מה קרה לעולם הקאמרי 2023 - כרטיסים ב-99 ש"ח, הנחות ולוח הצגות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-22/11/2023, 11:39
(עיצוב-שיין הורוביץ צילום-אוהד רומנו)

תיאטרון הקאמרי מציג את "מה קורה לעולם?" – קומדיה חדשה שלוקחת את הקהל למסע מלא אהבה וצחוק. המחזה הקסום הזה, שנכתב על ידי המחזאי המוכשר גור קורן, מזמין אתכם להצטרף לרזיה, מושבניקית בת 70, כשהיא יוצאת למשימה להציל את נישואי בנה, אבל מתנגשת מול בני הדור ה-X, Y, Z שלא משתפים פעולה.

מה קרה לעולם כרטיסים ולוח הצגות 2023

לוח ההצגות של מה קרה לעולם מתקיים במגוון תאריכים לבחירתכם. מחירים: כרטיסים מוזלים לגולשי האתר ובחירת כיסאות ישיבה מעולים באולם: החל מ-99 ש"ח בלבד לכרטיס במקום 220 ש"ח מחיר רגיל בתיאטרון. הרכישה מתבצעת בצורה מקוונת דרך משרד הכרטיסים הרשמי, באמצעות לוח ההצגות:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
כרטיסים: 15 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
כרטיסים: 18 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
כרטיסים: 21 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
כרטיסים: 18 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
כרטיסים: 10 99₪
חיפה
חיפה, תיאטרון חיפה
לרכישה
כרטיסים: 32 106-116₪
חיפה
חיפה, תיאטרון חיפה
לרכישה
כרטיסים: 19 116₪
איירפורט סיטי
איירפורט סיטי, היכל התרבות איירפורט סיטי
לרכישה
כרטיסים: 10 91₪

משך זמן הצגה

משך זמן: שעה וחצי, לא תותר כניסת למאחרים.

הנחות, כרטיסים מוזלים, הטבות

כאמור, הנחות להצגה מוצעים כרגע ב-99 שקלים לכרטיס. גם לגימלאים. מלאי הכרטיסים מוגבל.

העלילה - הכירו את רזיה

עלילת מה קורה לעולם מתרכזת ברזיה, אישה נחושה שכל חלומה שיהיה לה עוד נכד או שניים. כאשר בנה עוזב את הבית לאחר מריבה מרה עם אשתו, רזיה מחליטה שעליה לתקן את מערכת היחסים ביניהם. היא מגייסת את עזרתו של בעלה יצחק'לה, ויחד הם יוצאים להרפתקה מהמושב הכפרי שלהם אל העיר הסואנת. בעודן מנווטים בנוף העירוני הלא מוכר, רזיה מגלה כוחות וכוחות חדשים המונעים על ידי דאגה אימהית שמעולם לא ידעה שיש לה.

נושאים והבדלי דורות

אחד הנושאים המרכזיים במה קורה לעולם, הוא פער הדורות בין רזיה לבני משפחתה, המשתייכים לבני דור ה-X, ה-Y וגם ה-Z. דורות צעירים אלה מהססים לקבל עזרה מהמבוגרים מהם, במיוחד כשמדובר בפתרון בעיות אישיות. המחזה בוחן באופן אמנותי כיצד נקודות מבט שונות אלה יכולות לפעמים להוביל לאי הבנות וקונפליקטים, תוך הדגשת החשיבות של אמפתיה והבנה זו לזו.

היבט מרכזי נוסף של המחזה הוא התמקדותו באהבה, במשפחה וברדיפה אחר האושר. דרך נחישותה הבלתי מעורערת של רזיה לעזור לבנה, הקהל עד לכוחה של האהבה ולמאמצים שאנו מוכנים לעשות למען יקירינו. בנוסף, המחזה מדגיש את חשיבות הקשר המשפחתי ואת השמחה שניתן למצוא בהנאות החיים הפשוטות.

שחקנים ומשתתפים

שחקני ההצגה הם: תם גל, חן גרטי, דור הררי, תום חודורוב, אוריה יבלונובסקי, אור לומברוזו, רוני נתנאל, מאיה קורן, יעלי רוזנבליט.

תהליך היצירה

יצירת הפקת תיאטרון כובשת ומרתקת היא הישג לא קטן, ותהליך היצירה מאחורי מה קורה לעולם היה עמל של אהבה לגור קורן. בהשראת עבודותיו הקודמות, כמו "רומיאו ואמא" ו"לא לריב", יצר קורן סיפור מעורר הזדהות ומבדר שיהדהד בקרב קהלים לאורך דורות שונים.

אחד האתגרים שעמדו בפני יצירת המחזה היה למצוא את האיזון המושלם בין הומור לרגש לבבי. על ידי אריגת רגעים קומיים עם סצנות רגשיות עוצמתיות, הצליח קורן ליצור נרטיב שובה לב שמשאיר את הקהל מושקע במסע של הדמויות לאורך כל ההפקה.

ראו גם: הצגות מומלצות

שורה תחתונה

ההצגה מה קורה לעולם בתיאטרון הקאמרי מהווה תזכורת נוקבת לחשיבות המשפחה, האהבה והצחוק בחברה הישראלית העכשווית. בעוד רזיה ויצחק'לה מנווטים את דרכם בעיר, מסעם מדגיש את חשיבותן של הבנה ואמפתיה כאשר מתמודדים עם הבדלי דורות. הקומדיה מחממת הלב הזו היא עדות לכוחה של האהבה ולמאמצים שאנחנו מוכנים לעשות למען האושר של המשפחה שלנו. אל תחמיצו את ההזדמנות לחוות את הקסם בקאמרי, לשם תועברו למסע מלא אהבה, צחוק ורגעים בלתי נשכחים.

כל הצגות התיאטרון באתר

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!