קסטור (castor) תאטרון מחול אבשלום פולק - כרטיסים למופע 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-14/03/2024, 16:22
(קרדיט לתמונה: אבשלום פולק)

המופע קסטור של תיאטרון המחול של אבישלום פולק מבוסס של שמו של הכוכב הנוצץ קסטור הדומה לאחיו פולוקס. הם קבוצת כוכבים תאומים, משמשים כבסיס לסיפורים המורכבים וליחסים שנמצאו במיתולוגיה היוונית. התאומים המיתולוגיים האלה מסמלים קשר עמוק וגורל משותף, נושאים המהדהדים בתוך ליבת המופע. מעבר לכוכבים, קסטור הוא גם שמו הלטיני של בונה (חיה), הידוע כבנאי המיומן של הטבע. השראה הכפולה הזו מוצגת במופע, עם נושאים כמו יצירתיות, עמידות והקשר ההדדי של כל הדברים. באמצעות קסטור, תיאטרון המחול של אבישלום פולק מזמין את הקהל לצפות במשמעויות הרב-ממדיות ובפרשנויות האישיות שמעוררים מקורות השראה עשירים אלה.

קסטור כרטיסים ולוח הופעות 2024

הזמנת הכרטיסים מתבצעת אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, באמצעות לוח התאריכים הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!

הממדים היצירתיים של המופע

המופע קסטור הוא עדות לגאונות היצירתית של אבישלום פולק, שמשלב באופן מבריק כוריאוגרפיה, עיצוב חלל, פסקול ותאורה כדי ליצור חוויה רב-חושית. כל אלמנט מתוכנן בקפידה כדי להשלים את האחרים, ויוצר סביבה הרמונית וסוחפת שמעבירה את הקהל לעולם של קסטור.

הכוריאוגרפיה, עם תנועותיה הנוזליות והמחוות המבעיות, מספרת סיפור שעולה על המילים, ומאפשרת לצופים להתחבר לנושאים ברמה רגשית. השימוש החדשני בחלל ובתאורה משפר עוד יותר את החוויה, ויוצר רקע דינמי שמשתנה ומתפתח לאורך כל המופע.

הפסקול שנבחר בקפידה מוסיף עוד שכבה של עומק, ומדגיש את הפעימות הרגשיות של הנרטיב. יחד, ממדים יצירתיים אלה יוצרים חוויה ייחודית ובלתי נשכחת, ומזמינים את הקהל להעמיק את עצמו לחלוטין במסע הפרשני של קסטור.

תפקיד הצופה בפרשנות

היבט מכונן של המופע קסטור הוא החופש שהוא מעניק לצופים לגזור את המשמעויות והפרשנויות שלהם. בניגוד למופעים מסורתיים שעשויים להנחות את הקהל לעבר הבנה ספציפית, קסטור מחבק את הרעיון שאמנות היא אישית וסובייקטיבית מאוד. מעודדים את הצופים להרהר בחוויות, במחשבות וברגשות שלהם כשהם מתעסקים במופע.

החופש הפרשני מעשיר את חוויית הצפייה, והופך כל מפגש עם קסטור לייחודי. הוא מדגיש את תפקיד הקהל לא רק כצופים, אלא כמשתתפים פעילים בתהליך האמנותי, היוצרים את הנרטיב יחד עם הפרספקטיבות האישיות שלהם.

מופעי מחול ובלט - הרשימה המלאה! למעבר לחצו כאן

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!