• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-03/01/2020, 01:38

הכוריאוגרפית הסינית הנודעת שכבשה את הבמות בארץ ובעולם - יאנג לי פינג חוזרת עם פרשנות סוחפת ומרהיבה ליצירת המופת "פולחן האביב" שיוצג בפברואר 2020 בבית האופרה הישראלית תל אביב. יאנג לי פינג כרטיסים, הנחות, לוח הופעות וכל הפרטים בעמוד זה.

יאנג לי פינג פולחן האביב כרטיסים ולוח הופעות בישראל 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

לוח ההופעות של יאנג לי פינג עם פולחן האביב יתקיים בין התאריכים 5-8.2.2020 בבית האופרה הישראלית - המשכן לאמנוית הבמה תל אביב.

כרטיסים ליאנג לי פינג - פולחן האביב, הנחות, מחירים זולים

כרטיסים ליאנג לי פינג פולחן אביב ניתנים להזמנה דרך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו. מחיר כרטיס החל מ-196 ש"ח בהתאם לבחירת מקום הישיבה באולם. רכישת כרטיסים בצורה מאובטחת און ליין דרך הקישור הבא.

מופעי מחול ובלט רבים מתקיימים אצלנו ובינהם תוכלו למצוא בלט אגם הברבורים בישראל 2020 עם בלט גורדייב, ציפור האש ושחרזאדה, סרגיי פולונין בישראל עם רספוטין ועוד.

כמה מילים על פלוחן האביב של יאנג לי פינג

יאנג לי פינג עם פולחן אביב (Yang Li Ping - The Rite of Spring) של סטרווינסקי בשילוב מוסיקה מקורית טיבטית. יצירה עוצמתית על מחזוריות החיים מלידה דרך מוות ללידה מחדש.

אודות תיאטרון המחול של יאנג לי פינג

תיאטרון המחול של יאנג לי פינג, המיועד להופעות בישראל בחודש פברואר 2020, הוא עסק לכל דבר. הלהקה מגיעה מדרום מערב סין של יונאן, והיא מעסיקה למעלה מ-400 עובדים במכירות שנתיות של 10 מיליון דולר בשנה ורווחים החל מ-2 מיליון דולר (המסים הכבדים במדינה מצמצמים את הרווחים).

מטרת תיאטרון המחול יאנג לי פינג היא לשמר ולהציג את המסורות והתרבות הסינית. הלהקה הפיקה במהלך השנים מעל שמונה מופעים, שחלקם מוצגים מדי יום בערים שונות בסין ולתיירים המתגוררים ברחבי העולם.

האתר הרשמי של יאנג לי פינג

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.