יש רופא באולם תיאטרון הבימה - כרטיסים, הנחות, לוח הצגות 2020, ביקורות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/06/2020, 10:43

קומדיית הטעויות המפורסמת, יש רופא באולם שנכתבה על ידי ריי קוני, עולה כעת על במות הבימה ותיאטרון חיפה. בעמוד הבא תוכלו להזמין כרטיסים מוזלים בהנחה וגם: מה קורה בעלילת ההצגה? מהם לוח ההצגות? ומה חשבו המבקרים? כל המידע בעמוד הבא.

בקצרה על ההצגה יש רופא באולם

בהפקה גדולה, ססגונית ומלאת שחקנים מעולים ובניהם יעקב כהן ורמי הויברגר ההצגה ההומוריסטית "יש רופא באולם" של תיאטרון הבימה עלתה ומבוימת על ידי משה נאור המוכשר – במאי מוכר לכל שביים בתיאטראות רבים בארץ.

יש רופא באולם כרטיסים ולוח הצגות 2020

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

משך זמן הצגה: שעה ו-40 דקות

לעדכונים נוספים על הופעות והצגות חדשות, עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותקבלו עדכונים חמים!

לוח ההצגות הופעות של "יש רופא באולם" מתקיים במהלך החודשים הקרובים בתיאטרון הבימה ותיאטרון חיפה לסירוגין. שריון כרטיסים בצורה קלה ומאובטחת מתבצעת אונליין באמצעות הקישור הבא.

כרטיסים ליש רופא באולם, הנחות, מחירים מוזלים

מכירת כרטיסים ליש רופא באולם מתקיימת בימים אלה ממש. מחירי הכרטיסים נעים החל מ-86 ש"ח כולל דמי טיפול - מחיר מבצע לעומת הקופות, שם המחיר לכרטיס מגיע ל220 ש"ח. ההזמנה מתבצעת בצורה מאובטחת אונליין דרך הקישור הבא.

אנחנו מעדכנים על מבצעים והנחות בעמוד הפייסבוק שלנו. מוזמנים להתעדכן ולעשות לייק. ולא רק יש רופא באולם - הצגות איכות מעולות מחכות לכם ב-Ticketsi.

יש רופא באולם - העלילה של ההצגה

יש רופא באולם היא קומדיה מהודרת, העוסקת בחייו של רופא מנתח בבית חולים רב יוקרה בלונדון. המנתח עצמו ידוע כעילוי בתחומו ובאותו הערב, הוא מתכונן לאחד מן הערבים החשובים בחייו – בו עליו לנאום בפני קהל של רופאים מכובדים ומוכשרים לא פחות ממנו.

בעודו מתכונן, מופיעה פילגש מעברו, המאיימת לחשוף סוד קטן ושחור, שמטיל אימה על המנתח הכישרוני. בכדי להגן על שמו הטוב וכל אשר עבד למענו, המנתח הידוע מוכן לעשות הכול, בכדי למנוע את היחשפות הסוד הכמוס שלו. התוצאה, היא קומדיית טעויות קומית בצורה יוצאת דופן.

המחזאי שעומד מאחורי הקומדיה הוא ריימונד ג'ורג' אלפרד קוני, מחזאי ושחקן אנגלי מרשים ופופולרי, שכתב עשרות מחזות בימי חייו, שאף הועלו בתיאטראות רבים בארצנו.

יש רופא באולם - רשימת שחקנים מלאה

משה נאור מנהיג צוות יוצא דופן של שחקנים וביניהם:

  • רמי הויברגר – שחקן פופולרי, שידוע בעיקר בזכות הופעותיו בסדרת "הבורר" של רשף לוי, בסדרת ה"בורגנים", בסרט "מבצע סבתא" ואינספור מחזות בתיאטראות מגוונים בארץ.
  • יעקב כהן – שחקן יוצא דופן, זוכה פרס קלצ'קין שהופיע לאחרונה בסדרות מוכרות רבות כמו "שנות ה- 80" עם שלום אסייג, "הבורר" וכיכב בהצגות רבות בתיאטראות הקאמרי והבימה למעלה מ-20 שנים. כהן משחק לצד "יש רופא באולם" גם בהצגה מיקה שלי בהבימה ובסרט הבלתי רשמיים.
  • לירית בלבן – שחקנית מוכשרת ופרצוף מוכר לכל, לאחר השנים האחרונות שבהן לא הפסיקה לככב על מסך הטלוויזיה שלנו בסדרות כמו "חברות", "גאליס" ו"נעלמים". לצד ההצגה, לירית בלבן משתתפת גם ב"המעבדה הקומית" מופע סטנדאפ עם קומיקאים מתחלפים.
  • אסנת פישמן – שחקנית איכותית שמהווה שחקנית קבע בתיאטראות, כיום גם בהצגה עושה כרצנו. רובנו מכירים את אסנת מסדרות כמו "ראש גדול", "תמרות עשן" ו"גירושים נפלאים".
  • הילה סורג'ון פישר – שחקנית ידועה שרבים מכירים מסדרות הילדים "ראש גדול", "השמינייה" ו"הנפילים". במחזה יש רופא באולם, הילה ואסנת משחקות לסירוגין.

השילוב האקסקלוסיבי הביא לצוות איכותי, קומי ואקסטטי, שמעניק לקומדיה רגש ונועזות.

יש רופא באולם ביקורת על ההצגה

יש רופא באולם היא הצגה הומוריסטית, מודרנית ורבגונית, שמופקת בטעם טוב ואיכותי על ידי צוות מוכשר.

ההצגה העליזה אמנם מועברת בצורה של קומדיה, אך לכל אורכה היא מותחת ביקורת חברתית מאוד נוקבת, כלפי חברת העלית של העולם; אותם אישים, שרואים בעצמם ה"גדולים מכולם" ומאמינים כי הם הגשימו את עצמם, ללא מחשבה על האנשים שדרכו עליהם בדרך.

יש רופא באולם מדגישה, כי לכל אחד ואחת יש שלדים בארון, כי איש אינו מושלם וגם החברה הנעלה והמתנשאת ביותר – אינה נקייה מחטא או פגע.

בנוסף, ניכר כי ההצגה מנסה להזכיר מסר מהותי מאין כמוהו – כי העבר תמיד ישוב לרדוף את האדם, גם אם ינסה לחמוק ממנו בכל דרך אפשרית – לכן כדאי לשים לב לצעדינו מבעוד מועד.

קישורים וביקורות נוספים:

הבימה - העמוד הרשמי של יש רופא באולם באתר הבימה.
סלונה - יש רופא באולם ביקורת הצגה בבלוג סלונה.
וואלה תרבות - ראיון עם השחקן הראשי יעקב כהן.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.