האזינו לשיר המונדיאל 2018 - Live It Up

  • מאת Ticketsi
  • פורסם ב-13/06/2018, 16:04
  • עודכן ב-01/11/2019, 17:13

השיר של מונדיאל 2018

מונדיאל 2018 יוצא לדרך ואין מונדיאל בלי שיר רשמי: ניקי ג'ם, וויל סמית' וארה איסטרפי עם ההמנון הרשמי למונדיאל 2018 שיתקיים ברוסיה.

השיר שנקרא Live It Up מביא אליו את וויל סמית שחוזר לזמר 12 שנים אחרי אלבום הסולו האחרון שלו. ניקי ג'ם, ברוח המוזיקה הלטינית ששוטפת את העולם נכנס לקצב בשיר יחד עם ארה איסטרפי זמרת פופ אלבנית מקוסובו.

אם לשפוט את השיר אחרי האזנה האחת, השיר הוא בין הממכרים שממענו. מפיקי המונדיאל מייחסים חשיבות רבה לשיר שילווה את התחרות ואפשר לומר שהשיר עושה עבודה טובה לרוח המונדיאל. השיר קצבי ומקפיץ וגורם להתמכרות אחרי האזנה בפעם הראשונה, כך שאתם הולכים להאזין לשיר מספר רב של פעמים בהמשך.

שירי המונדיאל 2018

שירי המונדיאל הופכים להיות היסטורים כאשר התחרות מתקיימת כל ארבע שנים וכל דבר שנעשה לרגל האירוע הופך להיות מיוחד.

אנחנו רגילים לראות את שיריה של שאקריה מככבים במונדיאל, כך לפחות לפני שנים קודמות כשהוציאה במונדיאל 2010 את השיר "Waka Waka" שזכה להיות מ-1.8 מליארד צפיות ביוטיוב ובמונדיאל 2014 הוציאה את השיר "La La La" שזכה לקרוב למיליארד צפיות ביוטיוב.

השנה, שאקירה לא לוקחת חלק בשירי המונדיאל ובמקום זאת מתמקדת בשיר חדש עם מאלומה שיופיע בישראל עם דואט משותף בשם "Clandestino" שזוכה להצלחה. בנוסף ההופעות של שאקירה מתקיימות בימים אלה כאשר היא נמצאת בסיבוב הופעות ברחבי העולם ואפילו תוכננה לשאקירה הופעה בישראל בחודש יולי 2018, אבל היא נדחתה ברגע האחרון.

מונדיאל 2018 שידורים בעזריאלי

משחקי מונדיאל 2018 יועברו בשידורי חי על הגג של עזריאלי תל אביב במהלך כל החודש לכל משחקי הכדורגל שיתקיימו. גולשי האתר נהנים מכרטיסים מיוחדים בהם תוכלו להנות וצפות במשחקי המונדיאל בחוויה מיוחדת ויוצאת מן הכלל. מידע נוסף בעמוד הבא.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.