פסטיבל ימי הפלמנקו 2024 - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-17/03/2024, 11:32

פסטיבל ימי הפלמנקו 2024 שיתקיים בסוזן דלל תל אביב מ-28 עד 30 במרץ, מציין את שנתו השלושים ויציג השנה שילוב של רקדנים ומוזיקאים ספרדים עם יצירות פלמנקו ישראליות. לאור האירועים האחרונים, הפסטיבל יציע לא רק בידור אלא גם מרחב של נחמה ושיתוף פעולה באמצעות השפה האוניברסלית של המחול. כל הפרטים:

מופעים בולטים בפסטיבל

בין המופעים הבולטים הוא המופע "חפלמנקה" של אדווה ירמיהו בהשתתפות הגיטריסט הספרדי Manuel Cazas והזמרת הבינלאומית מור קרבסי, המשלבים באופן יצירתי פלמנקו עם המוזיקה הערבית האייקונית של אום כולתום, ומדגימים את הגמישות וההסתגלות של הפלמנקו כצורת ריקוד.

בנוסף, "מסביליה באהבה" של מיכל בן-צבי, בהשראת מסורת הפלמנקו העשירה של סביליה ובהשתתפות אמני הפלמנקו מספרד - הרקדן Iván Orellana Domínguez ונגן הגיטרה El Fyty de Triana, יספקו חוויה אותנטית, שתיקח את הקהל אל לבה של אנדלוסיה.

פסטיבל ימי הפלמנקו 2024 מתאפיין השנה במגוון מופעים ושיתופי פעולה ייחודיים, המחברים בין סגנונות מוזיקליים ורקעים תרבותיים שונים, בחוויה ייחודית ובלתי נשכחת לכל המשתתפים.

פסטיבל ימי הפלמנקו כרטיסים ולוח הופעות 2024

הזמנת הכרטיסים מתבצעת אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, באמצעות לוח ההופעות הבא:

חפלמנקה - פלמנקו ים תיכוני

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!

מיכל בן צבי - מסביליה באהבה

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!

פרויקט יצירות מקור

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!

הנחות ומחירים מוזלים

כרגע יש מכירה מוקדמת ותוכלו ליהנות ממחיר מיוחד. מלאי הכרטיסים מוגבל.

הדגשת היצירה הישראלית בפלמנקו

היבט מרכזי בפסטיבל ימי הפלמנקו 2024 הוא ההתמקדות ביצירה ישראלית בפלמנקו. הגישה מדגישה את סצנת הפלמנקו העשירה והמגוונת בישראל, ומבליטה את השילוב הייחודי של פלמנקו מסורתי עם אלמנטים תרבותיים ישראליים. עם התמקדות באמנים מקומיים ובפרשנויות החדשניות שלהם לפלמנקו, הפסטיבל לא רק מכבד את שורשי אמנות הביטוי הזו, אלא גם חוגג את האבולוציה שלה בהקשר הישראלי.

השנה, שילובם של רקדנים ומוזיקאים ספרדים ביצירות ישראליות מדגיש עוד יותר את רוח שיתוף הפעולה של הפסטיבל. הוא מציג חילופי אמנות והשראה הדדיים, ומעשיר את נוף הפלמנקו הישראלי באלמנטים אותנטיים ממקום הולדתו של הפלמנקו, תוך שהוא מציע לאמנים ספרדים במה לחקור אופקים יצירתיים חדשים.

קרן עדי אגמון

קרן עדי אגמון ממלאת תפקיד מרכזי בפסטיבל ימי הפלמנקו 2024, ומגלמת את רוח שיתוף הפעולה והחילופים התרבותיים המגדירים את האירוע. הקרן, שהוקמה לזכרה של עדי אגמון, רקדנית פלמנקו יוצאת דופן שיצירתה וכישרונה הותירו חותם בל יימחה על קהילת הפלמנקו הישראלית, מנציחה את מורשתה באמצעות תמיכה באמנויות הפלמנקו.

הקרן מקדמת שיתופי פעולה עם אמנים ומוסדות ספרדיים, ובכך מעשירה את סצנת הפלמנקו הישראלית בהשפעות אותנטיות ובשותפויות חדשניות. מסירותה של הקרן לקידום הפלמנקו בישראל ניכרת בחסותה לפסטיבל, המספקת במה לאמנים לחקור ולהרחיב את גבולות הפלמנקו.

בשורה התחתונה, הפסטיבל עומד כעדות לקסם המתמשך של הפלמנקו ויכולתו לאחד אנשים מתרבויות שונות, מה שהופך אותו לאירוע חובה לחובבי ריקוד ולציבור הרחב כאחד.

ראו גם: מופעי ריקוד מומלצים

(צילום: נטשה שחנס, אור פרוכטר, סיסיליה האשול)

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!