בואו נפתח את זה הקאמרי - כרטיסים בהנחה ב-99 ש"ח ולוח הצגות 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-26/06/2024, 01:16
(צילום: גבריאל בהרליה)

חגיגה של חשיפת סודות משפחתית: תיאטרון הקאמרי מציג את "בואו נפתח את זה", קומדיה משפחתית חדשה מאת סתיו אידיסיס וגלעד שמואלי. המחזה מתעמק בנבכי היחסים המשפחתיים ובסודות שנמצאים מתחת לפני השטח. הנה כל הפרטים על ההצגה:

העלילה

המחזה, המתרחש במהלך ארוחת ערב אינטימית, מפגיש בין שני זוגות – הורים וילדיהם. ככל שהערב מתקדם, אמיתות נסתרות נחשפות וחושפות גילויים על הריון לא רצוי, בגידות ומערכות יחסים פתוחות. הדרמה המתפתחת מעמידה את הקשר המשפחתי במבחן ומאלצת כל דמות להתמודד עם המציאות של מערכות היחסים שלהן. המחזה מנווט בין נושאים רגישים תוך שהוא שומר על הומוריסטיות. עוד פרטים על העלילה בהמשך העמוד.

בואו נפתח את זה כרטיסים ולוח הצגות 2024

כרטיסים מוזלים: החל מ-99 ש"ח לכרטיס במקום 220 ש"ח מחיר רגיל בתיאטרון. מלאי הכרטיסים מוגבל. ההזמנה מתבצעת אונליין ממשרד כרטיסים רשמי, לפי התאריכים הבאים:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
17 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
2 כרטיסים מחיר: 99₪

משך זמן הצגה

שעה וחצי.

בואו נפתח את זה הנחות, כרטיסים מוזלים, קופונים

מחיר בקופת התיאטרון עומד על 220 שקלים. גולשי האתר נהנים מהנחה וקופון של כרטיס החל מ-99 שקלים בלבד.

בואו נפתח את זה - נושאים מרכזיים במחזה

יחסי הורה-ילד: כמה אנחנו באמת יודעים על החיים של ההורים שלנו? עד כמה אנחנו מבינים את החוויות של הילדים שלנו?

הריון לא רצוי: הדמויות מתמודדות עם המשקל הרגשי וההשלכות החברתיות של המצב הקשה הזה, ומגלות כיצד הוא משפיע לא רק על הפרטים המעורבים אלא גם על הדינמיקה המשפחתית כולה.

בגידות ויחסים פתוחים: המחזה גם מתעמק בעולם המורכב של בגידות ומערכות יחסים פתוחות. דרך חוויותיהן של הדמויות, הוא מאתגר את ההשקפות המסורתיות על מונוגמיה ונאמנות בתוך שותפויות רומנטיות.

הומור בין נושאים רגישים: למרות נגיעתו בנושאים רגישים, המחזה שומר על טון קומי לכל אורכו. השימוש בהומור משמש כלי רב עוצמה לטיפול בנושאים שנויים במחלוקת מבלי להרחיק את הקהל. על ידי איזון בין צחוק לעומק רגשי, המחזה יוצר חוויה מרתקת המעודדת דיאלוג פתוח ודיונים מעוררי מחשבה על נושאים מורכבים.

בואו נפתח את זה - שחקנים ומשתתפים

שחקני ההצגה בואו נפתח את זה הם: שרה פון שוורצה/ עירית קפלן, מוטי כץ (שמשחק גם בהצגה מה קרה לעולם), אביגיל הררי, גלעד שמואלי (שמשתתף במחזמר מלצרית).

שורה תחתונה על בואו נפתח את זה

ההצגה בואו נפתח את זה בתיאטרון הקאמרי היא חקירה מדהימה של דינמיקה משפחתית, התעמקות במורכבויות של אהבה, אמון ונאמנות. על ידי עיסוק בנושאים רגישים באמצעות הומור ונוקבות, הצגה זו מציעה נקודת מבט ייחודית על חיי המשפחה המודרניים. כשהיא תופסת את מרכז הבמה בקאמרי, ההפקה המרתקת הזו בוודאי תעורר שיחה ותשאיר רושם עז על מי שעדים לתיאור עוצמתי של השמחות והמאבקים הטמונים ביחסים משפחתיים.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!