סינדרלה הבלט הישראלי 2024 - כרטיסים, מחירים הנחות ולוח הופעות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-13/05/2024, 05:49
(צילום: אירה טשליצקי)

הבלט הישראלי עם סינדרלה - הפקה מרהיבה המשלבת רקדנים מוכשרים, כוריאוגרפיה כובשת ואלמנטים ויזואליים מרהיבים. מכירת הכרטיסים יצאה לדרך, איפה קונים כרטיסים? מה המחירים? ואיפה יש הנחות? כל הפרטים

בקצרה על סינדרלה הבלט הישראלי

בהשתתפות 30 רקדנים מהבלט הישראלי ו-14 תלמידים מצטיינים מבית הספר לבלט, הפקה זו של סינדרלה משלבת ניסיון והתלהבות נעורים. על רקע תפאורה מרשימה ותלבושות מפוארות, הדמויות המוכרות של סינדרלה, אמה ואחיותיה רוקדות בחן לצלילי המוזיקה ויוצרות על הבמה עולם אגדות צבעוני ומרשים.

סינדרלה הבלט הישראלי כרטיסים ולוח הופעות 2024

הזמנת כרטיסים מתבעת אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, לפי לוח ההופעות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
הרצליה
הרצליה, היכל אמנויות הבמה הרצליה
לרכישה
111 כרטיסים מחיר: 135₪
הרצליה
הרצליה, היכל אמנויות הבמה הרצליה
לרכישה
120 כרטיסים מחיר: 135₪
חיפה
חיפה, תיאטרון הצפון חיפה
לרכישה
101 כרטיסים מחיר: 100-130₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, המשכן לאמנויות הבמה תל אביב
לרכישה
191 כרטיסים מחיר: 105-135₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, המשכן לאמנויות הבמה תל אביב
לרכישה
195 כרטיסים מחיר: 105-135₪

לוח ההופעות של סינדרלה יתקיים בתאריכים שונים ברחבי הארץ.

ראו גם: לוח מופעי בלט ומחול מתעדכן כל הזמן באתר.

כרטיסים לסינדרלה של הבלט הישראלי, הנחות, מבצעים

מחיר כרטיס לסינדרלה של הבלט הישראלי נעים החל מ-91 ש"ח לכרטיס - הנחה לעומת הכרטיסים בקופות. מלאי הכרטיסים מוגבל.

חשוב לדעת

  • משך זמן מופע: שעה ו-10 דקות.
  • כל גיל חייב בכרטיס.
  • אין כניסה לתינוקות למופעי הבלט הישראלי.

ביקורות על סינדרלה של הבלט הישראלי

סינדרלה של הבלט הישראלי זכה לביקורות נלהבות, כאשר עכבר העיר שיבח את המופע כ"אגדת בלט" הכוללת "רקדנים מחוננים, כוריאוגרפיה מושלמת והרמוניה מעוררת קנאה בין הנערה לנסיך". למופע המרתק יש את הכוח לגרום אפילו לצופים הצעירים ביותר להתאהב במחול, ולעורר השראה בדור חדש של חובבי בלט.

בעוד סיפורה הנצחי של סינדרלה נפרש על הבמה, הפקת הבלט הישראלי מותירה רושם עז על כל מי שרואה את יופייה. באמצעות המאמצים המשולבים של צוות השחקנים המוכשר, הצוות היצירתי והוויזואליה המדהימה, מופע זה מהווה עדות לכוחו של הבלט הקלאסי וליכולתו לרתק קהלים בכל הגילאים.

סיפור באמצעות ריקוד: סיפורה של סינדרלה

הקהל מועבר לעולם אגדות צבעוני ומרשים שבו סיפורה של סינדרלה נפרש בחן לנגד עיניו. הדמויות המוכרות של סינדרלה, אמה החורגת המרשעת ושתי אחיותיה החורגות מתעוררות לחיים על הבמה, רוקדות בחן ובאלגנטיות לצלילי פסקול מוזיקלי שובה לב. הסיפור החזותי כל כך מרתק שאי אפשר שלא להיסחף ביופיים של המופעים ובקסם של הסיפור.

מרגע שסינדרלה עולה לבמה, נוכחותה כובשת את הקהל, תנועותיה הזורמות מספרות את סיפור חלומותיה ותשוקותיה. הכוריאוגרפיה המורכבת מאפשרת למבצעים לבטא את רגשותיהן ומערכות היחסים של הדמויות, מה שהופך את הנרטיב לסוחף ומרתק עוד יותר.

מאחורי ההפקה

המוזיקה של סרגיי פרוקופייב משמשת בסיס למופע קסום זה. הפרטיטורה של פרוקופייב, עם המלודיות העל-זמניות והתזמור העשיר, משלימה את הנרטיב של האגדה ומעצימה את החוויה הכוללת. המוזיקה משמשת ככוח מניע עבור הרקדנים, ומאפשרת להם לבטא את רגשותיו ופעולותיו של הסיפור באמצעות תנועותיהם.

רונלד סווקוביץ', כוריאוגרף נודע מתיאטרון ברלין, לוקח את ההגה ביצירת הכוריאוגרפיה להפקה זו. הרקע והניסיון של סווקוביץ' בבלט קלאסי באים לידי ביטוי בתנועות המדויקות והאלגנטיות של הרקדנים. הכוריאוגרפיה שלו מעלה את המופע לגבהים חדשים, לוכדת את תמצית סיפור סינדרלה ומציגה לראווה את הכישרונות יוצאי הדופן של צוות השחקנים כולו.

הפקות רבות ללהקה. לאחרונה הבלט הישראלי שלגיה ושבעת הגמדים עלה בהפקה שזכתה להצלחה ברחבי הארץ.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!