מי מפחד מוירג'יניה וולף הקאמרי 2024 - כרטיסים להצגה והנחות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-05/05/2024, 01:21

תיאטרון הקאמרי מעלה לבמה גרסה חדשה למחזה "מי מפחד מוירג'יניה וולף". יצירת מופת שנכתבה על ידי אדוארד אלבי, זכתה בפרסים יוקרתיים וגם היוותה בסיס לסרט זוכה האוסקר. המחזה מעמיק אל תוך המורכבויות של מערכות יחסים, נישואין והמסכות שאנשים עוטים. על רקע משקה לילי תמים לכאורה, מתפתח ללילה סוער של גילויים בין שני זוגות. הנה כל הפרטים:

בקצרה על העלילה

במרכז העלילה של "מי מפחד מוירג'יניה וולף?" נמצאת מערכת יחסית סוערת בין ג'ורג', פרופסור להיסטוריה, ומרתה, בתו של נשיא הקולג'. המחזה מתרחש במהלך לילה אחד בביתם, שם הזוג מזמין זוג צעיר יותר, ניק, חבר סגל חדש, ואשתו, האני. ככל שהערב מתקדם, מה שמתחיל כמפגש חברתי מזדמן הופך במהרה ללילה של מלחמה פסיכולוגית, החושף טינות עמוקות, סודות ואשליות.

כרטיסים ולוח הופעות 2024

לוח ההופעות של מי מפחד מוירג'יניה וולף בתיאטרון הקאמרי יצא לדרך. הזמנת הכרטיסים מתבצעת אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, לפי התאריכים הבאים:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
23 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
25 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
22 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
24 כרטיסים מחיר: 99₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 2
לרכישה
25 כרטיסים מחיר: 99₪

הנחות ומחירים

כרטיסים מוזלים בהנחה - 99 ש"ח לכרטיס במקום מחיר מלא בתיאטרון. מלאי הכרטיסים מוגבל, ההנחה תקפה לעת הרכישה בלבד ויכולה להיפסק בכל עת.

משך זמן הצגה

שעה ו-50 דקות.

שחקנים

משתתפים: אפרת בן צור, מיכה סלקטר, תום אבני/ עופרי ביטרמן, אביגיל הררי (שמשתתפת גם ב"בואו נפתח את זה").

המשמעות של מי מפחד מוירג'יניה וולף

"מי מפחד מוירג'יניה וולף?" עומד כהישג אדיר בדרמה האמריקאית המודרנית, משמעותו משתרעת מעבר לגבולות תקופתו. אדוארד אלבי יצר נרטיב מרתק ככל שהוא מתעמת, המאתגר את הקהל לחשוב על המורכבויות של מערכות יחסים, בטבע האמת מול אשליה ובציפיות החברתיות של נישואין. המחזה הוא בחינה כנה וברוטלית של האכזבה והאי שביעות רצון שיכולות להיווצר בתוך מוסד הנישואין, הכלואות במערכת היחסים הסוערת של הדמויות הראשיות שלו, ג'ורג' ומרתה.

כותרת המחזה, לקוחה מהשיר "מי מפחד מהזאב הרע", משקרת את העומק הרגשי והפסיכולוגי העז הנחקר בתוכו. אלבי משתמש בשנינות המרירה ואינטראקציות הנפיצות של הדמויות ככלי לחקור נושאים של ייאוש קיומי, חיפוש זהות והכמיהה לקשר אמיתי. הבכורה שלו ב-1962 זכתה לשבחי הביקורת, וביססה את המוניטין של אלבי כמחזאי שאינו חושש להתעמת עם נורמות חברתיות ולחשוף את הציפויים השבריריים שאנשים בונים סביב חייהם.

המשמעות של "מי מפחד מוירג'יניה וולף?" נמצאת לא רק במעלותיו הספרותיות והדרמטיות אלא ביכולתו המתמשכת לעורר מחשבה ולעורר רגש, ולגרום לקהל להתמודד עם הפחדים, האמיתות והאשליות שלו. הוא נשאר יצירה מרכזית בקאנון התיאטרון האמריקאי, רלוונטי ומשמעותי בתיאור הנפש האנושית ובמורכבויות של מערכות יחסים בין אישיות.

הגרסה החדשה של תיאטרון הקאמרי

הגרסה החדשה של תיאטרון הקאמרי ל"מי מפחד מוירג'יניה וולף?" מעניקה חיים חדשים לקלאסיקה של אדוארד אלבי, ומביאה פרספקטיבה רעננה למחזה המורכב הזה. ההצגה, שמבוימת על-ידי עירד רובינשטיין בעין חדה לזרמים הרגשיים שמניעים את הנרטיב, בולטת ברלוונטיות העכשווית שלה, תוך שהיא עדיין מכבדת את הנושאים המקוריים. ההפקה כוללת צוות מוכשר שצולל לתפקידים שלו בעוצמה ובעומק, ותופס את הדינמיקה המורכבת בין הדמויות באותנטיות מוחשית.

בשנת 2020, תיאטרון הבימה העלה את ההצגה בעיבוד משלו. בשנת 2024, העיבוד של תיאטרון הקאמרי היא עדות לעוצמה המתמשכת של "מי מפחד מוירג'יניה וולף?" לאתגר, לעורר ולהניע את הקהל. היא מציגה את מחויבות התיאטרון להציג יצירות שאפתניות מבחינה אמנותית ומהדהדות רגשית, ומבטיחה שיצירת מופת זו תמשיך לשבות ולהשפיע על דורות חדשים לצופי התיאטרון.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!