ארבע אימהות בית ליסין - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-10/04/2023, 11:50
ארבע אימהות בית ליסין.jpg
קרדיט לתמונה: כפיר בולוטין

ארבע אימהות ההצגה החדשה של תיאטרון בית ליסין היא קומדיה ישראלית חדשה מאת דניאל לפין בהשתתפות השחקנים לירן בלבן, מירב פלדמן ועוד.

ההצגה מביאה את סיפורה של ילדה צעירה שגדלה בבית דתי לאומי, אך הסתירה זאת מבעלה לעתיד. אבל מה שהיא לא יודעת, שגם בעלה לעתיד מסתיר סוד "קטן": הוא נולד לזוג נשים, שלאחר שנה נפרדו, ואז שוב התחתנו עם בנות זוג אחרות וכך יצא שהוא בן לארבע אימהות שונות. כל הפרטים על ההצגה, כרטיסים מוזלים ולוח הצגות עדכני בעמוד.

ארבע אימהות לוח הצגות 2023

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים חדשים. ראו את לוח ההופעות של ישראל לפי תאריכים ומחירים! לעדכונים על כרטיסים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi!

לוח ההצגות של ההצגה ארבע אימהות יתקיים בתיאטרון בית ליסין לפי לוח הצגות המתעדכן ממשרד בראבו, אשר מעניק גם כרטיסים מוזלים משמעותית.

ארבע אימהות כרטיסים, הנחות ומחירים מוזלים

הזמנת כרטיסים מוזלים להצגה ארבע אימהות מתבצעת אונליין בצורה פשוטה: החל מ-91 ש"ח לכרטיס (מלאי מוגבל) למזמינים אונליין דרך הקישור הבא.

מלאי הכרטיסים מוגבל!

אודות ההצגה ארבע אימהות בבית ליסין

איך זה להיות בן של ארבע אימהות שונות? ההצגה החדשה מאת דניאל לפין בתיאטרון בין לסין היא קומדיה ישראלית שנונה ועכשווית המתארת מערכת יחסים שונה, שמתרחשת בירושלים, מקום שלא קל להיות בו שונה, במיוחד שאתה מחזיק סוד מבן הזוג שלך. קבלו את העלילה המלאה של המחזה.

משך זמן ההצגה: שעה וחצי

ארבע אימהות העלילה

המחזה מספר את סיפורה של הילה, צעירה שגדלה בבית דתי לאומי והסתירה זאת כל השנים מאהובה יונתן. עכשיו, כשהם כבר עומדים להיות בעל ואישה, היא מבינה שהסוד שהסתירה כל השנים עומד להיחשף והיא חוששת שזה יגרום להריסת הקשר בינה לבין יונתן.

אבל זה לא נגמר כאן, כי מה שהיא לא יודעת הוא - שגם ליונתן יש סוד קטן: יונתן נולד לזוג נשים, שנפרדו כשהיה בן שנה והתחתנו כעבור זמן קצר עם בנות זוג אחרות וכך יצא שיונתן הוא בעצם בן לארבע אימהות.

איך יצלחו השניים את המפגש הרב-משפחתי הראשון?

ארבע אימהות רשימת שחקנים ומשתתפים

רשמית שחקנים (לפי סדר הא'-ב'): נעמה אמית, לירית בלבן, שירי גדני, עדי גילת, יובל ינאי, מירב פלדמן, אורנה רוטברג, אודי רוטשילד

בימוי: אילן רונן
תפאורה: סבטלנה ברגר
תלבושות: אורנה סמורגונסקי
מוזיקה: אלעד אדר
תאורה: זיו וולושין
תנועה: שרון גל

הצגות מומלצות: החיים הם קברט הקאמרי, המחזמר רינגו הקאמרי, כל הדברים הטובים הקאמרי

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!