כוח עליון הקאמרי - כרטיסים להצגה, הנחות ולוח הופעות 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-28/03/2024, 17:14

כוח עליון הקאמרי.jpg

כוח עליון הצגה בהפקת תיאטרון הקאמרי היא קומדיה קטסטרופלית, המביאה את סיפורם של משפחה שנמצאת בחופשת סקי שהופכת לרכבת הרים רגשית, כאשר המשפחה המושלמת לכאורה נאלצת להתמודד עם הפחדים וחוסר הביטחון העמוקים ביותר שלה. ההצגה במקור היא סרט עטור שבחים של הבמאי השוודי רובן אוסטלונד. הנה כל הפרטים:

עלילה המרתקת

כוח עליון עוקבת אחר משפחה מושלמת - אב, אם, בת ובן - כשהם יוצאים לחופשה באתר סקי. אחרי יום מלא כיף וצחוק, המשפחה מתיישבת במסעדה ציורית כדי ליהנות מארוחה משותפת. בעודם סופגים את הנופים עוצרי הנשימה, הם מוצאים את עצמם לפתע מול מה שנראה כמפולת שלגים קרובה. ברגע של בהלה מוחלטת, האם תופסת את ילדיה, אך האב, מונע מפחד, בורח מהמקום.

כפי שמתברר, מפולת השלגים הייתה לא יותר מאשר אזעקת שווא. עם זאת, תגובתו של האב חושפת סדקים במערכות היחסים של המשפחה, ומאלצת אותם להתמודד עם טינה וחוסר ביטחון שנקברו זמן רב. המחזה מתעמק בנושאים כמו אמון, אחריות ופגיעות, ומזמין את הקהל להרהר בערכים ובמערכות היחסים שלו.

כוח עליון כרטיסים ולוח הופעות 2024

הזמנת כרטיסים אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, באמצעות לוח התאריכים הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
22 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
26 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
25 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
19 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
24 כרטיסים מחיר: 99₪

לוח ההצגות של כוח עליון הוא חלק מרפרטואר הקאמרי 2023-2024.

כוח עליון הנחות, קופונים וכרטיסים מוזלים

כרטיסים מוזלים בהנחה: 99 ש"ח לכרטיס במקום 220 ש"ח מחיר רגיל בתיאטרון הקאמרי. מלאי הכרטיסים מוגבל, מארגן האירוע רשאי להפסיק את המבצע בכל עת.

פרטי האירוע ומידע שימושי

כוח עליון תיאטרון הקאמרי צפוי להתקיים מ-7 ביוני עד 12 ביוני בתיאטרון הקאמרי (אולם 2 החדש) תל אביב. משך זמן ההצגה: שעה וחצי. מחזה מאת טים פרייס, ע"פ תסריט מאת רובן אוסטלונד.

שחקנים

משתתפים: יניב ביטון, נטע גרטי, יואב לוי, שירן בוחניק, אנדריאה שוורץ, נדב עדר, עומר, שמשוני, ליעם פינטו, תמר דיסקין, הכל יכול להשתנות ברגע אחד.

הדמויות בכוח עליון ותיאוריהן

ההצגה כוח עליון מציגה צוות של דמויות מורכבות ומעוררות הזדהות שמעוררות את הסיפור לחיים. במרכז העלילה עומד תומס, האב שהבריחה האינסטינקטיבית שלו במהלך המשבר הופכת למקור לבושה ואשמה. מעשיו מאלצים אותו להתעמת עם תפקידו כבעל ואב, מה שמוביל אותו לפקפק בערך העצמי שלו. מול תומס נמצאת אבבה, האם שנשארת איתנה מול הסכנה ומתמודדת עם רגשות בגידה מצד בעלה. הגנתה העזה כלפי ילדיה מוסיפה עומק לדמותה, כשהיא מנווטת בנוף מאתגר של משפחה במשבר.

השחקנים הצעירים המגלמים את ילדיהם של בני הזוג מספקים תיאור אותנטי של הדינמיקה בין האחים ותורמים להשפעה הרגשית הכוללת של הסיפור. האינטראקציות שלהם מציגות את התמימות והבלבול שלעתים קרובות מלווים מצבים אינטנסיביים כאלה, כשהם מתקשים להבין את מעשי הוריהם.

השוואת העיבוד הקולנועי והבימתי

עיבוד סרט מצליח להפקה בימתית אינו משימה קלה, ובכל זאת העיבוד התיאטרלי של טים פרייס לכוח עליון מצליח לשמור על מהות המקור תוך הוספת נופך ייחודי. שתי הגרסאות מעבירות ביעילות את הסערה הרגשית שחווה המשפחה, אך המיידיות והאינטימיות של התיאטרון החי מביאות תחושה מוגברת של ריאליזם ודחיפות למחזה.

בעוד הסרט נשען במידה רבה על ויזואליה מדהימה ומתח אטמוספרי, העיבוד הבימתי מתמקד יותר בדיאלוגים ופיתוח דמויות. שינוי זה מאפשר חקירה מעמיקה יותר של הקונפליקטים הפנימיים של המשפחה והצמיחה האישית. בכך, המחזה מותיר רושם מתמשך על הקהל, ומעודד התבוננות והתבוננות פנימית זמן רב לאחר שהמסך ירד.

כוח עליון - ביקורת

כוח עליון זכה לשבחי המבקרים ולתגובות נלהבות מהקהל. העלילה מעוררת המחשבה של המחזה וההופעות יוצאות הדופן שלו הדהדו בקרב הצופים, והותירו חותם מתמשך על אלה שהיו עדים למסע הרגשי הזה.

בעוד הדמויות מתמודדות עם פחדיהן, חוסר הביטחון שלהן וההשלכות של מעשיהן, הקהל מתבקש לשקול את מערכות היחסים והערכים שלהן. המחזה משמש תזכורת עוצמתית לכך שהחיים יכולים להשתנות ברגע, ועלינו להתעמת עם נקודות התורפה שלנו ולצמוח מהן.

כוחם של רגעים משפחתיים

אחד ההיבטים המשכנעים ביותר במחזה של כוח עליון הוא היכולת שלו ללכוד רגעים משפחתיים רגילים ולהעניק להם משמעות יוצאת דופן. במהלך ההצגה, מודגשים מצבים מעוררי הזדהות, כגון התקוטטות על חפצים אבודים או התמודדות עם ילדים אובססיביים לטכנולוגיה. התרחשויות שגרתיות לכאורה אלה משמשות לקרקע את המחזה במציאות, והופכות את המהפך הרגשי למשפיע עוד יותר.

על ידי התמקדות בתרחישים יומיומיים אלה, המחזה מזמין את הקהל להזדהות עם הדמויות ולחקור את מערכות היחסים שלהם דרך עדשה חדשה. זוהי תזכורת לכך שאפילו האירועים חסרי הייחוד ביותר יכולים להכיל משמעויות עמוקות יותר ולחשוף אמיתות נסתרות על עצמנו ועל הקרובים לנו ביותר.

בשורה התחתונה

העיבוד של טים פרייס לכוח עליון הוא חקירה נוקבת ושובת לב של דינמיקה משפחתית, אמון ופגיעות על רקע חופשה באתר סקי שהשתבשה. דרך הדמויות מעוררות ההזדהות והרגעים המשפחתיים הרגילים, המחזה מזמין את הקהל להרהר בחייו ובמערכות היחסים שלו. עם הופעותיו העוצמתיות והנושאים מעוררי המחשבה, ההצגה כוח עליון בתיאטרון הקאמרי היא חוויה תיאטרלית שחובה לראות שתשאיר רושם מתמשך על כל מי שעד לה.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!