אנה קרנינה תיאטרון גשר - כרטיסים מוזלים ב-116 ש"ח ולוח הצגות 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-07/03/2024, 16:20
(צילום: אלכסנדר חנין)

תיאטרון הגשר בעיבוד לרומן הקלאסי של לב טולסטוי, אנה קרנינה, בבימויו של רימאס טומינאס. המחזה חוקר את נבכי הרגשות האנושיים, כשהוא מתעמק בחייה של אישה שיש לה הכל, עד שמצאה את עצמה נשאבת לרומן אסור שמוביל בסופו של דבר לנפילתה. אמון ובגידה, הרפתקה לא שגרתית ועוצרת נשימה - המחזה מזמין את הצופים לשקול אם גורלה הטרגי של אנה יכול היה להימנע?

אנה קרנינה כרטיסים ולוח הצגות 2024

מחירים מוזלים: החל מ-116 ש"ח לכרטיס במקום 260 ש"ח מחיר רגיל בקופת התיאטרון. הזמנת כרטיסים און ליין דרך משרד כרטיסים רשמי, באמצעות לוח ההצגות:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון גשר תל אביב - אולם נגה
לרכישה
16 כרטיסים מחיר: 146₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון גשר תל אביב - אולם נגה
לרכישה
21 כרטיסים מחיר: 146₪

אנה קרנינה הנחות וכרטיסים מוזלים

כרטיסים מוזלים בהנחה מ-116 שקלים בהתאם לבחירת התאריך. מלאי הכרטיסים מוגבל.

חשוב לדעת

  • משך זמן ההצגה: שעתיים וחצי, כולל הפסקה.
  • יש תרגום לרוסית - ההצגה בשפה עברית עם כתוביות ברוסית. הצופים שרכשו כרטיסים לפני שורה 6, לא יוכלו לקרוא את הכתוביות על המסך
  • לאחר תחילת ההצגה לא תתאפשר כניסת מאחרים לאולם. אנא הקפידו להגיע בזמן.

סיפורה של אנה קרנינה

העלילה של ההצגה מתמקדת באנה קרנינה, אישה בעלת מעמד חברתי מוערך, נשואה לבעל מכובד ויש לה בן מקסים. עם זאת, חייה מקבלים תפנית דרמטית כאשר היא פוגשת את הקצין הנאה, אלכסיי ורונסקי. הרומן הלוהט שמתפתח מערער את חיי משפחתה ונשמתה. אמון מול בגידה, שיגרה מול הרפתקה עוצרת נשימה - נושאים סותרים אלה מתוארים ביד אמן על הבמה, ומשאירים את הקהל תוהה אם לסיפור של אנה יכול היה להיות סוף אחר.

אנה קרנינה שחקנים ומשתתפים

שחקני ההצגה הם - אנה קרנינה: אפרת בן-צור, אלכסיי קרנין: גיל פרנק, אלכסיי וורונסקי: אבי אזולאי (שמשחק גם ברודף העפיפונים) / גל אמיתי, סטיבה: אלון פרידמן (שמשחק גם בהאבות והאמהות), דולי: קארין סרויה (שמשחקת גם במי כמוני), קוזנישב: יובל ינאי , לוין: מיקי לאון , קיטי: נטע רוט, עובר אורח: ניקיטה גולדמן-קוך

עיבוד: רימאס טומינאס ומריה פטרס, תרגום: רועי חן.

אנה קרנינה מאת לב טולסטוי

יצירת המופת הספרותית של לב טולסטוי פורסמה בשנת 1877, והיא הפכה מיד לאחת הקלאסיקות הגדולות בכל הזמנים. הנושאים האוניברסליים של אהבה, נאמנות והמאבק בין רצונות אישיים לבין ציפיות חברתיות ממשיכים להדהד בקרב הקהל גם היום.

העיבוד של רימאס טומינאס

רימאס טומינאס, במאי מפורסם, הוא המנהל האמנותי של תיאטרון ווכטנגוב מאז 2007. תחת הנהגתו הפך התיאטרון למצליח ביותר במוסקבה. העיבוד של טומינאס ל"אנה קרנינה" מביא חזון ייחודי לבמה, לוכד את תמצית הרומן של טולסטוי תוך הוספת נופך ייחודי משלו. הבימוי שלו מדגיש את המורכבות הרגשית של הדמויות, מציע מבט רענן על הסיפור הידוע הזה ומנגיש אותו לקהל המודרני.

בשנת 2022 טומינאס עלה לכותרות בשל התבטאויותיו הפומביות נגד פלישת רוסיה לאוקראינה. התבטאויותיו הבוטות בנושא שנוי במחלוקת זה הובילו לפיטוריו מתיאטרון וכטנגוב ואילצה אותו לעזוב את הארץ. למרות האתגרים האישיים והמקצועיים שעמדו בפניו, טומינאס נשאר מחויב לחזונו האמנותי, הביא את העיבוד שלו לאנה קרנינה לתיאטרון ברידג' וחלק את פרשנותו הייחודית לסיפור קלאסי זה עם קהלים ברחבי העולם.

ביקורת וחוות דעת

אנה קרנינה, כפי שעובד על ידי רימאס טומינאס ומוצג על בימת תיאטרון גשר, הוא יותר מסתם סיפור מחדש של רומן קלאסי. זוהי חקירה רבת עוצמה של רגשות אנושיים וההשלכות של הבחירות שלנו. נושאי האמון, הבגידה והאיזון העדין בין חיי המשפחה לרצונות האישיים רלוונטיים היום כפי שהיו בזמנו של טולסטוי.

ההיבטים הרגשיים והדרמטיים של המחזה מתעוררים לחיים באמצעות ההופעות העוצמתיות של צוות השחקנים, הסוחפות את הקהל בעולמה של אנה קרנינה וברומן הכושל שלה עם אלכסיי ורונסקי. המחזה משמש תזכורת לאופייה העל-זמני של יצירתו של טולסטוי וליכולתה להדהד בקרב קהלים לאורך דורות.

הרלוונטיות של אנה קרנינה בעולם של היום

הנושאים המוצגים בהצגה אנה קרנינה בתיאטרון גשר ממשיכים להדהד בקרב הקהל העכשווי, והופכים את המחזה לקלאסיקה נצחית. הסיפור בוחן את טבעה המורכב של האהבה ואת ההשלכות של בחירות שנעשו במרדף אחר האושר. בעולם שבו מערכות יחסים נבחנות לעתים קרובות על ידי לחצים חיצוניים ותשוקות אישיות, אנה קרנינה משמשת תזכורת לחשיבות האמון, הנאמנות והקורבנות שיש להקריב לעתים כדי לשמר את קשרי האהבה.

בנוסף, המחזה מדגיש את המאבק בין הנוחות של היציבות לבין הפיתוי של ההתרגשות, קונפליקט שאנשים רבים מתמודדים איתו בחייהם. בחירתה של אנה לרדוף אחר תשוקתה, למרות ההשלכות האפשריות, מעלה שאלות לגבי טבעו של האושר והמאמצים שאנשים מוכנים ללכת כדי להשיג אותו.

דמותה של אנה קרנינה משמשת גם כסמל לאתגרים העומדים בפני נשים בחברה, הן בזמנו של טולסטוי והן כיום. מאבקה לאזן בין הציפיות החברתיות, הרצונות האישיים וצרכי משפחתה מדגיש את המאבק המתמשך לאוטונומיה של נשים ואת החשיבות של קריאת תיגר על תפקידי מגדר מסורתיים.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!