השכרת משקפי מציאות מדומה VR לאירועים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-20/10/2019, 13:32

השכרת משקפי מציאות מדומה לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו את הפרטים:

קצרים בזמן? השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

ברוכים הבאים לעולם חדש! משהו גדול עומד לקרות באירוע שלכם - הכירו את תחום ה-VR (מציאות מדומה) הדבר הבא והחם ביותר בישראל שפותח דלת חדשה לאטרקציות מרתקות ופתרונות לאירועים.

משקפי מציאות מדומה להשכרה

השכרת משקפי מציאות מדומה היא הדרך הקלה ביותר לקיים אירוע רב משתתפים בו אתם מעוניינים או צריכים לשלב את חווית ה-Virtual Reality. בשביל זה אנחנו כאן!

אנחנו נותנים מענה לכל ציוד הקשור למציאות מדומה שתצטרכו. בראש ובראשונה האפשרות היא  להשכיר משקפי מציאות מדומה בכל כמות שתצטרכו. המחסנים שלנו מלאים בציוד חדשני ואיכותי ברמה הגבוה ביותר בישראל. 

אז מה אנחנו מציעים? כאמור משקפי VR, מחשבי גיימינג, חצובות, מסכים, חיישנים, שלטים וכל דבר שתצטרכו בתחום עם אפשרות לתפעול על-ידנו או בלי לפי בחירתכם. ניתן להשכיר את הציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

משקפי VR

אנחנו מאפשרים השכרת הציוד בצורה מהירה כדי שתוכלו לקיים את האירוע שלכם ללא דאגות בצד הטכני. אנחנו נדאג להשכיר לכם את כל הציוד אותו תצטרכו, באחריות וב-100% הצלחה מניסיון שלנו.

משקפי מציאות מדומה לאירועים

השכרת משקפי המציאות מדומה מתאימה לכל אירוע ולכל חגיגה אם זה אירועי חברה, פרזנטציה, בר ובת מצווה, קייטנות, אירועים פרטיים ואירועים עסקיים - כולם יכולים להשכיר את ציוד ה-VR בקלות ובנוחות.

אנחנו מנוסים באירועים רב משתתפים ויש ברשותנו את הציוד הנדרש כדי לתפעל ולהשכיר ציוד רב. כך שהסירו דאגה מלבכם כי הגעתם למקום שאתם באמת זקוקים לו. אנחנו נעזור לכם ונדאג לפרטים הקטנים ביותר שיצא לכם אירוע לא פחות ממושלם.

השכרת משקפי VR מציאות מדומה

משקפי VR הם הדבר החם ביותר לאירועים מגניבים ומעוררי עניין. העולם הוירטואלי מתפתח בקצב מסחרר והביקוש אליו רק גובר. היום לא תמצאו בן אדם בישראל שלא שמע או התנסה במשקפי מציאות מדומה, אם זה המשקפיים של סמסונג או חברה אחרת ואם זה באירועים שונים ברחבי הארץ שיתקיימו בהם פעילות של VR.

ילדים פשוט עפים על זה. היום תוכלו לראות בימי הולדת ובבר ובת מצווה מתחם מיוחד של עולם וירטואלי בו מככבים המשקפיים וציוד הקצה עם משחקים מעוררי עניין וההתבלות של הילדים פשוט מטורפת.

אבל זה לא רק לילדים. גם מבוגרים מביעים עניין בטכנולוגיה המפתחת בתחום זה ואפילו מזמינים משקפי VR לאירועי חברה וגיבוש עובדים.

מחיר השכרת משקפי מציאות מדומה

תוכלו להשכיר משקפי מציאות מדומה VR וציוד קצה אחר בצורה קלה ומהירה דרכו. המחירים נעים בהתאם לבחירת הציוד והכמות אותו תצטרכו. תוכלו להשכיר לזמן קצר או ארוך לפי בחירתכם בהתאם לפעילות ובנוסף תוכלו לבחור אם שנציג מאיתנו יתפעל לכם את הציוד או שתעשו זאת לבד.

השאירו את פרטיכם ונציג שירות יצור עמכם קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

משקפי מציאות וירטואלית הפכו להיות פופולריים יותר ויותר בתחום המשחקים והבידור. הם קלים ונוחים לתפעול ורבים מהם משלבים מגוון של משחקים אינטראקטיביים.

משקפי מציאות מדמה מתנהגים באופן דומה כמו זוג משקפי 3D בכך שהם מציגים שתי תמונות. משקפיים רגילים מראים תמונה אחת, אבל 3D ומשקפי מציאות וירטואליים מכילים עדשות מקוטבות המציגות שתי תמונות, אחת לכל עין. תמונות אלה נראה לתת אשליה של עומק שהוא תכונה מסוימת של סביבות CAVE.

גרסאות מתקדמות יותר של משקפי VR מכילים מערכות מעקב ראש. מערכת זו מחוברת למחשב אשר שולח אותות כדי להתאים את התמונות שנראות על ידי הלובש כשהם נעים סביב הסביבה שלהם. שוב, זהו היבט מסוים של מציאות וירטואלית מלאה לחלוטין.

משקפי ה-VR מאפשרים לראות שלוש תמונות ממדיות הנותנות אשליה של עומק התפיסה. לדוגמה, אם החובש משתמש במציאות וירטואלית למטרות אדריכליות, הוא יוכל לראות בניין בזוויות שונות, וללכת בו או סביבו.

סוגים רבים של משקפיים מכילים מערכת מעקב אשר ממפה את תנועות הלובש ומכוונן את התמונות בהתאם. בכל פעם הלובש מניע את ראשו, הולך בכיוון מסוים או לוקח צורה אחרת של פעולה, את הסצינה מולו משתנה כפי שהוא עושה זאת.

מערכת המעקב מחוברת למחשב אשר מתאים תמונות אלה, כך הלובש מוצג בסביבה מציאותית עם עומק מציאותי של תפיסה. המעקב צריך להיות מדויק כפי שהוא יכול להיות או אחר האשליה נשברת.

המשקפיים מאפשרות ללובש לראות שתי תמונות נפרדות שהמוח משלב לתוך אחת מהן. זה מה שנותן את האשליה של עומק 3D. זה מלווה לעתים קרובות וידאו או צליל אשר מוסיף לחוויה.

המטרה היא להציג את הלובש עם עולם שהוא מציאותי ומתנהג בצורה דומה לעולם האמיתי. כל עיכוב או חביון יגרום ניתוק בין השניים ובמקרים מסוימים, תחושות של מחלת תנועה. זה ואז משבש את החוויה שלהם.

משקפי מציאות מדומה

בין מציאות לדמיון עומדי משקפי ה-VR שנותנים חוויה שלא הכרתם. צפו:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.