• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-26/06/2024, 01:12

תיאטרון הבימה מעלה מחדש את המחזה האגדי שכתב יצחק נבון, נשיאה החמישי של מדינת ישראל, "בוסתן ספרדי" בבימויו של צדי צרפתי. מה מחכה לנו שם? אילו שחקנים משתתפים? לוח הופעות, כרטיסים מוזלים החל מ-100 ש"ח במקום 250 ש"ח מחיר רגיל, הנחות ועוד באתר.

בוסתן ספרדי הוא מחזה וותיק של תיאטרון הבימה ונחשב בין המצליחים ביותר עם מעל ל-2,500 הצגות שיתקיימו מאז עליית המחזה לבמה. עכשיו, בשנת 2021 אחרי משבר הקורונה המתמשך, הציג הבימה את מתיחת הפנים שעבר עם רשימת שחקנים חדשה ופרטי העלילה שעליהם תוכלו לקרוא בהמשך העמוד.

בוסתן ספרדי כרטיסים ולוח הופעות 2024

מכירת הכרטיסים להצגה בוסתן ספרדי בשנת 2024 יצאה לדרך. לוח הופעות מעודכן עם הצגות חדשות. כרטיסים מוזלים לכל גולשי האתר: החל מ-100 ש"ח לכרטיס במקום 250 ש"ח. הזמנה אונליין קלה ומאובטחת ממשרד כרטיסים רשמי בלחיצה על כפתור "רכישה":

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, מרכז דוהל
לרכישה
19 כרטיסים מחיר: 100₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, מרכז דוהל
לרכישה
25 כרטיסים מחיר: 100₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, מרכז דוהל
לרכישה
32 כרטיסים מחיר: 100₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, מרכז דוהל
לרכישה
35 כרטיסים מחיר: 100₪

 לוח הופעות בוסתן ספרדי של תיאטרון הבימה מתקיים בחודשים הקרובים ברחבי הארץ.

בוסתן ספרדי כרטיסים מוזלים, הנחות, הטבות

באפשרותכם לרכוש כרטיסים מוזלים בהנחה משמעותית! כרטיס החל מ-100 ש"ח במקום 250 ש"ח לפי לוח ההופעות למעלה.

מלאי הכרטיסים מוגבל!

אודות המחזה בוסתן ספרדי

אחת המטרות של המחזה בזמנו היתה להעלות את קרנן של עדות המזרח בישראל בתקופה שהתרבות המזרחית דוכאה ולא ניתן לה כמעט ביטוי במיינסטרים הישראלי.

המחזה בנוי כקולאז' המשלב סיפורים משנות ה-30 של המאה הקודמת בשכונה הספרדית אוהל משה בירושלים לבין שירי קודש וחול, הלקוחים מתוך "ספר הרומנסות" ומ"האנתולוגיה לחזנות ספרדית" מאת המלחין, האתנולוג והזמר יצחק לוי.

משך זמן הצגת המחזמר: שעתיים ו-20 דקות, כולל הפסקה.

בוסתן ספרדי 2024 - רשימת שחקנים ומשתתפים

אז מי השחקנים בהצגה? רוני דלומי, חני נחמיאס, פיני קידרון, גל גולדשטיין, שחר רז, מתן שביט, יובל שלומוביץ, רותי לנדאו, שפי מרציאנו, מיקי פלג-רוטשטיין, אורי הוכמן, שמוליק כהן, הילה שלו, גל שטרית, רונית אפל, ניל משען, טל מוסרי, אברהם סלקטר, רוברטו פולק, שירן הוברמן,

על הבימוי ינווט הבמאי צדי צרפתי (שמביים השנה גם את סאלח שבתי) ועל ההפקה המוזיקלית יעמוד גיורא ליננברג.

בוסתן ספרדי - עלילת המחזה

המחזה מתאר את החיים של שכונה ספרדית בירושלים בימים של פעם, ובדגש על משפחה אחת ומיוחדת - משפחת קסטל.

סיפורים שבינו לבינה, אבות ובנים, פילוסופיה עממית, שמש הקורא לסליחות, מגיד עתידות, יחסי שכנים, נערה מופקרת המצווה על-ידי הרב לעזוב את ירושלים והדילמה שבקבורתה, בן ציון, תמהוני המחפש את אליהו הנביא, ולבסוף, הטרגדיה של ויקטוריה המואשמת שלא שמרה על בתוליה.

ובין תמונה לתמונה, פזורים שירי אהבה וכאב, שמחה ויגון, רומנסות שעברו את כור המבחן של דורות רבים והן מושרות עד היום בפי בני הקהילה הספרדית ברגש רב ובגעגועים.

ראו גם: הצגות מומלצות

 

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!