דניאל כהן הופעות סטנדאפ 2024 - כרטיסים, הנחות, מחירים ולוח מופעים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-28/04/2024, 23:16
דניאל כהן כרטיסים.jpg
צילום: קומדי בר T.V

החיים מבעד לעדשה המצחיקה של דניאל כהן: כשזה מגיע לסטנד-אפ, מעטים השמות שהם שם נרדף למצחיקות כמו דניאל כהן. כקומיקאי וכתופעת רשת, דניאל היכה גלים בתעשיית הבידור בזכות נקודת המבט הייחודית שלו על החיים כגבר נשוי עם ילדים. ואם צחוק הוא התרופה הטובה ביותר, אז ד"ר דניאל כהן בהחלט בבית!

דניאל כהן כרטיסים ולוח הופעות 2024

מחירים משתנים בהתאם למופע. ההזמנה מתבצעת אונליין, באמצעות לוח ההופעות:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
רמת גן
רמת גן, תיאטרון היהלום רמת גן
עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, בית ציוני אמריקה תל אביב - ZOA 1 - קומדי בר, מועדון
לרכישה
30 כרטיסים מחיר: 61₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, בית ציוני אמריקה תל אביב - ZOA 1 - קומדי בר, מועדון
לרכישה
26 כרטיסים מחיר: 61₪

משך זמן ומידע חיוני

המופע נמשך שעה וחצי. המופע מגיל 16 ומעלה! יש להגיע חצי שעה לפני עם אישור ההזמנה.

הנחות, כרטיסים מוזלים והטבות

יש מעת לעת הנחות על כרטיסים. יש להתעדכן לפי לוח ההופעות למעלה.

ראו גם: לוח הופעות סטנדאפ לפי תאריך, עיר ומחיר כרטיסים עם הנחות

ההתנהגות העצבנית והשנינות החדה כתער

אחד המרכיבים המרכזיים במתכון הקומי של דניאל הוא אופיו העצבני הייחודי. התכונה המוזרה הזו מוסיפה רובד של יחסיות שמהדהדת בקהלים רחוקים. אבל מה שבאמת מייחד אותו הוא ההומור המושחז שלו, שיכול לחתוך אפילו את הקהל הקשוח ביותר כמו סכין לוהטת דרך חמאה. יחד, האלמנטים הללו יוצרים חווית סטנד-אפ שאין שנייה לה, שתשאיר אתכם נאחזים בצדדים מלצחוק כל כך חזק.

מופע יחיד: ערב סביר ישראל!

במופע פורץ דרך זה, הוא בוחן נושאים שהיו קרובים לבית עבור רבים – חיי משפחה, נישואין ומאבקי ההורות. כשהוא לוקח את הקהל למסע פרוע בנושאים מעוררי הזדהות אלה, אין פלא שהמופע זכה להצלחה מסחררת ברחבי המדינה.

הופעותיו בתוכניות קומדיה מובילות

הכישרון של דניאל כהן לא נעלם מעיני התעשייה. הוא כיבד את הבמות של כמה מתוכניות הקומדיה הטובות ביותר שיש, כולל צחוק מהעבודה עם שלום אסייג, הכיתה הטיפולית עם שחר חסון, קומדי בר והמועדון, רק כדי להזכיר כמה. הופעות אלו ביססו את מעמדו ככוח שיש להתחשב בו בעולם הסטנד-אפ.

ותק של 12 שנה בקומדי בר

כשממסד כל כך מאמין בך שהוא רוצה אותך בסביבה יותר מעשור, אתה יודע שאתה עושה משהו נכון. זה בדיוק מה שקרה כשדניאל הפך לאמן הבית בקומדי בר. במשך 12 שנים מפוארות, הוא חידד את אומנותו בתוך הצחוק ומחיאות הכפיים של אינספור אנשים בקהל. כהונה זו אפשרה לדניאל לשכלל את כישוריו ולהפוך למעצמה הקומית שאנו מכירים ואוהבים כיום.

שורה תחתונה

לסיכום, דניאל כהן באמת השפיע על עולם הסטנד-אפ. התנהגותו העצבנית, השנינות החדה כתער ונקודת המבט הייחודית שלו על החיים הקנו לו מקום ראוי בין הגדולים בתעשייה. אז אם עוד לא יצא לכם לחזות בכוח הקומי שהוא דניאל כהן, הקפידו לתפוס את ההופעה הבאה שלו ולהתכונן לצחוק כמו שלא צחקתם מעולם!

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!