קזבלן הבימה - כך תקנו כרטיסים מוזלים ב-185 ש"ח בלוח ההופעות 2023

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-25/09/2023, 12:55
(קזבלן בתיאטרון הבימה! צילום: מעיין קאופמן)

היכנסו לעולמו של קזבלן, הצגת מחזמר שובת לב בבימויו של אלדר גרויסמן, המתעוררת לחיים בתיאטרון הבימה. בעמוד זה תמצאו לוח הצגות מתעדכן, כרטיסים בהנחה, עלילת המחזה והקאסט עטור הכוכבים המפיח חיים בהצגה בלתי נשכחת זו.

קזבלן הבימה כרטיסים ולוח הצגות 2023

מחירים מוזלים לכל גולשי האתר, גם בבחירת מקומות ישיבה טובים באולם: 185 ש"ח לכרטיס במקום 350 ש"ח מחיר רגיל בקופות. מלאי הכרטיסים מוגבל. הרכישה מתבצעת בצורה מקוונת, באמצעות לוח ההצגות:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה תל אביב - אולם רובינא
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה תל אביב - אולם רובינא
לרכישה
כרטיסים: 55 185₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה תל אביב - אולם רובינא
לרכישה
כרטיסים: 31 185₪
איירפורט סיטי
איירפורט סיטי, היכל התרבות איירפורט סיטי
לרכישה
כרטיסים: 8 185₪
איירפורט סיטי
איירפורט סיטי, היכל התרבות איירפורט סיטי
לרכישה
כרטיסים: 28 185₪

לוח ההצגות של קזבלן מתקיים בתיאטרון הבימה והיכל התיאטרון קריית מוצקין בתאריכים שונים ומגוונים.

קזבלן הנחות, כרטיסים מוזלים, הטבות

רכישת כרטיסים לקזבלן דרך משרד כרטיסים רשמי מתבצעת בצורה מאובטחת אונליין. מבצעים והנחות על כרטיסים: 185 ש"ח לכרטיס. מלאי הכרטיסים מוגבל.

קזבלן מוצג במשך שעתיים, כולל הפסקה ומאפשר לקהל לשקוע בעולמה של יפו ובחיי תושביה של פעם. מחזמר מעורר השראה זה, המתארח בתיאטרון הבימה היוקרתי, מבטיח חוויה בלתי נשכחת לחובבי תיאטרון ולאלה הלהוטים לחקור את נבכי החברה הישראלית מבעד לעדשת האהבה, החברות והמגוון התרבותי.

קזבלן - ביקורת הצגה

עלילת קזבלן

קזבלן המתרחש בשכונה רעועה ביפו, מספר את סיפורה של קבוצת גברים בהנהגתו של קזבלן (המכונה קזה), המגיעים ממרוקו. בעודם מנווטים בסביבתם החדשה, קזבלן מתאהב בבתו של ראש השכונה, אישה ממוצא פולני. עם זאת, אביה מתנגד בתוקף למערכת היחסים ביניהם בשל המוניטין הנמוך של קזבלן כאדם לא תרבותי. סיפור האהבה שלהם נפרש על רקע הבדלים תרבותיים ואתגרים חברתיים.

בחינת סוגיות מרכזיות בחברה הישראלית

קזבלן הוא יותר מסתם סיפור אהבה; הוא משמש מראה המשקפת היבטים שונים של החברה הישראלית. המחזה מתעמק בסוגיות כמו השסע הדתי בישראל, יחסי אשכנזים-מזרחים, נישואים בין-דתיים וקבלת האחר והשונה. על ידי בחינת נושאים אלה, המחזה מדגיש את הפערים התרבותיים והחברתיים הקיימים תוך התייחסות לתנועות מחאה חברתיות המבקשות לגשר על פערים אלה. באמצעות סיפורה הנלהב, קזבלן מעוררת השראה בקהל להרהר במורכבויותיה של החברה הישראלית ולבחון דרכים לטפח אחדות והבנה.

צוות השחקנים עטור הכוכבים

איתי לוי ועופר חיון מגלמים בתורם את קזבלן הכריזמטי, ומביאים עומק וניואנסים לדמות רבת הפנים הזו. לצידם, שחקנים מוכשרים כמו יעקב כהן, עמית פארוק, טל מוסרי ואחרים מספקים מופעים עוצמתיים שמהדהדים בקהל. 

בשיתוף פעולה עם תיאטרון השעה הישראלי, צוות שחקנים כפול מבטיח שכל תפקיד יגולם באותה תשוקה ומיומנות, מה שהופך כל הצגה לחוויה ייחודית.

אודות קזבלן

קזבלן, מחזהו שובה הלב של יגאל מוסינזון, הותיר חותם בל יימחה על עולם התיאטרון והקולנוע מאז הופעת הבכורה שלו ב-1954. הנרטיב המשכנע והדמויות הבלתי נשכחות ביססו במהירות את קזבלן כיצירה משמעותית בתוך קהילת התיאטרון.

בשנת 1966 עבר קזבלן טרנספורמציה למחזמר וביסס עוד יותר את מעמדו כתופעה תרבותית. העיבוד הצליח ללכוד את מהות היצירה המקורית תוך הוספת כשרון ייחודי משלו, היכרות קהלים חדשים עם הסיפור הקסום והרחבת מורשתו.

המפיק מיקי פלד החיה את המחזמר בשנת 1988 והדגים את הרלוונטיות והאטרקטיביות המתמשכת של קזבלן. בשנת 2012 הציג תיאטרון קאמרי ביצוע מודרני בבימויו של צדי צרפתי, בהשתתפות צוות שחקנים מוכשר הכולל את עמוס תמם, איציק כהן ועוד. הפקה זו עשתה כבוד ליצירה המקורית תוך שהיא מדמיינת אותה מחדש לקהל עכשווי, ומוכיחה כי קזבלן עדיין שובה לב יותר משישה עשורים לאחר הקמתה.

 

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!