עומר אדם הופעות בלייב פארק – הזמנת כרטיסים

עומר אדם כובש עוד יעד ויוצא לסיבוב הופעות חדש בלייב פארק ראשון לציון. כרגע מתוכננות 2 הופעות בתאריכים שונים. למרות הכרזת סולד אאוט, עדיין ניתן לרכוש כרטיסים למופעים. כל הפרטים והדרכים לזמין כרטיסים להופעות החדשות והקרובות של הזמר שכובש את ישראל בכתבה הבאה.

עומר אדם לייב פארק

עומר אדם יוצא לסיבוב הופעות חדש בלייב פארק ראשון לציון בחודש אוגוסט 2018. אם לא הצלחתם להשיג כרטיסים להופעה של עומר אדם בסמי עופר, ייתכן ותוכלו למצוא כרטיסים במופעים החדשים בלייב פארק.

עומר אדם בלייב פארק

יום ראשון, 5 באוגוסט 2018, 21:30

יום שלישי, 7 באוגוסט 2018, 21:30

מיקום

לייב פארק ראשון לציון

כרטיסים

499 – 249 ₪

אפשר להגיד שהופעות עומר אדם הם הדבר המעניין ביותר שקורה בתחום המוזיקה בשנה האחרונה. זמר השנה ואיש השנה במוזיקה, עם להיטים מושמעים ביותר ומכירת כרטיסים להופעות בקצב מסחרר. בהופעה החדשה, יבצע עומר את כל הלהיטים הגדולים מתחילת הקריירה שלו ועד היום בעיבודים חדשים ורעננים. 

בכל הופעה מזמין עומר אומן אורח שאיתו מבצע דואט משותף. כל למשל, בהופעות האחרונות של אדם, העלה לבמה את עדן בן זקן ואפילו את נינט טייב. איזה זמר הוא יעלה הפעם?

עומר אדם לייב פארק ראשון לציון 5.8

המופע הראשון יתקיים ביום ראשון, בתאריך ה-5.8.2018 בלייב פארק ראשון לציון בשעה 21:30. מחירי הכרטיסים נעים בין 249 ש”ח לבין 499 ש”ח כאשר התמחור הוא ב-3 דרגות: המחיר נמוך ביותר עבור עמידה בדשא, 299 ש”ח עבור טירבונה ישיבה ו-499 ש”ח עבור מתחם VIP קרוב לבמה.

5.8.2018

יום ראשון, 5 באוגוסט 2018, 21:30

מיקום

לייב פארק ראשון לציון

כרטיסים

499 – 249 ₪

עומר אדם לייב פארק ראשון לציון 7.8

בעקבות הביקוש וההסתערות על הכרטיסים למופע הראשון, נפתח מופע נוסף בתאריך ה-7.8, יום שלישי בשעה 21:30 בלייב פארק ראשון לציון. המחירים הם כמו המופע הראשון. נכון לכתיבת כתבה זו, עדיין ניתן לרכוש כרטיסים להופעות של עומר אדם.

7.8.2018

יום שלישי, 7 באוגוסט 2018, 21:30

מיקום

לייב פארק ראשון לציון

כרטיסים

499 – 249 ₪

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

אומנם הוכרז סולד אאוט על ההופעות הראשונה, אבל עדיין קיימים ביטולים של כרטיסים או כאלה שמוכרים את הכרטיסים ביד שניה. כל הפרטים על איך לרכוש כרטיסים לעומר אדם בעמוד הבא.

מקורבים לזמר מספרים שבקרוב צפויה ההפקה להודיע על הופעות נוספות בתאריכים שונים, ככל הנראה בתקווה לכל מי שרוצה לראות את אדם בהופעה יצליח לעשות זאת. אנו ממשיכים לעדכן בעמוד הפייסבוק שלנו על הופעות חדשות וקרובות לעומר אדם. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים. 

היזהרו מספסרות ברשת: אנחנו ממשיכים להזהיר להגיד שאתם חייבים להיזהר מספסרות כרטיסים. מה זה אומר? אל תקנו כרטיסים במחירים יקרים יותר מאלה שנקנו במקור. בידקו בכמה אותו גורם שמוכר לכם את הכרטיסים שלא דרך הקופות קנה אותם בקופות ורק לפי המחיר הזה שלמו על הכרטיסים. היעזרו במדריך לספסרות כרטיסים שכתבנו עבורכם. 

עומר אדם ונטע אלחמיסטר בסרטון מיוחד עבור המופעים החדשים, צפו:

5/5 (68)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן