• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-25/12/2021, 12:01

תיאטרון הקאמרי חוזר לשירים האהובים והמוכרים שליוו את יצירתו במשך 75 שנותיו, ונזכר - יחד עם הצופים - במחזות הזמר הגדולים שהעלה. כל הפרטים על המחזמר החיים הם קברט כולל רכישת כרטיסים מוזלים ב-145 ש"ח במקום 350 ש"ח, לוח הצגות מעודכן לימים הקרובים ופרטים על עלילת המחזה באתר.

החיים הם קברט לוח הצגות 2022

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 1
לרכישה
כרטיסים 27 145₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הקאמרי תל אביב - החדש 1
לרכישה
כרטיסים 23 145₪

לוח ההצגות של החיים הם קברט בתיאטרון הקאמרי מתקיים בימים אלה במועדים שונים לפי לוח ההצגות המתעדכן כל הזמן בעמוד לפי משרד הכרטיסים בראבו.

החיים הם קברט כרטיסים, הנחות ומחירים מוזלים

רכישת כרטיסים מוזלים ל"החיים הם קברט" זמינים עכשיו לרכישה בהזמנה אונליין דרך הקישור הבא.

מחיר כרטיס בקופות התיאטרון מגיע ל-350 ש"ח לכרטיס, אבל למזמינים דרך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו תחכה לכם הנחה משמעותית: החל מ-145 ש"ח לכרטיס למזמינים אונליין. מלאי הכרטיסים מוגבל!

בקצרה על החיים הם קברט הקאמרי

אחרי שההצגה נגמרת, מה נשאר לנו אם לא השירים שנכנסים ללב וממשיכים איתנו לאורך שנים רבות? חלקם הפכו ללהיטים ואף לפולחן בישראל, חלקם הצליחו לכבוש במות ברחבי העולם. השירים הם עצובים ונוגעים, שמחים וקצביים - השירים של חיינו ושל התיאטרון הישראלי.

תיאטרון הקאמרי מחייה מחדש את שירי מחזות הזמר המטריפים שיכלול בין היתר את המחזות הזמר שבהם ייזכר צוות השחקנים - קזבלן, כנר על הגג, סלאח שבתי, פשוט לאהוב, שיער, סיפור הפרוורים - ועוד רבים רבים וטובים.

החיים הם קברט רשימת משתתפים ושחקנים

משתתפים: איציק כהן (שמשתתף גם בעד קצה הקשת ובמחזמר סאלח שבתי), גל פופולר, דנה פרידר, עופרי ביטרמן, רויטל זלצמן, נוי הלפרין, ירדן ניקפהמה ועוד.

להקה: הגר אנגל, ברק ביטון, שחף בלאש, שני דקל, יובל הבה, לירון ויגדור, ציון חורי, מעיין טרייביש, אור משה, רז סלמון, רוני עובדיה, איתי קורן, אלה רוזנצוויג.

ימוי וכוריאוגרפיה: עוז מורג
דרמטורגיה וייעוץ אמנותי: אורי אוריין
ניהול מוזיקלי: אוהד בן אבי
תפאורה: אדם קלר
תלבושות: אורנה סמורגונסקי
תאורה: אורי מורג
הדרכה קולית: נעמה לוי
קורפטיטור: גיורא ליננברג
ניהול חזרות ריקוד: מתן בן שימול

צילום: גבריאל בהרליה

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.