, שייקספיר יצר את אחד הרוצחים הסדרתיים הראשונים בדמות ריצ'רד השלישי. הנבל המופלא הזה הוא ליצן רצחני רהוט ונוקב שלוקח את הקהל למסע מחריד של הרס עצמי. היריב הפצוע, המוחץ גופות תחת רגליו בדרכו לכס המלוכה, משמש השתקפות של החברה האנושית על כל פגמיה.

רשימת שחקנים ומשתתפים מלאה

בהשתתפות השחקנים: יבגניה דודינה, דורון תבורי, ישראל (סשה) דמידוב, גלעד קלטר, מיכל ויינברג, לנה פרייפלד, אלכסנדר סנדרוביץ', פאולו א. מואורה, אלי מנשה, נועם טל, שיר סייג, שלומי ברטונוב.

הרלוונטיות של ריצ'רד השלישי בחברה של ימינו

למרות שנכתבו לפני יותר מארבע מאות שנה, הנושאים והעלילה של ריצ'רד השלישי נותרו רלוונטיים להפליא לקהל עכשווי. המחזה חוקר כוח, בגידה ופגמים אנושיים מהדהד לאנשים בעולם של היום, שבו דרמות פוליטיות ואישיות ממשיכות להתפתח על בסיס יומי. דמותו של ריצ'רד השלישי משמשת כסיפור אזהרה, ומזכירה לנו את הסכנות הטמונות בשאפתנות ובאכזריות בלתי מרוסנת. בעולם שבו פוליטיקה וחיים אישיים לעתים קרובות משתלבים זה בזה, נושאי המחזה רלוונטיים כתמיד, ומדגישים את חשיבות החמלה, ההבנה והאיפוק בפעולותינו.

יבגניה דודינה מגלמת את ריצ'רד השלישי

יבגניה דודינה בתפקיד הראשי המאתגר של ריצ'רד השלישי, ונכנסת לדמות עם כישורי המשחק יוצאי הדופן שלה וההבנה העמוקה של הנבל המורכב. התיאור של דודינה יתעמק בנפשה של הדמות, ותחושף את הכאב והפגיעות שנמצאים מתחת לפני השטח של מעשיו האכזריים. עם עומק וניואנסים לתפקיד, הקהל יוכל להזדהות עם ריצ'רד השלישי ועדיין להדוף את מעשיו הנתעבים.

העיבוד החדש מאת איתי טיראן

איתי טיראן, במאי תיאטרון ושחקן עטור שבחים, מביא פרספקטיבה רעננה למחזה הקלאסי הזה עם העיבוד החדש שלו. גרסתו של טיראן לוכדת את תמצית יצירתו המקורית של שייקספיר תוך החדרת אלמנטים עכשוויים שהופכים את המחזה למזוהה יותר עם הקהל של ימינו. עיבוד זה נשאר נאמן לעלילה המקורית אך מדמיין מחדש היבטים מסוימים, כגון המוטיבציות של הדמות וההצגה החזותית, כדי ליצור חוויה תיאטרלית ייחודית עבור הצופים.

ראו גם: הצגות תיאטרון מומלצות לפי תאריך.

בשורה התחתונה

ההצגה הישראלית ריצ'רד השלישי בתיאטרון גשר מהווה אבן דרך חשובה בהמשך ההערכה ליצירתו הקלאסית של שייקספיר. העיבוד של איתי טיראן, יחד עם ההופעה העוצמתית של יבגניה דודינה, הופכים את הסיפור הנצחי של כוח וטרגדיה למרתק עוד יותר. נושאי המחזה, הרלוונטיים היום כפי שהיו לפני מאות שנים, משמשים תזכורת לסכנות הטמונות בשאפתנות בלתי מרוסנת ולהשלכות של אכזריות אנושית.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!