• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-25/12/2021, 12:05

קומדיה ישראלית חדשה על "גלולה" פלאית אחת שמחזירה להיות צעירים לכמה רגעים. הצגה חדשה ומלאת ארנגיות עם רבקה מיכאלי ובבימויו של רועי שגב. כל הפרטים על העלילה כולל רכישת כרטיסים, הנחות ומחירים מוזלים, לוח הצגות מעודכן ומידע על העלילה וביקורת באתר.

הגלולה לוח הצגות 2022

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון בית ליסין תל אביב - אולם דיזנגוף 1
לרכישה
כרטיסים 49 75-91₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון בית ליסין תל אביב - אולם דיזנגוף 1
לרכישה
כרטיסים 80 75-91₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון בית ליסין תל אביב - אולם דיזנגוף 1
לרכישה
כרטיסים 59 75-91₪

לוח ההצגות של הגלולה מתקיים בימים אלה בתיאטרון בית ליסין במגוון תאריכים שונים במשך כל השנה.

הגלולה כרטיסים, הנחות ומחירים מוזלים

רכישת כרטיסים ל"הגלולה" מתבצעת בצורה קלה ומאובטחת באמצעות משרד הכרטיסים הרשמי בראבו, שמעניק הנחות ומחירים מוזלים על כרטיסים. ההזמנה מתבצעת און-ליין דרך הקישור הבא או לפי לוח ההצגות בעמוד זה למעלה.

מלאי הכרטיסים מוגבל.

בקצרה על הגלולה ההצגה בתיאטרון בית ליסין

המחזה החדש והקומי שכתב רוני סיני, "הגלולה", עולה בגאון על במות תיאטרון בית ליסין. בבימויו של רועי שגב ובכיכובם של השחקנים המוכשרים רבקה מיכאלי, שלמה וישינסקי, מירב פלדמן, אלירן הרוש, יעל טל ועומר עציון.

עלילת ההצגה מתמקדת במדען גאוני אחד, שהצליח ליצור גלולה שמחזירה לגיל הנעורים. המחזה מציג את השאלה שכל אדם חושב עליה במהלך חייו: האם היינו רוצים לשוב לימי הנעורים? לימים שבהם הכול נראה אפשרי ו"היה לנו הרבה סחוס בברכיים"?

אודות ההצגה הגלולה של בית ליסין

האם היינו רוצים להיות צעירים שוב, בשנות ה-20 שלנו? לחיות את החיים הפרועים והמרגשים של הקהל הצעיר? התשובה היא מורכבת, אך רוב הפעמים כלל אינה הגיונית. אף על פי שמדענים עובדים ימים כלילות בכדי להמציא את הדרך לחזור אחורה בזמן, כיום אין את האפשרות לחזור לימי הנעורים באמצעות כדור אחד.

אבל במחזה של רוני סיני הכול אפשרי, ובו עדינה ברמן נתקלת בהזדמנות הפז, לשוב לשנות ה-20 לחייה.

הגלולה בית ליסין - עלילת ההצגה

מדען שעובד על פרויקט מהפכני, מציע לעדינה לקחת גלולה אחת, שתשיב לה את נעוריה לעשרים דקות בלבד. עדינה לא מאמינה למדען, אך מוכנה לעמוד למבחן ונוטלת את הגלולה. היא מגלה כי המדען חכם יותר משחשבה ואכן, בין רגע היא שבה להיות אותה בחורה צעירה ואנרגטית שהייתה לפני שנים כה רבות.

עדינה יוצאת לכבוש את העולם מחדש כבחורה צעירה, אך יש לזכור כי כמו סינדרלה, השעון מתקתק ויש לה רק עשרים דקות ליהנות.

האם עדינה תצליח להגשים את החלום לשוב וליהנות משנות הנעורים, גם אם מדובר בזמן כה מועט? האם החזרה לימי העבר, תסייע לה להתגבר על טעויות שביצעה בעברה שלה? כל זאת ועוד, בהצגה החדשה.

הגלולה בית ליסין - שחקנים

את ההצגה מנהיגה בגאון השחקנית רבקה מיכאלי, שחוזרת לקידמת הבמה (לאחר ששיחקה ב"היורשת"). לציגה, מירב פלדמן הקופצנית ועם האנרגיה המתפרצת, שעל-פי התיאטרון - "התפקיד תפור עליה".

שחקנים נוספים של ההצגה: שלמה וישינסקי, אלירן הרוש, יעל טל, עומר עציון. 

הגלולה ביקורת הצגה

ההצגה הגלולה עוסקת בשאלה מעניינת ולא פשוטה, שהתשובות עליה חלוקות. אם הייתה לנו חצי שעה בלבד לשוב לימי הזוהר של שנות ה- 20, האם היינו עושים זאת? האם היינו לוקחים את הסיכון? ומה היינו מגלים?

עדינה ברמן מגלה הרבה מאוד, ושבה לעולם הצעיר מבחינה פיזית ומבחינה נפשית. המשחק של רבקה מיכאלי ומירב פלדמן משקף באופן חותך את המעבר החד, את ההנאה ולצד זאת, הקושי לשוב לחיים שכבר חלפו על פנייך לפני שנים.

בחרו שחקניות מצוינות להמחשת המחזה; רבקה מיכאלי ומירב פלדמן שתיהן מביאות להופעה מצחיקה ומרשימה.

קישורים וביקורות נוספים:

mako - "הגלולה" של רבקה מיכאלי שמחזירה אותה עשרות שנים אחורה
בית ליסין - האתר הרשמי של ההצגה הגלולה באתר בית ליסין.

בשורה החתונה, המחזה המרענן משלב באופן נאה בין קומדיה לדרמה, ומאיר על כיוון חדש וקליל יותר של מחזות מודרניים, שפשוט כיף להישאב אליהם.

הצגות תיאטרון איכותיות נוספות: מחוברים לחיים ההצגה, לא רק בלונדינית המחזמראפס ביחסי אנוש ההצגה

אנחנו מעדכנים כל הזמן 24/7 בעמוד הפייסבוק שלנו. מוזמנים לעשות לייק ולקבל עדכונים.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.