הבן של מושיקו הגדול הקאמרי 2024 - כרטיסים בהנחה, לוח הצגות וביקורת

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/03/2024, 00:56
(צילום: גבריאל בהרליה)

תיאטרון הקאמרי מזמין אתכם לצאת להרפתקה רגשית והומוריסטית עם ההצגה "הבן של מושיקו בגדול". בדרמה קומית משפחתית מאת גיל ארי כהן, אנו מתעמקים בנושאים של משפחה, אהבה וגילוי עצמי דרך עדשת מסעו הבלתי צפוי של אדם אחד חזרה לשורשיו. כל הפרטים על ההצגה המדוברת, כרטיסים מוזלים בהנחה ולוח הצגות.

הבן של מושיקו הגדול כרטיסים ולוח הצגות 2024

כרטיסים מוזלים לכל גולשי האתר וגם בחירת מקומות ישיבה טובים באולם: מ-99 ש"ח לכרטיס במקום 220 ש"ח מחיר רגיל בתיאטרון. הרכישה מתבצעת בצורה מקוונת ממשרד כרטיסים רשמי, באמצעות לוח ההצגות:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
נתיבות
נתיבות, היכל התרבות נתיבות
לרכישה
14 כרטיסים מחיר: 96₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
24 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
20 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
25 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
15 כרטיסים מחיר: 99₪
גני תקווה
גני תקווה, מרכז הבמה - אולם אודיטוריום
לרכישה
13 כרטיסים מחיר: 95₪
אשדוד
אשדוד, המשכן לאמנויות הבמה אשדוד
לרכישה
18 כרטיסים מחיר: 120₪
פתח תקווה
פתח תקווה, היכל התרבות פתח תקווה
לרכישה
36 כרטיסים מחיר: 86₪
פתח תקווה
פתח תקווה, היכל התרבות פתח תקווה
לרכישה
23 כרטיסים מחיר: 86₪
פתח תקווה
פתח תקווה, היכל התרבות פתח תקווה
לרכישה
12 כרטיסים מחיר: 86₪

מידע חיוני על ההצגה

משך זמן ההצגה: שעה וחצי. מפיקים: תיאטרון הקאמרי והיכל התרבות ראשון לציון. לא תתאפשר כניסה למאחרים, אנא הגיעו בזמן.

הבן של מושיקו הגדול הנחה, כרטיסים מוזלים, הטבות

כאמור, מחירים מוזלים - החל מ-99 שקלים לכרטיס במקום 220 שקלים. מלאי הכרטיסים מוגבל.

הבן של מושיקו הגדול - העלילה

הכירו את נועם אמיר (עוז זהבי), שף מוכשר שנמצא על סף פתיחת ביסטרו משלו בפריז. עם זאת, בדיוק כאשר חלומותיו עומדים להתגשם, הוא מתמודד עם חובות והרוח של אביו המנוח (מתי סרי), מושיקו, הבעלים של "חומוס מושיקו הגדול" המיתולוגי, מציע לנועם הצעה שאי אפשר לעמוד בפניה, שתוביל אותו חזרה לבית ילדותו, למשפחה שהשאיר מאחור ולחומוס שהוא כל כך מתעב.

חוות דעת וביקורות הקהל

עם אופיו הקליל וקו העלילה ההומוריסטי, הבן של מושיקו בגדול זוכה לביקורות חיוביות מהקהל שמעריך את הנושאים מעוררי ההזדהות והאווירה הכיפית שלו. התפאורה, המוזיקה והקצב של המחזה פועלים יחד כדי ליצור חוויית צפייה מהנה המבדרת את צופי התיאטרון מתחילתו ועד סופו. הצופים מוצאים את עצמם צוחקים יחד עם תעלולי הדמויות ומשתוקקים למסע של נועם לגילוי עצמי.

התמודדות עם פערי דורות ותרבות

הבן של מושיקו בגדול ממחיש ביד אמן את פער הדורות בתוך המשפחה, בעוד נועם מתקשה ליישב בין שאיפותיו הקולינריות המודרניות לבין ערכיו המסורתיים של אביו. המחזה גם מתעמק בהבדלים תרבותיים, ובוחן כיצד אוכל יכול לגשר על פערים בין אנשים מרקעים שונים. דרך צחוק ורגעים מרגשים, הקהל עד לכוחו של האוכל לחבר בין אנשים ולקרב ביניהם.

המשחק

עוז זהבי זורח בגילום דמותו של נועם אמיר, ולוכד ביד אמן את הקונפליקטים הפנימיים של הדמות ואת צמיחתה לאורך המחזה. מתי סרי מביא עומק וחמימות לתפקיד מושיקו, ויוצר הופעה בלתי נשכחת שמהדהדת את הקהל. הכימיה בין חברי הקאסט מוסיפה רובד נוסף של אותנטיות, מה שהופך כל סצנה למרתקת עוד יותר.

ראו גם: הצגות מומלצות

הבן של מושיקו הגדול שחקנים וצוות הפקה

שחקני ההצגה: עוז זהבי, מורן ארביב גנס, טל וייס, אנסטסיה פיין, שמחה ברבירו, מתי סרי, ריטה שוקרון. מאת גיל ארי כהן, בימוי: עירד רובינשטיין.

מאחורי הקלעים של הבן של מושיקו הגדול

שורה תחתונה

בבסיסו, הבן של מושיקו בגדול מביא את חשיבות המשפחה, האהבה, ההורות והשמירה על נאמנות לשורשים. על ידי חקירת נושאים אלה דרך עדשה קולינרית, המחזה מראה כיצד אוכל יכול להתעלות מעל תפקידו המסורתי ולהפוך לביטוי עוצמתי של חיבור ואחדות. עם עלילות מעוררות הזדהות והרבה הומור, ההפקה הזו היא המתכון המושלם לערב משעשע בתיאטרון הקאמרי. רכשו כרטיסים עוד היום, והצטרפו לנועם אמיר כשהוא מגלה מחדש את החום והאהבה שרק משפחה יכולה לספק.

כל הצגות התיאטרון באתר Ticketsi

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!