מיקי מציל הקאמרי לוח הופעות 2024 - כרטיסים, הנחות ומחיר מוזל

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-21/05/2024, 18:44
(צילום: סטודיו שי חיון)

מיקי מציל הצגת קומדיה מד"ב פוליטית חדשה מהיוצרים של רינגו, עולה בתיאטרון הקאמרי. עלילת ההצגה מתמקדת במיקי, סוכן שב"כ צעיר ונחוש המוצב למשימה סודית ביותר והיא לנסוע בזמן חזרה לנובמבר 1995 ולהציל את חייו של ראש הממשלה יצחק רבין. אך מסעו של מיקי לוקח תפנית בלתי צפויה, כשהוא פוגש את הוריו בתל אביב. נחוש להציל אותם מהבגידה שהרסה בסופו של דבר את נישואיהם, מיקי מסתבך בחייהם האישיים. כשהוא מנסה לכתוב מחדש את ההיסטוריה, מיקי נתקל בבגידה עמוקה ואפלה יותר ממה שתיאר, שמאיימת לנפץ את עולמו.

מיקי מציל כרטיסים ולוח הצגות 2024

כרטיסים מוזלים מוצעים כעת ב-99 ש"ח לכרטיס במקום 220 ש"ח מחיר רגיל בתיאטרון הקאמרי. מלאי הכרטיסים מוגבל. הזמנת הכרטיסים מתבצעת אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, דרך לוח ההצגות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
8 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
24 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
25 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
21 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
24 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
23 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
22 כרטיסים מחיר: 99₪

מיקי מציל הנחות וקוד הנחה

הנחה למיקי מציל מוצעת כרגע לרוכשים כאמור, כרטיסים ב-99 ש"ח. אין קוד ההנחה, ההנחה היא אוטומטית בלחיצה על "רכישה" בלוח ההצגות מעל.

הצצה להצגה

משך זמן הצגה

שעה וחצי.

מיקי מציל שחקנים

משתתפים: לידור אדמוני, דולב אוחנה, תם גל, תום חודורוב, אוריה יבלונובסקי, רוני נתנאל, מאיה קורן, יעלי רוזנבליט, בתפקיד אורח: יצחק חזקיה.

ראו גם: הצגות מומלצות

הצוות היצירתי מאחורי מיקי מציל

המחזאי ירון אדלשטיין, הבמאי עמית אפשטיין וקבוצת הקאמרי דור חדש הם המוחות היצירתיים מאחורי מיקי מציל. צוות מוכשר זה התאחד שוב לאחר ההצלחה של הפקתם הקודמת, המחזמר "רינגו". שיתוף הפעולה שלהם הוליד קומדיה פוליטית מדע בדיונית מרתקת המהפנטת את הקהל מתחילתו ועד סופו.

העלילה: המשימה של מיקי

במרכז מיקי מציל של הקאמרי נמצאת כאמור עלילה נועזת שבה הסיכונים לא יכולים להיות גבוהים יותר. הגיבור שלנו, מיקי, הוא לא סתם סוכן; הוא שומר ההיסטוריה, שנבחר לנווט במים הבוגדניים של העבר. המשימה שלו: לסכל את שרשרת האירועים הקודרים שהובילה לרצח ראש הממשלה יצחק רבין. זהו קו עלילה שתופס אתכם מההתחלה, וממזג את הדחיפות של מותחן ריגול עם הגרנדיוזיות של סאגה היסטורית.

הטוויסט האישי: ההורים של מיקי

אבל מיקי מציל לא עוסק רק בקנה המידה הגדול של ההיסטוריה הלאומית. הוא גם אישי מאוד. בעוד מיקי חופר בעבר, הוא נתקל בגרסאות צעירות יותר של הוריו, מה שמציע לו הזדמנות לרפא את הפצעים של עתידם. המשימה שלו הופכת להיות כפולה, ומאתגרת אותו להציל את הגיבור של האומה ואת האושר המשפחתי שלו, ומסבכת את מסעו בטוויסטים מרגשים שילחצו על מיתרי הלב שלכם.

נושאים ומסרים בהצגה

משקל ההיסטוריה: מיקי מציל בתיאטרון הקאמרי צולל עמוק לתוך מהות התוצאה ההיסטורית, ומניע אותנו להרהר ב"מה היה קורה אילו" של העבר הקולקטיבי שלנו. המחזה שוזר בחוכמה בין האישי לפוליטי, ומציע ששניהם קשורים זה בזה באופן בלתי נפרד, וכי משקל ההיסטוריה נישא על ידי יחידים המקבלים החלטות מונומנטליות.

כוח האחריות האישית: בין קפיצות בזמן לבין קטעי ביניים קומיים, עולה מסר עמוק- כוח האחריות האישית. הנרטיב מעודד את הקהל לשקול כיצד בחירותיו של כל אדם תורמות לרקמה הגדולה יותר של ההיסטוריה. זהו תזכורת לכך למעשינו יש השלכות, המשפיעות לא רק על חיינו אלא על מהלך העולם סביבנו.

קומדיה פוגשת מדע בדיוני: מיקי מציל היא דוגמא מובהקת לאופן שבו קומדיה יכולה לרקוד עם מדע בדיוני כדי ליצור מחזה מרהיב, מהנה ומעורר מחשבה כאחד. המחזה משתמש בהומור כדי להקל על המרקם הצפוף של הנושאים המורכבים שלו, בעוד שאלמנטים המדע הבדיוני מביאים לבמה תחושה של פליאה ואפשרות.

הצגות נוספות שעשויות לענייך אותך

ראו גם: הצגות לפי תאריך

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!