כרמן בלט היספניקו בישראל 2019 - כרטיסים, מחירים, לוח הופעות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-15/12/2019, 19:49

כרמן של בלט היספניקו הופעות בישראל ביולי 2019 בבית האופרה הישראלית (המשכן לאמנויות הבמה) ובתיאטרון ירושלים. בואו לקרוא את כל המידע שצריך לדעת על מופע הבלט שמגיע מניו יורק לישראל: כרטיסים, לוח הופעות, מה יקרה במופע ועוד בעמוד הבא.

תקציר כרמן של בלט היספניקו בישראל

בלט היספניקו ניו יורק (Ballet Hispanico) מגיעה לישראל לסיבוב הופעות למופע כרמן - מופע מחול של הכוריאוגרף גוסטבו רמירז סאנסאנו. "כרמן מאקיה" מחול חדש בביצוע להקת המחול המצליחה מעולמו המושפע של פיקסו ומהקצב הספרדי הסוחף של הפלמנקו והפאסדובלה. כל הפרטים אודות לוח הופעות, כרטיסים, עלילה ועוד בעמוד הבא.

בלט כרמן של היספניקו – לוח הופעות בישראל 2019

משך המופע: שעה ו-20 דקות

לוח ההופעות של להקת הבלט היספניקו בישראל 2019 עם המופע כרמן יתקיימו בחודש יולי הקרוב בין התאריכים 20-22.7 ותופיע במשכן לאמנויות הבמה תל אביב (בית האופרה הישראלית) ומופע נוסף בתיאטרון ירושלים. הזמנת כרטיסים אונליין דרך הקישור הבא או לפי רשימת המופעים למעלה.

לעדכונים נוספים על הופעות והצגות חדשות, עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותקבלו עדכונים חמים!

בלט היספניקו כרמן 2019 - כרטיסים ממשרד הכרטיסים הרשמי

מכירת כרטיסים לבלט היספניקו כרמן יצאה לדרך. מחירי הכרטיסים בישראל נעים החל מ-185 ש"ח לכרטיס כולל דמי טיפול ועד 326 ש"ח בהתאם לבחירת כיסאות הישיבה באולם. הזמנת הכרטיסים מתבצעת בצורה מאובטחת אונליין דרך משרד הכרטיסים הרשמי באמצעות הקישור הבא.

בלט היספניקו כרמן - כרטיסים מוזלים בהנחה, מחירים

כרטיסים מוזלים בהנחה לבלט היספניקו כרמן לא מוצעים דרך משרד הכרטיסים בראבו כרגע. אנחנו ממשיכים לעקוב מקרוב אחר ההנחות ומבצעי 1+1 באופן אדוק ונעדכן אותכם בעמוד הפייסבוק שלנו במידה ויהיו הנחות למופע של בלט היספניקו. מוזמנים לעשות לייק ולקבל עדכון!

ולא רק כרמן של בלט היספניקו - עוד עשרות של שונים. המופעים זכו להצלחה נהדרת מצד הקהל הישראלי. להקת הבלט עשתה את כל הדרך מניו יורק לשיראל והופיע כאן לראשונה בשנת 2016. 

בלט היספניקו ניו יורק

להקת בלט היספניקו (Ballet Hispanico) נוסדה בשנת 1970 יל ידי טינה ראמירז בעיר ניו יורק. הרפרטואר המטריף של הלהקה מגוון עם סגנונות ריקודים ומוזיקה משתנה ללא הפסקה בעקבות ההשפעה ההדדית בין המגהרים הלטיניים וההיספניים ממדינות הדוברות ספרדית לבין התרבות האמריקאית בה הם יוצרים.

היספניקו נחשבת בארצות הברית למקבילה של בלט אלווין אילי.

כרמן - יצירת מופת

היצירה מופלאה של ביזה, ממשיכה לקבל מקבץ רב של גרסאות שונות על הבמה. כך למשך, בשנה שעברה עלתה אופרה כרמן בהפקה צבעונית של פרנקו זפירלי. כרמן היא פופולרית ביותר בכל הזמנים וממשיכה לכבוש את לב הצופים כל פעם מחדש.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.