אירוויזיון 2019 בתל אביב ישראל - כל האירועים שיתקיימו

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-03/02/2020, 13:40

אירוויזיון 2019 בתל אביב

עכשיו זה רשמי: אירוויזיון 2019 יתקיים בתל אביב בביתן 2 במרכז הירידים ת"א - כך החליטו איגוד השידור האירופי. גמר אירוויזיון 2019 יתקיים בתאריך ה-18 במאי, יום שבת. החזרות יתקיימו בביתן 1 ומכירת הכרטיסים תצא בקרוב. כל הפרטים שאתם חייבים לדעת על התחרות הגדולה בישראל.

תל אביב גברה על ירושלים בירת ישראל בקרב על איזו עיר תארח את התחרות. כל מדינה בעולם שזוכה בתחרות, יכולה לארח אותה בעיר הבירה שלה. בישראל, בשל מחלוקות פוליטיות ודתיות, התחרות תתקיים בבירת התרבות - ת"א.

עיריית תל אביב נערכת כראוי לאירוח התחרות, והודיע שתקיים מספר אירועים מרכזיים מלבד התחרות, ובניהם:

השטיח האדום

הטקס המסורתי "השטיח האדום" שיתקיים ברחבת מוזיאון תל אביב לאמנות, טקס מכבוד לחילופי מפתחות ערים והגרלת חצאי הגמר בבית העיר ההיסטורי.

יורו ליג

בנוסף, יוקם כפר אירוויזיון שייקרא "היורו ויליג" שיהיה פתוח לכולם במשך עשרה ימים עם הופעות של כוכבי אירוויזיון עבר והווה, יחד עם הקרנות בשידור חי של חצאי הגמר וגמר אירוויזיון.

לפי תחרויות קודמות, אל ישראל יגיעו כ-20 אלף תיירים שונים בתקופת התחרות, שצפויים להכניס כ-100 מיליון ש"ח לקופת המדינה ולעיריית תל אביב.

כרטיסים לאירוויזיון 2019 בתל אביב, ישראל

תחרות האירוויזיון 2019 בתל אביב ישראל תתקיים במהלך חודש מאי. חצאי הגמר יתקיימו בביתן 2 מרכז הירידים ת"א בתאריכים ה-14 במאי וב-16 במאי. הגמר של האירוויזיון 2019 יתקיים ב-18 במאי.

הזמנת כרטיסים לאירוויזיון 2019 בתל אביב יחלו בנובמבר, כאשר רכישת הכרטיסים לחצי הגמר ולגמר תחל מחודש דצמבר הקרוב. אנו עוקבים מקרוב ונעדכן בעמוד הפייסבוק שלנו ברגע שהמכירה תיפתח.עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים ברגע שהמכירה תיפתח.

מחירים והנחות על כרטיסים לאירוויזיון 2019

מחירי הכרטיסים ינועו בין מאות שקלים, בהתאם לבחירת המופע: חזרות, חצאי גמר והגמר. תוכלו לבחור מתוך מגוון גדול של כרטיסים ומקומות (בישיבה או בעמידה). המחירים הרשמיים עדיין לא פורסמו מכיוון שהמכירה עדיין לא החלה. אנחנו עוקבים מקרוב אחר המתרחש ונעדכן בהתאם לפרסומים.

אנו חוזרים ומדגישים - היזהרו מספסרות כרטיסים. בתחרות גדולה כמו זו, כל אחד רוצה להגיע וברגע שיש ביקוש גדול לכרטיסים ואין כרטיסים - מגיעים הספסרים שמציעים כרטיסים במחירים מופקעים ולפעמים מזויפים.

אנו ממליצים לכם לקרוא את המדריך איך להיזהר מכרטיסים יקרים ומזויפים שיעזור לכם לא ליפול בפח.

פרנק דיטר פריילינג, יושב ראש האירוויזיון מסר

"אנו מצפים לקבל את התחייבויות של ראש הממשלה בנימין נתניהו השבוע על ביטחון, גישה לכל, חופש ביטוי והבטחה שהאירוע יהיה בעל אופי לא פוליטי. עלינו לקבל את הערבויות כדי שנוכל להתקדם בתכנון האירוע על הערכים שהוא מקדם".

אז למה בעצם ירושלים לא תארח את האירוויזיון 2019?

האירוויזיון בירושלים לא יתקיים בה השנה. בשתי הזכיות הקודמות של ישראל בתחרות, ירושלים היא זו שאירחה את התחרות. היום, במצב פוליטי אדוק וצפוף יחד עם לחץ החרדים שלא לקיים חזרות בשבת כדי לא לחלל את קדושת השבת, לא ניתן לארח את התחרות בעיר.

זהו הפסד עבור בירת מדינת ישראל, אבל אולי כשמדובר באירוע תרבותי ובידורי, תל אביב זו העיר שצריכה לארח כאשר היא ללא ספק בירת התרבות של ישראל.

אנחנו ממשיכים לעדכן כל הזמן על אירוויזיון 2019 בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים.

ההודעה הרשמית של איגוד השידור האירופי לאירוויזיון בתל אביב, צפו:

נטע ברזילי נכנסה להיסטוריה

אם לרגע שכחתם מי אחראית על הבאת התחרות בישראל, אז אנחנו כאן כדי להזכיר לכם. נטע ברזילי האחת והיחידה ניצחה את הארוויזיון בליסבון כאשר עלתה על הבמה והופיע עם השיר TOY מול מיליוני צופים. רגע הזכייה נכנס לספרי ההיסטוריה וייזכר לעד, אחרי 20 שנים בלי ניצחון של ישראל בתחרות.

היום, מבצעת הכוכבת נטע ברזילי הופעות ברחבי העולם. היא כבשה את אירופה, הופיעה עד ארצות הברית ואפילו הגיע למקום הראשון במצעדי המוזיקה של ארה"ב עם השיר טוי.

לאחר הזכייה שלה, הגיע ארצה וקיימה הופעה בכיכר רבין מול מאות אלפי ישראלים שבערב הזכייה קפצו למזרקה כיכר כדי לשמוח בניצחונה של ישראל.

נטע תיקח חלק באירוויזון בתל אביב, כאשר תעביר את פסל הניצחון למדינה המנצחת החדשה. אולי גם השנה זו תהיה ישראל? נחכה ונראה.

צפו ברגע המרגש וההיסטורי של נטע ברזילי:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.