תיאטרון חולון לוח הופעות והזמנת כרטיסים

קטגוריה

היכלי תיאטרון

שעות פתיחה

בהתאם למופע

מיקום

מרכז

תיאטרון חולון

אירועים קרובים אולם מרכזי

מגוון תאריכים

לוח הופעות באולם 3

מגוון תאריכים

לוח הופעות באולם קטן

מגוון תאריכים

איך להגיע לתיאטרון חולון?

מפה הגעה לתיאטרון חולון

מפה עם מסלול הגעה

תיאטרון חולון כתובת וטלפון

כתובת: שדרות קוגל 11, חולון, טלפון: 03-502-3001

אולמות נוספים בעיר: היכל טוטו חולון, מדיטק חולון, מרכז שטיינברג חולון

תיאטרון חולון ממלא תפקיד מרכזי בחוד החנית של אמנויות הבמה בישראל מזה כמה עשורים. בית לחובבי אמנות מרחבי הארץ, מקום מועדף בקרב אלפי מנויים שנתיים ומקום מבחן למושגים אמנותיים חדשים, שאומצו עד מהרה על ידי מרכזים לאומנות בכל רחבי הארץ.

מטרתו היא לקדם את האהבה לאמנויות הבמה בקרב תושבי חולון ואזרחי ישראל, תוך מתן אמצעי ביטוי לטעמים שונים ולמסורות רב תרבותיות.

המבקרים בתיאטרון חולון נהנים ממגוון רחב של תוכניות מנוי, מופעים שונים והפקות ייחודיות בכל תחומי אמנויות הבמה, החל מהצגות תיאטרון מקוריות ורפרטואר עצום של מוסיקה אמנותית, מחול, פולקלור ועבודות קולנועיות והצגות המיועדות לילדים ונוער.

פסטיבל נשים בינלאומי

במשך 15 שנים רצופות, פסטיבל אישה הבינלאומי חוגג את ההשראה וההשפעה על אמנות הבמה והאמנות החזותית, הספרות, המחקר האקדמי, לימודי החברה, הכלכלה והתקשורת באמצעות מופעי הבכורה, “לילה אחד בלבד”, הפקות מיוחדות, סימפוזיונים, מתקנים ותערוכות – והכל במסגרת חגיגה ארוכה בתאטרון חולון ומסביב לחולון בחודשים פברואר ומארס. הפסטיבל מארח אמנים בינלאומיים בולטים על הופעותיהם הראשונות בישראל.

פסטיבל המוסיקה הישראלית

במהלך 16 שנים מאז הנפסק ראשון, פסטיבל המוזיקה הישראלי הפך לפסטיבל המוזיקה העממית ופופ המוביל במדינה – התמקדות מלחינים הסטוריים ומבצעים של מוסיקה ישראלית מחד גיסא, כמו גם מתן הבמה לדורות החדשים של מוזיקאים ישראליים – תוך הצגת מפגשים מוסיקליים ייחודיים בין נציגים של מוסיקה היסטורית למוסיקה עכשווית. חגיגה זו של מוסיקה ישראלית מתקיימת מידי שנה בחג הפסח, בחודש אפריל.

צלילי פסטיבל ילדות

הפסטיבל היחיד בארץ, שנועד לחשוף יצירות אמנות במיטבה לילדים ולנוער, יתקיים בסוכות באוקטובר. תכנית הפסטיבל כוללת הפקות מיוחדות מעורבים סימפוניות המובילה בישראל, הרכבים קאמריים וסולנים וכן להקות מחול והרכבים התיאטרון – כל הבכורה הצגת עבודות לילדים ומופעים מיוחדים ערבוב מוזיקה קלאסית, אנימציה, קולנוע ואמנויות הבמה לתוך מרתק בין-תחומית חוויות.

תיאטרון חולון הוא ארגון ללא מטרות רווח המוקדש לקידום האמנויות, תוך הסתמכות על תמיכה ממשלתית ועירונית וכן על גיוס כספים.

העלויות הדרושות להשגת המטרות שלנו הן עצומות. לכן, תיאטרון חולון מסתמך על חברים, בוגרים ואוהבי אמנות כדי לסייע במילוי הצרכים הפיננסיים של המוסד.

התרומה שלך מספקת את הכספים הדרושים לחברים נוספים בקהילה לחוות את האומנויות ממקור ראשון, ויכולים לסייע לתיאטרון חולון לשפר באופן משמעותי את המתקנים הפיזיים והתכנות.

אתה יכול להחליט מה לתת, מתי לתת את זה וכיצד לעצב את המתנה שלך בצורה עונה על המשאלות שלך יכול לעזור תוכנית תיאטרון חולון למחר. המתנה שלך לתיאטרון חולון היא דרך להבטיח שאנחנו ממשיכים לעמוד במטרה שלנו לקדם אמנות מעולה לאנשי חולון וישראל.

5/5 (11)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן