תיאטרון תמונע 2023 - לוח הצגות מומלצות, כרטיסים והנחות

שלום וברוכים הבאים ללוח ההצגות של תיאטרון תמונע 2023.
לפניכם רשימת ההצגות שיתקיימו בתיאטרון תמונע בימים ובחודשים הקרובים, בלוח שמתעדכן כל הזמן בהצגות חדשות ובכרטיסים עם הנחות: תוכלו לרכוש כרטיסים במחירים מוזלים משמעותית לעומת המחירים בקופות, דרך משרדי כרטיסים רשמיים - בהזמנה אונליין בצורה נוחה ומאובטחת. מומלץ לשמור ולחזור מידי פעם כדי לבדוק מה חדש. לוח ההצגות מסודר לפי ההצגה הקרובה ביותר:

באפשרותכם לבחור רשימת הצגות לפי עוד תיאטראות: הבימה הצגות | הקאמרי הצגות | בית ליסין הצגות | גשר הצגות
ראו גם: הצגות מומלצות | ביקורות על הצגות

מערכות יחסים, מושג האהבה, והסוף הרע שהוא בלתי נמנע. מבוסס על סיפור קצר מאת ריימונד קארבר. ערב של שתייה מביא שני זוגות חברים להתעמת עם חברם השוקע לדכאון, עם מערכת היחסים ביניהם...

תמונע הצגות 2023

לוח ההצגות של תיאטרון תמונע מתקיים לאורך כל השנה עם מבחר הצגות והופעות מעולות. תוכלו לבחור הצגה או הופעה שמתקיימת בתיאטרון תמונע לפי לוח ההצגות המתעדכן כל הזמן בעמוד כאן למעלה. כמה קל ופשוט לבחור!

תיאטרון תמונע כרטיסים, הנחות ומחירים מוזלים

רכישת כרטיסים לתיאטרון תמונע מתבצעת בצורה קלה ומאובטחת דרך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו, שמעניק הנחות ומחירים מוזלים להצגות התיאטרון: הנחות של עשרות אחוזים על מבחר ענק של כרטיסים. מחירי הכרטיסים מעודכנים ברשימת ההצגות למעלה.

תיאטרון תמונע ביטול כרטיסים

לפי אתר התיאטרון, ניתן לבטל כרטיסים עד 48 שעות לפני המופע, ללא דמי ביטול. יש ליצור קשר עם משרד הכרטיסים ממנו רכשת את הכרטיסים כדי לבטל.

אודות תיאטרון תמונע

תיאטרון תמונע (Tmu-na Theater) הוא תיאטרון קהילתי מרכז וביצועים, שמציע הצגות שונות.

התיאטרון ממוקם בדרך סונצ'ינו 8 בשכונת מונטיפיורי בתל אביב, בישראל, ומכיל ארבעה אולמות הצגות. המנהלת האמנותית של התיאטרון היא נאוה צוקרמן.

התיאטרון הוקם בשנת 1987 על ידי נאוה צוקרמן, בעזרתם של מיקי צוקרמן ואילן רוזנטל, בהתחלה כמקום להפקות שוליים של אנסמבל התיאטרון שהקים נאוה צוקרמן בשנת 1981.

אז, כלל רפרטואר של כ-30 הצגות והשתתף בפסטיבלים שונים בישראל ובשאר העולם, ביניהם פסטיבל עכו, פסטיבל ישראל, תיאטרונטו, פסטיבל אדינבורו ואחרים. ההרכב מציג כ-140 הופעות בשנה.

מאז 1999 המקום התפתח רב תחומי מרכז מחול, מוזיקה, ספרות ואומנות. התיאטרון מציג מדי שנה יותר מ-550 מופעי תיאטרון, בסביבות 80 מופעי מחול, 50 ערבי ספרות ושירה ומעל 350 אירועי מוסיקה ועוד.

תיאטרון תמנוע טלפון ודרכי התקשרות

תיאטרון תמונע טלפון: טלפון: 03-5611211 | פקס: 03-5298735

נאוה צוקרמן  מנהלת אמנותית ומייסדת
אילן רוזנטל מנכ"ל ומייסד - ilan@tmu-na.org.il

דגנית תורג'מן מנהלת כספים - dganit@tmu-na.org.il
עומר עזרתי הפקה ראשית - tmu-na@tmu-na.org.il
סימה אגיא הפקה מוסיקלית - music@tmu-na.org.il
ניב שינפלד ואורן לאור ניהול אמנותי מחול - dance.tmuna@gmail.com
עומרי לוי ניהול אמנותי הצגות ילדים - kids@tmu-na.org.il
רותי גבאי הנהלת חשבונות - ruti@tmu-na.org.il
עדנה רוזנטל מזכירות הפקה - kupa@tmu-na.org.il

תיאטרון תמונע כתובת וחנייה

תיאטרון תמונע כתובת: שונצינו 8, תל-אביב

תיאטרון תמונע אתר רשמי
תיאטרון תמונע פייסבוק