אליאב רחמים במקום השני של האח הגדול 2018

אליאב רחמים האח הגדול

אליאב רחמים

האח הגדול 2018

מיקום

קריית גת, בן 22

תעודת זהות

אליאב רחמים

אליאב רחמים זכה במקום השני בגמר האח הגדול 2018. הוא לא יוצא בידיים ריקות וזוכה ברכב מתנה.

אליאב רחמים הוא בן 22 מקרית גת, עובד כמפעיל שופל בחברת חשמל על אוניות הפחם בפרויקט של ניקוי אוניות. אליאב גדל בקרית גת, במושב, ברווחה עם סבתא שלו.

הוא השתחרר מהצבא לפני חמישה חודשים מכניסתו לבית האח הגדול, והרגיש “כאילו אני ביום של אירוע, אבל חיכיתי לאירוע – ואין אירוע”.

בצבא הוא היה מפעיל D9, לוחם בהנדסה קרבית. הוא טוען שהוא בכלל רצה להיות מגב”ניק. הוא ניסה להתקבל ושלח מכתב לעמוס יעקב, מפקד מג”ב וכתב ולו “מה קורה? למה אתה לא רוצה אותי שם?”, באווירה יותר מנוסחת של עורך דין לטענתו. אליאב רצה להיות קצין.

אליאב אוהב מוסיקה, ואומר שאפשר למצוא אותו רוקד שעות, במיוחד עם מוזיקת טכנו שהיא ללא מילים, שגורמת לו להתרגשות וצמרמורות, כשהוא מוצא את עצמו מדבר עם בורא עולם – וכך יש ניתוק כשהוא  כותב את המילים בעצמו בראש.

יש לו חולשה לבחורות, ואומר אפילו שזה הקושי שלו. כשהוא רואה בחורה יפה, כל הגוף שלו מתחיל לעבוד שעות נוספות, ולפי טענתו הוא ישר יוצא לאיזה “מתפרצת”.

אליאב אוהב מאוד חיות, בעיקר פרווה. בתור ילד היה לו חלום לאמץ כלב, אבל אמא שלו לא הייתה מוכנה להכניס לבית כלב. הוא מסכם במשפט: “אני לא העץ הכי גבוה, אני לא העיפרון הכי חד, אבל העץ שלי נותן פרי והעיפרון שלי אפשר לקשקש איתו, אפשר לעשות איתו כמה מהלכים”.

אליאב חובש כיפה, בחטיבה הוא למד בישיבה. הוא אומר שאמא יש רק אחת, ואבא יש שניים – יש את האבא הביולוגי ויש את אבא בורא עולם. הוא מעריץ את ביבי נתניהו. הוא חושב שהבחורה היפה ביותר היא מורן אטיאס, אבל אין על גל גדות.

אליאב רחמים האח הגדול 2018

אליאב רחמים אינסטגרם

#האח_הגדול #אליאב_רחמים #אליאב

A post shared by eliav rahamim (@eliav_rahamim) on

מעוניינים להשתתף בבית המפורסם במדינה? זה אפשרי! הירשמו כקהל בהאח הגדול ואולי גם אתם תגיעו למשדרים המיוחדים שמועברים בשידורי חי בערוץ 13 רשת.

5/5 (31)

עוד באתר: סטנדאפ היום | הצגות ילדים היום | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות כרטיסים | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן