• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-20/04/2021, 09:58

תיאטרון הבימה מעלה מחדש את המחזה האגדי שכתב יצחק נבון, נשיאה החמישי של מדינת ישראל, "בוסתן ספרדי" בבימויו של צדי צרפתי. מה מחכה לנו שם? אילו שחקנים משתתפים? לוח הצגות, כרטיסים מוזלים ב-91 ש"ח במקום 250 ש"ח מחיר רגיל, הנחות ועוד באתר.

בוסתן ספרדי הוא מחזה וותיק של תיאטרון הבימה ונחשב בין המצליחים ביותר עם מעל ל-2,500 הצגות שיתקיימו מאז עליית המחזה לבמה. עכשיו, בשנת 2021 אחרי משבר הקורונה המתמשך, הציג הבימה את מתיחת הפנים שעבר עם רשימת שחקנים חדשה ופרטי העלילה שעליהם תוכלו לקרוא בהמשך העמוד.

בוסתן ספרדי לוח הצגות 2021

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה תל אביב - אולם רובינא
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה תל אביב - אולם רובינא
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה תל אביב - אולם רובינא
לרכישה
כרטיסים 8 91₪

לוח ההצגות של בוסתן ספרדי מתקיים בחודשים הקרובים על בימת תיאטרון הבימה. תוכלו לראות את לוח ההצגות לפי הלוח שמתעדכן דרך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו.

בוסתן ספרדי כרטיסים, הנחות, מחירים מוזלים

מכירת הכרטיסים להצגה בוסתן ספרדי יצאה לדרך. הזמנת הכרטיסים מתבצעת בצורה אונליין, באפשרותכם לרכוש כרטיסים מוזלים בהנחה משמעותית! כרטיס החל מ-91 ש"ח במקום 250 ש"ח דרך הקישור הבא.

מלאי הכרטיסים מוגבל!

אודות המחזה בוסתן ספרדי

אחת המטרות של המחזה בזמנו היתה להעלות את קרנן של עדות המזרח בישראל בתקופה שהתרבות המזרחית דוכאה ולא ניתן לה כמעט ביטוי במיינסטרים הישראלי.

המחזה בנוי כקולאז' המשלב סיפורים משנות ה-30 של המאה הקודמת בשכונה הספרדית אוהל משה בירושלים לבין שירי קודש וחול, הלקוחים מתוך "ספר הרומנסות" ומ"האנתולוגיה לחזנות ספרדית" מאת המלחין, האתנולוג והזמר יצחק לוי.

משך זמן הצגת המחזמר: שעתיים ו-20 דקות, כולל הפסקה.

בוסתן ספרדי 2021 - רשימת שחקנים ומשתתפים

אז מי מהשתתף במחזה? יעקב כהן, רובי פורת-שובל, פולי רשף, אילן ליבוביץ, גיא זו-ארץ, אורי בנאי, אמיר לוי, שחף סגל, אורי בדר, דפנה ארמוני, נירית אהרוני-שוויצר, שמחה ברבירו, לילך כספי, גלית גיאת, סיגי חזמה, עידן סוכובולסקי, עמוס עבר הדני, אלון נדל, אורן בלבן 

על הבימוי ינווט הבמאי צדי צרפתי (שמביים השנה גם את סאלח שבתי) ועל ההפקה המוזיקלית יעמוד גיורא ליננברג.

בוסתן ספרדי - עלילת המחזה

המחזה מתאר את החיים של שכונה ספרדית בירושלים בימים של פעם, ובדגש על משפחה אחת ומיוחדת - משפחת קסטל.

סיפורים שבינו לבינה, אבות ובנים, פילוסופיה עממית, שמש הקורא לסליחות, מגיד עתידות, יחסי שכנים, נערה מופקרת המצווה על-ידי הרב לעזוב את ירושלים והדילמה שבקבורתה, בן ציון, תמהוני המחפש את אליהו הנביא, ולבסוף, הטרגדיה של ויקטוריה המואשמת שלא שמרה על בתוליה.

ובין תמונה לתמונה, פזורים שירי אהבה וכאב, שמחה ויגון, רומנסות שעברו את כור המבחן של דורות רבים והן מושרות עד היום בפי בני הקהילה הספרדית ברגש רב ובגעגועים.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.