המעבדה הקומית - לוח הופעות 2020, כרטיסים, הנחות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-30/12/2019, 16:23

תקציר המעבדה הקומית מופע סטנדאפ

מופע המעבדה הקומית של תיאטרון הבימה הוא ערב סטנדאפ קורע ומפתיע עם מיטב הקומיקאים הטובים של ישראל: ערן זרחוביץ, עידן אלתרמן, נלי תגר, אלון נוימן, יעל לבנטל, נורמן עיסא, אסף מור יוסף, לירית בלבן, אלי גלפרין, נלי תגר, גיל קופטש, יונתן ברק ורבים וטובים אחרים.

המעבדה הקומית כרטיסים ולוח הופעות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

הופעות המעבדה הקומית מתקיימות בתיאטרון הבימה בתל אביב. חלק מההופעות, מתקיימות בתיאטרון חולון. לקהל מובטח ערב מצחיק ללא גבולות, נושכני ובלתי נשכח בזכות הרכב האמנים המתחלפים מהשורה הראשונה מהבידור הישראלי. משך המופע הוא שעתיים כולל הפסקה באמצע.

מחירי הכרטיסים בקופות עולים 100 ש"ח אבל גולשי האתר דרך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו מקבלים הנחה מיוחדת ומשלמים רק 56 ש"ח לכרטיס! תוכלו להזמין כרטיסים בצורה מאובטחת דרך האתר הבא.

מבצעים והנחות על כרטיסים: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים 1+1 בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

הנה הם באים הקומיקאים

שורה נכבדת של אמנים יופיעו בכל ערב. כאמור, בכל ערב יופיעו קומיקאים אחרים ואם אתם חוששים, אז אל תדאגו כי בכל מופע משולבים 6-8 אמנים, כך שתקבלו מנה נכבדת של סטנדאפ כאשר בהרכב נמצאים אמנים מובילים.

למה כדאי ללכת לסטנדאפ המעבדה הקומית?

יש בזה משהו מיוחד עם "אפקט ההפתעה" שלקהל אין מושג איזה אמן עומד לעלות להופיע בפניו. זה הופך את הערב לבלתי צפוי שאין לאף אחד מושג איך הוא יתחיל ואיך הוא יסתיים.

בין האמנים משתתף עידן אלתרן שתוכלו לראותו גם במופע ילדים סורגים 2 עם אבי גרייניק.

תוכלו ליהנות ממגוון הופעות סטנדאפ ברחבי הארץ. מחפשים הופעות סטנדאפ היום? כל המופעים במקום אחד בעמוד הבא.

הכל על המופע המעבדה הקומית

מופע סטנדאפ המעבדה הקומית של תיאטרון הבימה הוא קונספט סטנדאפ ייחודי ומפתיע שעושה את עניין במופע. לקהל אין מושג איזה קומיקאי עומד להופיע בפניהם וכך נוצר אפקט ההפתעה שלפתע ערן זרחוביץ או יונתן ברק עולים להופיע מול הקהל מבלי שהיה להם שמוג שזה עומד לקרות.

במהלך הערב, ישתתפו בין 6-8 קומיקאים (ולעיתים אף יותר) שיופיעו כחלק מבמה פתוחה. הקומיקאים הנבחרים, יבצעו חומרים חדשים שכתבו והקהל יהיה הראשון לבחון אותם. שחקנים, מוסיקאים ואמנים אחרים לוקחים חלק במופע, ששובר את כל הכללים ומציג סטנדאפ חדש ומפתיע במיוחד.

גם יעל לבנטל היא חלק מהאמנים הכי מצחיקים בארץ במופע. צפו בקטע מהסטנד אפ שלה:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.