קח אותי מוריס קומדיית מצבים - כרטיסים, הנחות ולוח הופעות 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-25/06/2024, 15:17
(צילום: בן שוורץ)

קח אותי מוריס, הצגה בעיבוד חדש של התיאטרון העברי, היא מערבולת של צחוק וכאוס. קומדית המצבים הזו, שבוימה בדיוק רב, סובבת סביב רותי ואלון, זוג התקוע בנישואים שגרתיים. הפתרון הלא שגרתי של רותי לדרבן את חייהם הוא לפרסם בסתר מודעת היכרויות עם זוגות אחרים. 

הראשונים להגיב למודעה הם מוריס והמאהבת שלו, צמד תוסס ולא שגרתי, שהגעתו לדירתם של רותי ואלון זורקת את קיומם השלו של בני הזוג אל תוך מהומה. נוכחותם של הדמויות הצבעוניות הללו לא רק משבשת את שלוות הבית, אלא גם מאתגרת את תפיסתם של רותי ואלון לגבי מערכת היחסים שלהם.

ככל שהלילה מתקדם, הסיטואציה מסלימה עוד יותר עם הגעתן הבלתי צפויה של אשתו הנבגדת של מוריס וחמותו. כניסתן מוסיפה שכבה נוספת של מורכבות והומור פרוע לסצנה הכאוטית ממילא. מוריס, המכונה בחיבה "הקוסם", מוצא את עצמו מסובך ברשת הולכת וגדלה של אי הבנות ותקלות קומיות, בעודו מנסה נואשות לנווט ולפתור את הבלגן.

באמצעות רצף של רגעים קורעים מצחוק ודיאלוגים שנונים, קח אותי מוריס חוקרת בחוכמה נושאים של אהבה, בגידה והאורך אליו אנשים ילכו כדי למצוא ריגוש בחייהם. התוצאה היא קומדיה חסרת מעצורים ששומרת על הקהל מבודר מההתחלה ועד הסוף.

קח אותי מוריס כרטיסים ולוח הופעות 2024

הזמנת כרטיסים לקח אותי מוריס מתבצעת אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, לפי התאריכים הבאים:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, מוזיאון ארץ ישראל תל אביב - אודיטוריום קלצ'קין
לרכישה
32 כרטיסים מחיר: 99-149₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, בית החייל תל אביב
לרכישה
38 כרטיסים מחיר: 99-149₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, בית החייל תל אביב
לרכישה
36 כרטיסים מחיר: 99-149₪
רעננה
רעננה, היכל התרבות העירוני יד לבנים רעננה - אולם וולפוביץ'
לרכישה
96 כרטיסים מחיר: 105-145₪
נתניה
נתניה, היכל התרבות העירוני נתניה - האודיטוריום
לרכישה
180 כרטיסים מחיר: 105-145₪
בת ים
בת ים, היכל התרבות בת ים
לרכישה
119 כרטיסים מחיר: 105-145₪
נס ציונה
נס ציונה, היכל התרבות נס ציונה
לרכישה
86 כרטיסים מחיר: 105-145₪
אשדוד
אשדוד, המשכן לאמנויות הבמה אשדוד
לרכישה
248 כרטיסים מחיר: 105-145₪

הנחות ומחירים מוזלים

כרגע מוצעים כרטיסים החל מ-99 ש"ח לכרטיס. מלאי הכרטיסים מוגבל.

משך זמן הצגה

שעה וחצי, ללא הפסקה.

שחקנים

בקרוב נפרסם את רשימת השחקנים המלאה.

פרטי ההפקה

ההצגה קח אותי מוריס היא פרי יצירתם המשותפת של אורלי ישועה וצביקה שוורצברג, שכתבו טקסט שנון וקולח. תחת בימויו של תום שוורצברג, ההפקה שומרת על קצב תוסס לאורך שעה וחצי, מבלי צורך בהפסקה, ושומרת על קשב הקהל. עיצוב התפאורה והתלבושות תוססות ומשקפות את אופייה הכאוטי והצבעוני של העלילה.

הצגות נוספות של התיאטרון העברי: רוחלה מתחתנה, הכל נשאר במשפחה, קרובים קרובים

נושאים וסגנון קומי

קח אותי מוריס משלבת בכישרון רב בין קומדיית מצבים לנושאים שהם גם רלוונטיים וגם מעוררי מחשבה. בלב המחזה נבחנת מורכבותם של מערכות יחסים זוגיות והאורך שאליו אנשים עשויים ללכת כדי לשבור את השגרה היומיומית. החלטתה של רותי לפרסם מודעת היכרויות ללא ידיעתו של אלון משמשת כזרז לתוהו ובוהו שמתפתח, ומדגישה נושאים של אמון, סודיות וההשלכות הבלתי צפויות של פעולות אימפולסיביות.

הסגנון הקומי של המחזה מושרש בדמויות הדינמיות ובתסריטים הבלתי צפויים שלו. הגעתם של מוריס והמאהבת שלו מכניסה ניגודיות תוססת לקיומם היומיומי של רותי ואלון, בעוד שהופעתן לאחר מכן של אשתו הנבגדת של מוריס וחמותו מגבירה את המתח הקומי.

ההומור ב"קח אותי מוריס" הוא חסר מעצורים ולעיתים קרובות גובל באבסורד, אך הוא נשאר מקורקע במציאות היחסים האנושיים. מוריס, הופך למוקד התוהו ובוהו, ומנסה לנווט את הבלגן בתערובת של שנינות וייאוש.

בשורה התחתונה

לסיכום, קח אותי מוריס של התיאטרון העברי מציגה נקודת מבט מרעננת ומצחיקה על מורכבויות חיי הנישואין. בין אם אתם חובבי קומדיה או סתם מחפשים ערב של צחוק, קח אותי מוריס היא הצגה שחובה לראות, כזו שמבטיחה להשאיר אתכם עם חיוך על הפנים ועם מחשבות על הצד ההומוריסטי ברגעים הכאוטיים של החיים.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!