את שאהבה נפשי הבימה 2024 - כרטיסים מוזלים ב-100 ש"ח ולוח הצגות עדכני

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-07/03/2024, 16:13
(צילום: אור דנון)

תיאטרון הבימה מציג את ההצגה "את שאהבה נפשי", מחזה מרתק המתעמק בחייו של צעיר דתי שנאלץ לצאת מהארון בפני משפחתו לאחר אירוע ירי טרגי. בהשראת פיגוע הירי בבר נוער, דרמה משפחתית מרתקת זו בוחנת סוגיות חשובות של טיפולי המרה, הומופוביה ופשעי שנאה, ושופכת אור על האתגרים המתמשכים העומדים בפני קהילת להטב"ק+ בישראל ומחוצה לה. כל הפרטים:

את שאהבה נפשי כרטיסים ולוח הצגות 2024

את שאהבה נפשי מתקיים בתאריכים שונים. מחירים: 100 ש"ח לכרטיס - מחיר מוזל. הזמנת כרטיסים אונליין דרך משרד הכרטיסים הרשמי באמצעות לוח ההופעות:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה תל אביב - אולם מסקין
לרכישה
12 כרטיסים מחיר: 100₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה תל אביב - אולם מסקין
לרכישה
27 כרטיסים מחיר: 100₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה תל אביב - אולם מסקין
לרכישה
30 כרטיסים מחיר: 100₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הבימה תל אביב - אולם מסקין
לרכישה
30 כרטיסים מחיר: 100₪

את שאהבה נפשי כרטיסים מוזלים והנחות

מחירים מוזלים בהנחה לכל גולשי האתר: 100 ש"ח לכרטיס במקום 220 ש"ח מחיר רגיל בתיאטרון הבימה. מלאי הכרטיסים מוגבל.

משך זמן הצגה

שעה ו-40 דקות.

שחקנים ומשתתפים

אורלי זילברשץ, דניאל ליטמן, עמית רהב, יגאל שדה, דני גבע, נאיה בינשטוק, אורי הוכמן (שמשחק גם במעבר לדלת), מיכל ברנד, עמוס בוארון. מחזה מאת איתי סגל, בבימויו של משה קפטן (שביים גם את השנה היפה בחיי).

העלילה וההשראה

המחזה מתחיל בכך שדבורי באום מוזעקת לבית חולים במרכז הארץ לאחר שבנה נפצע בפיגוע ירי אכזרי בבר נוער. חמוש אלמוני נכנס לביתה של אגודת הלהט"ב בתל אביב, ירה ללא הבחנה והרג את ניר כץ וליז טרובישי, תוך שהוא פוצע למעלה מעשרה צעירים. בנה של דבורי שוכב מחוסר הכרה, ואין מי שיסביר לה איך הגיע למקום שבו הומואים ולסביות נפגשים.

עלילת ההצגה את שאהבה נפשי עוקבת אחר סיפורו של צעיר דתי בן 17 וחצי שנאלץ לצאת מהארון בפני משפחתו במפתיע וללא תכנון, שעות ספורות לאחר שחייו ניצלו בנס. בהמשך, הוא מוצא את עצמו בטיפולי המרה, שנכפו עליו על ידי משפחתו. עלילת המחזה שואבת השראה מפיגוע הירי המזעזע בבר נוער, ומציגה דרמה משפחתית מקורית המבקשת להבליט סוגיות אקטואליות נפיצות כמו טיפולי המרה, הומופוביה ופשעי שנאה.

ביקורת הקהל והשפעתו

הקהל בתיאטרון הבימה נותר נרגש עמוקות מאת שאהבה נפשי, כאשר הסיפור המרגש של המחזה והנושאים רבי העוצמה מהדהדים אצל הצופים. המחזה התקבל באהדה גם על ידי הקהל וגם על המבקרים, ששיבחו את העלילה העוצמתית שלו ואת הופעותיו המשפיעות.

על ידי הצגת דרמה משפחתית מעוררת מחשבה המתמודדת עם סוגיות בחיים האמיתיים, את שאהבה נפשי העסיקה בהצלחה את הצופים בשיחות משמעותיות על האתגרים העומדים בפני קהילת הלהטב"ק+. השפעת ההצגה חורגת מעבר לתיאטרון, שכן היא תורמת להעלאת המודעות ולקידום קבלת קהילת הלהטב"ק+. המחזה עודד את הקהל להתעמת עם חששות דחופים אלה ולנקוט עמדה נגד אפליה ודעות קדומות.

לסיכום, את שאהבה נפשי בתיאטרון הבימה הוא מחזה משמעותי המציע חקירה עוצמתית של האתגרים העומדים בפני קהילת הלהטב"ק+, במיוחד בהקשר של טיפולי המרה, הומופוביה ופשעי שנאה. הדרמה המשפחתית הזו, שמוצגת היום בהבימה בתל אביב, מהווה תזכורת חשובה לחשיבות התמיכה בקהילת הלהטב"ק+ וקידום קבלה והבנה.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!