מציאות מדומה VR לבת ולבר מצווה לכל רחבי הארץ

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-22/05/2022, 17:51

קצרים בזמן? השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

מציאות מדומה לבר מצווה

מציאות מדומה לבר מצווה הפכה להיות אטרקציה מרהיבה וכדאית לאירועי בר ובת מצווה ברחבי הארץ. העולם הווירטואלי פורץ את גבולות המחשב, יוצא מהמסך ומגיע לאירוע הבר מצווה שלכם, בו אתם משקיעים ורוצים שהאורחים שלכם ייהנו בו ללא פשרות.

עם רצונכם לעשות את הבר מצווה המושלם, נכנסת האופציה חדשה להפעיל חוויות מציאות מדומה בתוך האירוע כאשר הוא לא דורש מכם התעסקויות יתר על המידה ומשאיר אתכם בראש שקט וללא דאגות בנוגע לזה.

אל אירוע הבר מצווה מגיע צוות מקצועי ומיומן עם ציוד קצה שכולל מערכת VR מציאות מדומה מהמתקדמים ביותר בעולם יחד עם מחשב תואם, מסך תצוגה לסובבים, תיחום העמדות וכוח אדם טכני שיהיה שם כדי לתפעל את הפעילות - גם כדי להפעיל את המשתמשים וגם כדי לשמור על איכות מקצועית לאורך כל הפעילות.

בכל עמדה, האורחים שמים את משקפי ה-VR ובפעילות שנמשכת כ-3 שעות או יותר, הם נכנסים לחויות דמיון מציאותית המותאמת במיוחד לאירוע שלכם עם המשחקים הטובים והמרתקים ביותר שקיימים.

VR לבר מצווה

כדי להפעיל את ה-VR בבר מצווה, נדרש שטח לכל עמד של 1X1 מ"ר ונקודת חשמל. לכל השאר, אותה החברה בה תקבלו את השירות תדאג, גם אם מדובר בתנאי פנים או חוץ שדורש הצללה בימי הקיץ הלוהטים או בימי הגשם המועטים בישראל.

איזה VR מתאים לבר מצווה?

מציאות מדומה לאירועים מתאים לכל אירוע, לכל גיל ולבנים ובנות כאחד! ככה שגם לבר מצווה שלכם הוא יתאים מאוד. גם מבחינת מיקום, האטרקציה תגיע אליכם לכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום וכן, גם לעיר אילת.

בין האירועים בהם בנוסף תראו את האטרקציה חוץ מבר מצוות, הם אירועים פרטיים ועסקיים של חתונות, ימי הולדת, מסיבות רווקים, אירועים של חברות, אירועי עובדים ועוד רבים בהם רוצים ליצור חוויה מיוחדת לאורחים ולתת חוויה חדשה ומרתקת.

כל אירוע באשר הוא מקבל התאמה אישית לאופי של האירוע ולאורחים אשר מגיעים אליו מתוך מבחר עצום של משחקים ותוכן שונים ומשתנים כל הזמן, כך למשל באירוע לילדים יוצגו המשחקים "נינג'ה הפירות" ו-"פחד גבהים". באירוע למבוגרים יופיעו המשחקים "השורדים האחרונים", "סקי" ו-"כדורגל במציאות מדומה" ועוד בנוסף, תוכלו לקבל פיתוח תכנים לפי דרישותיכם ולהטמיע לוגו של החברה שלכם או דברים נוספים.

הקודם הבא

מחירים למציאות מדומה VR לבר מצווה הזמנה

הזמנת מציאות מדומה לבר מצווה שלכם יכולה להתבצע בקלות וללא מאמץ. מחיר ה-VR משתנה בהתאם לאירוע ולגודל שלו, כאשר גולשי האתר נהנים ממחירים מיוחדים ובהנחה של עשרות אחוזים.

השאירו את פרטיכם ונציג שירות יצור עמכם קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר שווה במיוחד:

השאירו את פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר לקבלת הצעת מחיר:

מזל טוב! הבן שלכם הגיע לגיל 13 וחוגג בר מצווה שזהו אירוע משמעותי מאוד בחיים היהודיים בה מתקיימת חגיגה כאשר ילד הופך לגבר. עכשיו, שהיום הגדול של היחד שלכם מעבר לפינה, יש אתגר לפניכם. הבמה של הילד כולו שלו. זה מרגש מאוד, אבל גם קצת חדש ולא מוכר. ייתכן שיש לו שאלות רבות על מה לעשות ואיך ללכת על הכנה לבר מצווה שלו. הגעתם למקום הנכון!

בדומה לחדרי מציאות מדומה הקיימים בכל הארץ, עכשיו תוכלו להביא את אותו ציוד לאירוע שלכם.

בר מצווה הוא ציון דרך "מגיע לגיל" לילד שמגיע ליום הולדתו ה-13. זהו טקס המעבר לבגרות. על פי ההלכה היהודית, בן בר מצווה נחשב כמי שיכול להפלות בין טוב לרע. בן בבר המצווה מקבל את המצוות שהקב"ה נתן לעם היהודי לפני אלפי שנים. הוא הופך, למעשה, לחבר אחראי של העם היהודי. נראה שהילד הגיע לבר מצווה ביום הולדתו ה-13. אם אינך בטוח תאריך יום ההולדת שלך בעברית, עבור אל סעיף חישוב תאריך באתר האינטרנט שלנו לקבלת סיוע. 

הגעה לבר מצווה מביאה עימו מחויבויות והזדמנויות חדשות. נער בר-מצווה הופך להיות אחראי על קריאת שמע ושאר תפילות יום חול, בעודו לובש סט של "תפילין" ("תפילין"). תפילת "שמע" היא הכרה בריבונותו המוחלטת של הקב"ה בעולם, וככזו היא אמירה בסיסית של האמונה היהודית.

מערכת התפילין מורכבת משני קופסאות קטנות שכל אחת מהן מכילה חלקים מסוימים של התורה.

חלקים מצטטים את "מצווה" (המצווה) של לובש התפילין כפי שהוא כתוב בתורה. התפילין, אשר חלק אחד מהם נמצא על הזרוע ואת החלק השני אשר שמים על הראש, משקפים את הלב / קשר נפשי אל הקב"ה. תפילין מניחים רק במהלך תפילות הבוקר של יום השבוע (למעט על המהירות של תשעה באב כאשר הם מניחים אחר הצהריים). מקובל גם שבן בר מצווה יתחיל ללבוש טלית (טלית מיוחדת בעלת ארבע פינות) בזמן שהוא מתפלל.

מסורת חשובה נוספת היא זו של קריאה לתורה (קבלת "עלייה") לבר מצווה. ישנם מנהגים רבים והזדמנויות להשתתף חלק מסורתי זה של השירות. חוגג הבר מצווה יכול לבחור לברך את הברכות לפני ואחרי קריאת התורה, לקרוא את כל או חלק של פרשת השבוע. ההחלטה על מה שנער בר-מצווה צריך ללמוד לקראת הבר מצווה שלו צריכה להיות משותפת, שנעשתה על ידי נער בר-מצווה יחד עם הוריו ומוריו / הרב.

אם תהיתם לעצכם איך זה מרגיש להיות במציאות מדומה, צפו בסרטון ה-VR הבא:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.