עומר אדם בהופעה בגמר האח הגדול 2018

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-26/08/2019, 08:35

עומר אדם בהופעה 

עומר אדם הופעה האח הגדול

עומר אדם הגיע להופעה בגמר האח הגדול 2018 מול מיליוני צופים בשידור חי. זו ההופעה הטלוויזיונית הראשונה של אדם, שנמנע מלהופיע בטלוויזיה כבר שנתיים מאז שהחל לעלות על גל ההצלחה המסחררת עם הופעות עומר אדם ברחבי הארץ וקיבל על ההופעה הזו כ-300 אלף ש"ח.

עומר אדם גמר האח הגדול 2018

המופע המלא

המופע המלא

עומר אדם האח הגדול

צפו במופע המלא:

אז מה קורה בהופעה? עומר אדם יכנס לבית המפורסם במדינה ורגע לפני שיכריזו על המנצח הגדול, יבצע את השיר "כמו שני משוגעים" בהופעה חיה בתוך הביתה מול 50 מצלמות, שני דיירים וקהל עצום ברחבי המדינה.

אל גמר האח הגדול 2018 הגיעו חמישה מתמודדים: אביבית בר זוהר, ישראל אוגלבו, מירב ישראל, מריה דומרק ואליאב רחמים. אחד מהם יהיה המנצח שיקח הביתה מיליון שקלים. מי הזוכה שלכם? הצביעו בסקר מיוחד בעמוד הבא.

עומר אדם גמר האח הגדול 2018 שידור חי

גמר האח הגדול 2018 עם עומר אדם מועבר בשידור חי בערוץ 13 רשת. זו העונה הראשונה שמשודרת ברשת, אחרי שקרוב לעשור שודרה התוכנית אצל המתחרה קשת, עם האח הגדול יורם זק המיתולוגי המזוהה ביותר.

תוכלו לצפות בצפייה ישירה בשידור החי של גמר האח הגדול דרך אתרים שונים המעבירים את השידורים.

עומר אדם בהאח הגדול

זה לא הרומן הראשון של אדם עם "האח". בעונה הקודמת, השתתפה האקסית של עומר אדם - מעיין אשכנזי שסיפרה בגילוי על הזוגיות עם הזמר המפורסם ואיך חיה התנהלו. מקרובים לזמר אמרו שהם פחות אוהבים את "הפתיחות" שאשכנזי גילתה בחשיפת חיי הזוגיות של השניים.

בדיוק מהסיבה שזו השנה המוצלחת ביותר של שעומר אדם. אחרי שהופיע ביום העצמאות בחמש הופעות שונות בתמורה ל-200 אלף שקלים לכל הופעה, המשיך להופעה בסמי עופר חיפה ששברה שיא מכירות של 30 אלף כרטיסים בשעות בודדות והופעות בלייב פארק ראשון לציון, מגיע עכשיו למסך הגדול להופעה בטלוויזיה בגמר האח הגדול 2018.

השיר האחרון של עומר אדם "בחורים טובים" שדיירי הבית עדיין לא שמעו. האם הם ישמעו אותו בהופעה? האזינו לשיר:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.