מי כמוני תיאטרון גשר - כרטיסים מוזלים, הנחות ולוח הצגות 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-07/03/2024, 16:11

כל הפרטים על ההצגה "מי כמוני" בתיאטרון גשר, המציעה הצצה ייחודית לעולם הפסיכיאטריה של גיל ההתבגרות. המחזה, שכתב רועי חן, מתרחש במרכז אורות לבריאות הנפש, ועוקב אחר חייהם של חמישה בני נוער המאושפזים בבתי החולים ומסעם בכוחו המרפא של התיאטרון.

מי כמוני כרטיסים ולוח הצגות 2024

לוח ההצגות של מי כמוני מתקיים בימים אלה בתיאטרון גשר. מחירים: 141 ש"ח לכרטיס. הזמנה דרך משרד כרטיסים רשמי אונליין, באמצעות לוח ההצגות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון גשר תל אביב - אולם האנגר
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון גשר תל אביב - אולם האנגר
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון גשר תל אביב - אולם האנגר

מי כמוני הנחות והטבות

כרגע מוצעים כרטיסים מוזלים בהנחה של 141 ש"ח לכרטיס. מחיר מוזל לעומת המחיר בקופת התיאטרון.

משך זמן הצגה

שעה ו-40 דקות.

העלילה והדמויות

"מי כמוני" מספק הצצה למחלקה הסגורה של מרכז אורות לבריאות הנפש, שם חמשת הנערים ישנים, אוכלים ומעלים יחד הצגה, שסובבת סביב הנפש. ההצגה לא רק בוחנת את הדינמיקה בתוך המחלקה, אלא גם מדגישה את חוויותיהם של הצוות הרפואי, בני הנוער והוריהם. ילדים אלה מגיעים מרקעים שונים וממעמדות סוציו-אקונומיים שונים, מה שהופך אותם לקשורים לקהל, שכן הם מייצגים היבטים שונים של חיינו. המחזה הוא סיפור על כולנו, אבל בווליום גבוה יותר, המציג את הגבול הדק בין שפיות לטירוף, אושר וטרגדיה.

שחקנים ומשתתפים

גלעד קלטר, אורי יניב, קארין סרויה, תום אנטופולסקי, נטע רוט, רות סנדרוביץ', סולו גבע, סופיה גולן, נעם פרנק. מחזה מאת רועי חן, שכתב גם את ההצגה במנהרה.

השראה מהחיים האמיתיים

ההצגה "מי כמוני" נוצרה לאחר ביקורים בבית הספר שחף ובמרכז הרפואי לבריאות הנפש אברבנאל. למרות שכל קשר בין הדמויות לבין האירועים במחזה ובמציאות הוא מקרי בהחלט, חוויות אמיתיות אלה ללא ספק השפיעו על תיאור הדמויות ומאבקיהן. נקודת מבט ייחודית זו מוסיפה עומק ואותנטיות לסיפור, ומאפשרת לקהל להתחבר לדמויות ברמה עמוקה יותר.

כוחו המרפא של התיאטרון

אחד הנושאים המרכזיים של "מי כמוני" הוא כוחו המרפא של התיאטרון. המחזה מבקש להעלות את רמת החמלה, שתמיד נמצאת בסכנת ירידה. בתהליך העלאת המופע יחד, בני הנוער במרכז לבריאות הנפש מוצאים נחמה, הבנה ותחושת שייכות. התיאטרון משמש ככלי טיפולי המסייע לדמויות להתעמת עם השדים הפנימיים שלהן ולפתור את בעיותיהן. גם הקהל נהנה מחוויה זו, שכן המסר העוצמתי של המחזה מהדהד בקרב אנשים מכל שכבות החברה, ומעודד אמפתיה והבנה כלפי המתמודדים עם בעיות נפשיות.

הגבול הדק בין שפיות לשיגעון

"מי כמוני" מתאר במיומנות את האיזון העדין בין שפיות לשיגעון, אושר וטרגדיה. המחזה בוחן את מורכבותה של נפש האדם, ובאיזו קלות ניתן להטות את האיזון בין מה שנחשב להתנהגות נורמלית וחריגה. הדמויות מייצגות את המאבקים שאנשים רבים מתמודדים איתם בחיי היומיום שלהם, כמו משברים, מריבות ואסונות שיכולים לדחוף כל אחד אל סף השפיות. המחזה משמש תזכורת לכך שכולם פגיעים לאתגרים הללו, ושהגבול בין שפיות לשיגעון הוא לעתים קרובות דק יותר ממה שאנחנו חושבים.

שורה התחתונה

לסיכום, "מי כמוני" בתיאטרון גשר הוא מחזה עוצמתי ומעורר מחשבה שמהדהד לקהל מכל הרקעים. על ידי הצעת תובנה ייחודית על עולם הפסיכיאטריה של מתבגרים, המחזה מעודד אמפתיה והבנה כלפי אלה המתמודדים עם בעיות נפשיות. כוחו המרפא של התיאטרון מוצג להפליא בהפקה זו, כאשר הדמויות מוצאות נחמה, הבנה ותחושת שייכות דרך חוויותיהן המשותפות. בעולם שבו רמת החמלה נמצאת תמיד בסכנת ירידה, "מי כמוני" משמש תזכורת מתוזמנת לחשיבותה של האמפתיה ולכוחו הטרנספורמטיבי של התיאטרון בחיינו.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!